195 Shares 8434 views

Usługa «Beeline Highway": jak podłączyć 1 GB, 4 GB, 30 GB

Ze względu na fakt, że wielu abonentów mobilnych wykorzystać smartfony, mające na celu rozwiązać wiele różnych problemów, na tyle szeroki popyt na usługi dostępu do Internetu mobilnego. operatorzy telekomunikacyjni zrozumieć, oferując klientom szereg pakietów taryfowych z dedykowanym ruchu.


Podjęcia co najmniej jednego z największych operatorów w Rosji – firmy „Beeline”. Jego klientami są oferowane całą gamę taryf, które zapewniają dostęp do Internetu za rozsądną cenę. To jest usługa „Beeline Highway” (można go podłączyć każdy, jak to zrobić, powiemy później) i jakie zalety ma ten artykuł.

Ogólna charakterystyka

Stany same plany taryfowe nazwa mowa, jest bardzo łatwy w urządzeniu. Nie ma żadnych trudnych warunków płatności, dodatkowe rabaty i niezrozumiałe. Użytkownik, który chce połączyć się z Internetem na swoim urządzeniu mobilnym, to będzie łatwiej poruszać które specyficznie oferuje operatorowi: nawet ci, którzy nigdy nie mieli ich nie przypadek, łatwo zrozumieć, jakie funkcje mają jedną lub inną taryfę. Dowiedzieć się szczegółów opcji dostępnych na oficjalnej stronie internetowej „Beeline”, co zrobiliśmy.

Odwiedź zasobów internetowych firmy można znaleźć na stronie opcji „Beeline Highway”. Jak je połączyć, to mówi i tu, w rzeczywistości, to wszystkie informacje, które mogą być interesujące dla przyszłego użytkownika. Wszystkie pakiety „Highway” dzielą między sobą na natężenie ruchu, przeznaczenia i oczywiście koszty. Cała rodzina usług obejmuje 5 Notowania: są one nazywane 1 GB, 4 GB, 8 GB, 12 GB, 20 GB. Zgodnie z tym, jak wiadomo, w tym zapisie, można szybko sprawdzić, jaki ruch abonent otrzymuje.

Czym jest serwis?

W odniesieniu do korzystania z ruchu na stronie „Beeline”, nie ma informacji o tym, co ilość danych dostarczonych mogą być użyte. Na przykład, jeżeli abonent nie wie, który pakiet powinien go zamówić tutaj, może on korzystać z rekomendacji dostawcy. Na przykład, jeśli masz telefon – najbardziej optymalny pakiet do celu, w którym jest podany 1GB danych. Jak podano na stronie internetowej, opcja ta pozwala na pracę z pocztą elektroniczną, sprawdź stronę na portalach społecznościowych i wdrożyć podstawowe informacje na wyszukiwanie w Internecie (na przykład szybkie coś „zaguglit” jeśli to konieczne). Filmy, oczywiście, z 1 GB nie będzie wyglądać, ale nie jest to konieczne jeśli masz smartfona, a nie tabletki. Aby uzyskać informacje na temat sposobu podłączenia „Highway” 1 GB „Beeline”, stwierdził tutaj: można zrobić to co najmniej trzy sposoby na własną rękę:

  • odbieranie wiadomości SMS i potwierdzające jego;
  • za pomocą wirtualnego biura;
  • dzwoniąc 067471702 (usługi zamawiania przez miesiąc).

Zwracamy uwagę, że koszt pakietu wynosi 200 rubli miesięcznie, czyli 7 rubli dziennie (wybierane przez użytkownika). Jeśli nie wiesz jak podłączyć „Highway” 1 GB „Beeline” z miesięczną wypłatę, wystarczy przejść do strony i zainstalować go zaznaczyć metodę obliczeń. Lub wpisać inną kombinację – 067407172 (jeśli chcesz podłączyć codziennych obliczeń).

Dystrybucja urządzeń

Istnieje podział mobilnych opcji internetowych, w zależności od gadżet, z którym się siedzi. Jest to normalne, ponieważ ruch jest zużywany znacznie szybciej niż jeśli siedzi z tabletem. Witryna „Beeline” to wybór zamierza współpracować z innymi urządzeniami. W szczególności tabletka na najbardziej podstawowym planie jest „Highway” 4 PL ( „Beeline”). Jak podłączyć wskazać tu: metody są takie same, tylko kombinacja miesięcznych płatności (400 rubli) – 06740717031; i dnia – 0674071731 (18 rubli dziennie).

Inne opcje „Highway”

Jeśli jesteś zainteresowany taryf przeznaczonych do modemu USB, w którym wyróżnia się jeszcze większy ruch, zanotuj 8 GB, 12 GB i 20 GB.

Są to, odpowiednio, sam rząd wielkości niż opakowania podstawowego, 1 GB. I są, jak pokazano na stronie z opisem, odpowiednie dla szerokiego zakresu zadań. Przesyłanie plików, oglądanie wideo w wysokiej jakości, filmy Injection – „Beeline Highway” wszystkim osobom, które aktywować jakichkolwiek usług Jak połączyć te opcje, to mówi tu również. Można użyć jeden z najczęstszych sposobów wymienionych powyżej (podłączenie do „gabinetu” lub aktywowane przez odbieranie wiadomości SMS na telefon komórkowy). Lub po prostu zadzwonić pod numer i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na robota, aby potwierdzić zamiar użyć jednego lub inną taryfę. W szczególności, jeżeli jest to 4 GB, musisz zadzwonić na 0674071731 lub wysłać żądanie USSD * 115 * 051 #. W przypadku pakietu w dniu 8 GB – to 0674071741 oraz * 115 * 071 #.

Najbardziej obszerne dane dotyczące liczby taryfy – „Beeline Highway 30 GB 20 GB” „”, działającego w wierszu zamiast dostępnego wcześniej Jak się połączyć, jest napisane na stronie taryfowej: proszę dzwonić 0674071761 lub wybierz * 115 * 091 #.

Podziel www

Przy zamawianiu konkretnego pakietu danych, należy pamiętać o możliwości dzielenia. Jest to stosunkowo nowa opcja, która nie wprowadziła tak dawno temu. Jego istotą jest umożliwienie użytkownikowi wybór z których urządzenie może użyć swojego ruchu. Jest to bardzo przydatne, jeśli, na przykład, podczas pracy ze smartfonu i tabletu. Powiedzmy, że ten rozdział w różnych kart SIM w tym samym pakiecie „Beeline Highway”. Jak aktywować usługę, to w oświadczeniu na stronie internetowej. Aby to zrobić, należy przejść do sekcji „Moje konto”.

Korzyści wiele opcji: można zamówić duży pakiet ruchu z ich przyjaciół, a tym samym płacić mniej. Dodatkowo, masz dużą ilość danych, a tym samym więcej zabawy z dostępem do Online.

nieograniczony

Firma „Beeline” ma nieograniczony dostęp do Internetu dla użytkowników opcji „Beeline Highway”. Jak mogę połączyć, jest napisane w regulaminie użytkowania. Aby być precyzyjnym, bez dodatkowych działań, aby uaktywnić to nie trzeba: wszystkich abonentów, którzy wybrali warunki „Highway 8 GB” droższych planów podane nieograniczony dostęp do gry online w nocy (1 rano do 7:59 rano).

Dodatkowe opcje

Oprócz usług „Internet Highway” „Beeline” (jak go podłączyć, opisaliśmy powyżej) oferuje szereg innych korzyści dla swoich klientów. Na przykład, pakiet „gry Mobile”, który pozwala na pobranie treści rozrywkowych, takich jak aplikacje dla smartfonów i tabletów, dostępny bezpłatnie.

Nadal konieczne jest wspomnieć o opcji „Płatność automatyczna”, który abonenci nie będą musieli się martwić o to, czy zrobili pieniądze na swoim telefonie rachunku na czas lub nie. Linia produktów firmy, istnieją inne usługi dodatkowe, bezpłatnie i nie tylko sprawia, że komunikacja bardziej komfortowe.

alternatywa

W rzeczywistości, jeśli nie są zadowoleni z usług „Beeline Highway”, można podłączyć dowolny inny plan taryfowy, w ramach którego będzie działać inne warunki. Na przykład rodzina taryf „Internet na jeden dzień.” Ci, którzy służyli na nich płacić tylko za dni, w których potrzebne są usługi. Istnieją tylko 2 opakowania: 100 i 500 megabajtów na cenie 19 i 29 rubli.

Istnieją także inne plany (dostępny z możliwością zwiększenia natężenia ruchu są opcje roamingu Internet). Może nie są tak opłacalne jak „Highway”, ale w pewnych sytuacjach i mogą umożliwić korzystanie z mobilnych usług internetowych.

Plus „Beeline” jest również wsparcie dla użytkowników. Jeśli nagle nie znalazłeś odpowiedzi lub nie byli w stanie samodzielnie określić taryfy, można skontaktować się z przedstawicielami firmy i poprosić o wyjaśnienie niezrozumiałych dla ciebie.