849 Shares 1210 views

Główne działania Spółki, świadczy usługi ubezpieczeniowe

zakład ubezpieczeń lub przedsiębiorstwo – organizacja służąc jako podmiot prawny i działa zgodnie z licencją, który jest wydawany przez Departament Nadzoru Ubezpieczeń. Monitoruje prawidłową realizację robót i jest administrowany przez Ministerstwo Finansów Federacji Rosyjskiej.


Działalność firm ubezpieczeniowych nie powinna dotyczyć produkcji lub bankowych. To zależy od funduszu, którego dzieło stanowi podawanie organizacji. Fundusz ten jest tworzony na podstawie specjalnych wkładów, które dokonały klientów. Może to być zarówno prawne i osoby fizyczne. Firma zobowiązuje się zwolnić osoby, z którymi został zawarty kontrakt, jeśli sytuacja, o której mowa w ubezpieczeniu. W tym przypadku, firma będzie musiała zapłacić odszkodowanie lub świadczenie zwrotu w wyznaczonym kwoty.

Kodeks cywilny RF Federacji Rosyjskiej ustawy o ubezpieczeniach i jego organizacji w Rosji do regulowania działalności tego typu. Istnieją inne przepisy, które są oparte na tego typu aktywności.

Opis działalności spółki jest następujący. Wszystkie opłaty, które są wkłady klientów są inwestowane w aktywa (finanse). Istnieją specjalne rezerwy ubezpieczeniowe, które określają, gdzie inwestować finanse. Wszystko to odbywa się pod nadzorem Ministerstwa Finansów.

Działalność firmy prowadzona jest z niezbędnymi przepisami ochrony ubezpieczeniowej i dlaczego istnieją takie rodzaje aktywów, takich jak obligacje rządowe i komunalnych Federacji Rosyjskiej, różnych rodzajów banknotów, depozytów, akcji, obligacji i certyfikatów. Aby pomieścić tego typu rezerw, przy użyciu metod rentowności, płynności, spłaty i dywersyfikacji.

W Rosji w tym obszarze działalności ma ponad tysiąc firm. Najwięcej z nich działa w Moskwie (około jednej czwartej). Wiodący koncern "Rosgosstrakh", "Ingosstrakh", "Industrial Company", "ROSNO", "Ress-Gwarancji", "Military Company" i "Energogarant". Najbardziej zaawansowane firmy, oprócz Moskwy, są w Tatarstanie, w regionie Północno-Zachodniej w rejonie Krasnojarska i w takich dziedzinach jak Swierdłowsku, Tiumeń i Kemerowo. W regionie Dalekiego Wschodu działalności firm ubezpieczeniowych odbywa się we wszystkich 83 agencji. Potencjał tego regionu jest bardzo mała, według statystyk.

Opis firmy zależy od tego systemu na terenie Federacji Rosyjskiej, która jest gospodarka i fundamentalnie zmienia działanie takich czynników. Teraz przekształcenie stosunków rynkowych, więc stosunki gospodarcze zmieniły, producenci produktów podjąć ryzyko, aw przypadku braku odpowiedzialności. Dlatego wymagania dla pracowników tego rodzaju firm.

Co to jest ubezpieczenie? Jest to wymóg dzisiejszych czasach w rozwoju stosunków w każdej produkcji. To musi zrekompensować straty finansowe, jeśli uszkodzony produkcję. W związku z tym, ludzie sporządzający ładunek, powinni być świadomi konkretnych działań firmy, z którymi chcą zawrzeć umowę.

W nowoczesnych traktaty zostały zmiany, które wpływają na sektor ubezpieczeń osobowych i mienia. To z kolei wiąże się z zainteresowania człowieka. W pierwszej kolejności zadaniem kompensacji strat zwykłego obywatela.

Pomimo faktu, że w Federacji Rosyjskiej wiele problemów w różnych dziedzinach życia, działalności Spółki za ubezpieczenie koniecznie powinno doprowadzić do głównego celu – aby zrekompensować wszelkie straty dla ludności, ponieważ jest to największy bodziec dla rozwoju gospodarki narodowej.