104 Shares 4912 views

Twins i bliźnięta: jaka jest różnica i to jest wielki

W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba przypadków, w których matka rodzi się kilkoro dzieci. Najczęściej jest to bliźniaki, trojaczki, ale są wspólne opcje, a czworaczki pojawia się okresowo. Naukowcy spekulują, że wywołał rodzaj uwolnienia ciąż mnogich. Zasadniczo zaważyć na środowisko (nadal w „czystych” dni, nawet bliźnięta były rzadkością). Istnieją również egzotyczne założenia, na przykład, przeciążenie informacje o świecie, który w jakiś sposób stymuluje urodzeniu kilkorga dzieci jednocześnie.


Większość ludzi jest głęboko obojętny na determinantach ciąży mnogiej. Co więcej, wielu rodziców nawet przyciąga możliwość uzyskać tylko dwa potomstwa. Podobnie jak kiedyś otmuchilsya – i za darmo. I dzieciaki razem zabawa, nie będą się nudzić bez przyjaciół nie będzie – bo jeden urodził się w tym samym czasie i zawsze pod ręką. I takie myślenie bardziej ciekawy: są bliźniaki i bliźniaki – jaka jest różnica między nimi?

Kwestia terminologii

W medycynie, szczerze mówiąc, nie ma takich ograniczeń. Te definicje sformułowane przez ludzi w celu określenia, która z par, które urodziły się w tym samym czasie moja matka miała z różnych jaj, a niektóre – jeden. bliźniaki przeciwieństwie bliźniaków tak jak to jest: za dwa pierwsze, trzeba będzie pochodził z innego generała.

Że jest bliżej natury

Bardziej naturalne z wieloma liczy jak czas zapłodnienia wielu jaj. Jeszcze ssaki rodzą zwykle jednocześnie kilka młodych, i to jest w porządku. Być może wśród potomstwa spełniają , a bliźniaki i bliźniaki. Jaka jest różnica? Liczba jaj. Kiedy dzieli się na jeden (już zapłodnionego), to nie jest normalne. Nic dziwnego, że w tym procesie jest ryzyko występowania bliźniąt syjamskich. Uwaga bliźniaków i nie bliźniaki!

Ciekawe czasy

Ciekawe wyniki badań rzeczywistości, której wspominaliśmy bliźniaków i bliźniaki. Jaka jest różnica między ich psychologicznej, fizjologicznej i psychicznej urządzenia? Po pierwsze – to osoby i zależeć od siebie nie więcej niż braćmi i siostrami z różnych grup wiekowych. Po drugie często czują siebie wybrane ten sam zawód i podobnych partnerów seksualnych, czasami cierpi z powodu tej samej choroby, w tym samym czasie. Nawet różnice obserwowane w kierunku rozwoju intelektualnego. One – matematyk, z drugiej – humanistyka. To bliźniaki. I bliźniaki (jaka jest różnica i jest) – to najczęściej dwa lub „fizyka” i „poezja”. Nawet bliźnięta płci są zawsze takie same. Zewnętrzne podobieństwo w identyczny dotyka dzieci też, a braterska może wydawać się jednym z matką, z drugiej – papieża.

Jak zrobić bliźniaki

Brak jasnych wytycznych, które gwarantują wygląd bliźniaków. Ale genetyka nie został odwołany. Jeżeli charakter matki (która to linia żeńska!) Przypadek podwójne, możliwość rodzenia sama i rodzi córkę. Są to popularne sposoby, aby zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia kilku dzieci zamiast jednego. Tak więc, uważa się, że jeśli zaczniesz pić kwas foliowy przed poczęciem przez dwa lub trzy miesiące, zwiększają szanse. A jeśli dodamy do tego zwiększonego wykorzystania jaja, orzechy, mleko i produkty pełnoziarniste – nie mają czasu, aby spojrzeć wstecz, rodzi bliźniaki i bliźniaki. Nie udowodnione naukowo, ale wielu wierzy. Ale udowodnione obserwacja stwardnienie prawdopodobnie po 30 lat, a kobiety zostały pracując z jakimś nadwagi. Mówią, że bliźniaki prawdopodobne, gdy matka pielęgniarstwa są pomyślane.