484 Shares 3304 views

Aktorka Anastasia Lukyanova: Biografia i kariera

Anastasia Lukyanova – jasna i wesoła dziewczyna, wybrał zawód działania. W swoim twórczym skarbonki ponad 10 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Aby uzyskać więcej informacji o tej aktorce? Mamy przyjemność przedstawić Państwu możliwość.


Biografia: Dzieciństwo

17 kwietnia 1989 urodziła Anastasia Lukyanova w Nowosybirsku. Jej rodzice – zwykli ludzie, którzy mają żadnego związku z kina i teatru sceny.

Od najmłodszych lat dziewczynka wykazała kreatywność. Lubiła śpiewać, rysować i tańczyć. W szkole, Nastia studiował dobrze. Kilka razy w tygodniu uczęszczała klub dramatu i sekcję sportową.

student

Po otrzymaniu maturę, nasza bohaterka poszła podbić Moskwę. Nowosybirsk rodzime dokumenty złożone w im WTU. Shchepkin. Ładna dziewczyna i pewnie był w stanie zaskoczyć członków komisji selekcyjnej. W rezultacie, Nastia został wpisany na kurs na Wschód Korshunov. Była pracowity, punktualny i uczeń wykonawczy.

Lukyanov udział w różnych przedstawieniach. Na przykład, w produkcji „Matki” cyrku dziewczyna grana przez orientalne piękno. Ale w „Mewa” (A. Czechowa) skutecznie przyzwyczaiłem się do obrazu Irina Nikolayevna Arkadina.

W 2012 roku, Anastasia otrzymała dyplom „Sliver”. Od teraz, mogła uważać się profesjonalną aktorką. Rodzice byli zadowoleni z córką.

Podbój kinie

Kiedy na szerokich ekranach po raz pierwszy pojawił Anastasia Lukyanova? aktorka wiodący rola w dramacie wojennym „Zespół jest osiem.”

Jej postać – Rita sambarskih których przeznaczenie nie jest do pozazdroszczenia. Według opowieści, rodzice bohaterki zabity. Ona, wraz z dwoma mężczyznami (Yashka i Wania) dostał się do zwiadu, gdzie żołnierze są przygotowane do poruszania się do niemieckiej tyłu.

Drugi obraz z Nasti Lukyanovoy został opublikowany w 2011 roku. Aktorka pojawiła się w jednym odcinku melodramat „sekty”. Stworzyła obraz był żywy i realistyczny, ale słabo pamiętał do widzów.

W okresie od 2012 do 2013 roku. Filmografia Anastasia uzupełniane kilka obrazów. Zagrała w filmie akcji "Delta" (Darin), thriller "Newski Prospekt" (epizod), a film-performance "ptasiej" (towarzysz Evelpida).

Trudno nie wspomnieć o jeszcze jedną jej pracy. Mówimy o muzycznej melodramat „Courage” (2014). Anastasia Lukyanova grał piosenkarka Sonja. Kierowany przez A. Stefanovic byłem zadowolony ze współpracy z nim.

Wymieniamy inne taśmy, w którym wystąpili aktorka:

  • "Pulp dziedziczenie" (2014) – Wiktoria, córka Strukov;
  • "Miecz 2" (2014) – badacz Olesya Smolovskaya;
  • melodramat, "Ojciec Mateusz" (2014) – Hanna Romanenko;
  • seria "Żona oficera" (2015) – Natalia Kubenskaya-Ermilova;
  • film kryminalny „Veronica nie chce umierać” (2016) – główną rolę.

Konkludując

Anastasia Lukyanova – pracowity i ambitny dziewczynka. W krótkim czasie usunął mu zbudować karierę w przemyśle filmowym. można zauważyć nie tylko w telewizji, ale także na scenie Teatru. Wachtangowa. Życzymy Nastia dalszy rozwój kariery i wielką miłość!