571 Shares 1470 views

Najpiękniejsze węże świata

Węże – stwory z dawnych czasach był uważany przedstawicielom otherworldly siłami światła lub ciemności. Pomimo faktu, że ludzie różnie odnoszą się do nich, trzeba przyznać, że te gady są niezwykle piękne. Więc w tym artykule dowiesz się, co węże są uważane za najbardziej atrakcyjne w świecie gadów.

Węże są niebezpieczne, czy nie?

Mówiąc szczerze, wąż – mięsożernych gadów, które atakują inne zwierzęta będąc ofiarą dla większych i bardziej nieustraszony fauny. W celu powstrzymania niespodziewanych gości, węże lub zamaskowane, lub odwrotnie, są pomalowane w jasnych kolorach, ponieważ skóra jest krzyk przeraża niemal wszystkie drapieżniki.

Najpiękniejsze węże mogą być nieszkodliwe i zabójcze. Beauty szczyty list zajmują rozmiar zimną krwią, które różnią się nie tylko przyjemny kolor oczu, ale również dość duży w. Przed szukać spotkanie z pewnym węża do rozważenia opalizujące łuski blisko, ważne jest zbadanie jego nawyków i zachowań, aby w takim przypadku być przygotowany na zimno recepcji.

Piękny wąż Ameryka Południowa

Najpiękniejsze węże znajdują się we wszystkich zakątkach świata. Można je znaleźć na każdym kontynencie, w każdej części świata, z wyjątkiem Antarktydy. Być może największa liczba tych gadów żyją w Ameryce Południowej.

Wśród mieszkańców tego kontynentu stoi szmaragd, to – Emerald drzewo Boa. Ten gad ma jasny kolor zielony z białymi plamami. Większość swojego życia jest najbardziej piękny wąż na świecie prowadzi na drzewach, skręcone w kilka pierścieni i opierając głowę na nich.

Sąsiad boa – brazylijski tęcza python – różne jasne kolory: na podstawowym brązowe lub pomarańczowe łuski ułożone inne kolorowe łuski przypominające tęczę.

Piękny wąż w Ameryce Środkowej

Zamieszkanie Ameryka Środkowa, Hondurasu mleko wąż jest uważana za jedną z najpiękniejszych gadów. Ten przedstawiciel ASP atrakcyjnych jasnych kolorach w czerwone i czarne paski, które nie pasuje do opisu „mleka”.

Jednak najpiękniejsza planeta wąż ma swoją nazwę nie bez powodu. Hondurasu wąż znalazł taki epitet na uzależnieniu od amerykańskich krów mlecznych, które są zawarte w miejscowych gospodarstwach rolnych.

Najpiękniejsze węże w Ameryce Północnej

Charina krewni zabójcze anakondy, nie osiągną taki sam rozmiar jak ostatni. Ich długość wynosi zwykle około sześćdziesięciu centymetrów. Te przedstawiciele gadów znanych z gumy skóry itp. Jest to albo szary lub czarny.

Guma żmija – najpiękniejsze węże, które są wykorzystywane do dostarczania ludziom herpetophobia, a te gady zrobić doskonałą pracę z ich zadania: można je trzymać w ręce osoby na godzinę, nawet nie próbował go ugryźć. Te węże nie wierzą, że najlepszą obroną – atak, aw razie zagrożenia wydzielają płyn, który brzydko pachnie i zniechęca drapieżniki.

Inni mieszkańcy Ameryki – wąż królewski – ma wspaniały obraz składający się z trzech kolorach: czerwonym, czarnym paski i cienkich pierścieni żółty lub biały, ich rozdzielenie. Ten wąż jest często przedmiotem, aby stworzyć zdjęcie. Najpiękniejsze węże są niebezpieczne. Więc trucizna ASP Royal mogą prowadzić do śmierci.

Biały Texas poślizg nie występuje w naturalnym środowisku innych węży. Ten śnieżnobiały gadów z dużych jasnoniebieskich oczach został wyhodowany przez amerykańskich naukowców.

Dot kołnierzykiem wąż jest łatwo rozpoznawalny przez jasnożółty obręczy oddzielającym głowę od tułowia z oliwek. Ma on kolor trzech kolorów, czerwonymi ogon i tułów środkowy żółte kolory zmienia się płynnie, bez podziału na poszczególne odcinki. Gdy niebezpieczeństwo tego gada podnosi jego czerwony ogon, a więc straszyć przeciwników, ale bardzo rzadko atakują duże zwierzęta.

Piękne australijskie węże

Najpiękniejsze i najbardziej niebezpieczne węże Oni żyją w Australii. Na przykład, czarny wąż, nazwany jej ciemnego koloru z Crimson-różowy brzuch, nie tylko w stanie zatrzymać się w wodzie przez godzinę, ale również gryzie ludzi. Jad dwa metry czarna żmija nie przynosi natychmiastową śmierć, ale dyskomfort po atakach usług.

Spokrewniony czarna żmija – wąż tygrysi – zajmuje podobną powierzchnię z nim. Ona znana jest jego kolor podobny do koloru futra tygrysa. Ponadto, jest to bardzo trujące. Ponieważ lepiej jest nie do spełnienia.

Piękny afrykański wąż

Rogaty żmija ma swoją nazwę słusznie. Nad oczami są małe róg skalach, które sprawiają, że przedstawiciela gadów nietypowych i atrakcyjnych. Wąż ma również jasnobrązowy, prawie kolor kremowy, więc jest to bardzo trudne do zauważenia na tle afrykańskich piasków.

Gady, połączona nazwa „mambo”, bez wątpienia najpiękniejsze węży. Mogą one mieć różny kolor. Na przykład, Mamba pospolita, szmaragdowo-zielone wzdłuż całej długości ciała, można łatwo połączyć z drzew tropikalnych lasach Afryki Południowej.

Innym mamba czarna jest najbardziej niebezpieczny wąż na świecie. Jej jad jest śmiertelny dla ludzi. Jest to niemożliwe, aby przygotować się do ataku na mieszkańca Afryki – to błyskawiczne ataki na każdego, kto naruszył jej resztę. Słysząc nazwę węża, ludzie są długie niebiesko-czarny gad, ale nie jest to do końca prawdą. Jest tak nie nazwany kolorze ciała, które jest jednak to, beżowy, ale kolor jamy ustnej. Otworzył ją, ona stawia na wyświetlaczu ciemne gardło i długie kły.

Piękny wąż Rosja

Żółty wybrzuszony węża, dwukolorowe lub bonito, mieszka na Dalekim Wschodzie. Omal nie zdecydować się na ziemi i większość swojego życia w wodzie morskiej. Farbowanie wąż tułowia składa się z dwóch kolorach: żółtym i czarnym. Dzielą jej ciało na dwie części: górną i dolną. Ponadto, jego ogon jest seria trójkątów, które pomagają odróżnić je od innych gadów o podobnym zabarwienia.

Najpiękniejsze węże świata z nazwami podanymi do nich wyglądem lub nietypowych zachowań, mieszka w Rosji. Amura płoza osiągnięciu dwa metry długości, ma kolor czarny z żółtymi pierścieni. Uważany jest za najpiękniejszą gadów, które można znaleźć w naszym kraju. Zje, zgrabne ciało zaciśnięte pierścienie i podniósł głowę. W tych chwilach, gdy na jawie, jak chińskiego filozofa – tak spokojnych i skoncentrowanych zachowuje się w ten wąż.

Ważne jest, aby pamiętać, że piękno jest zwodniczy węże, a nawet najbardziej niewinnie wyglądający gad może zaszkodzić, jeśli jest zakłócony. Dlatego uniknąć spotkania z nimi i podziwiać piękne absydy z ekranów telewizorów i komputerów. Spotkania z tych drapieżników są nieszkodliwe tylko dla przeszkolonych osób.