159 Shares 7901 views

Fagot garnitur własnymi rękami

Rok po roku, każda matka stara się uczynić swoje ręce ciekawy strój karnawałowy dla swojego ukochanego dziecka.

I nawet pomimo faktu, że obecnie na rynku można kupić różnorodne stroje, dużo rodziców przestrzegać ugruntowany tradycji i wolą oryginalne self-made garnitur. I mogą majsterkować i wykorzystać wszystkie swoje zdolności twórczych, ale w końcu będzie absolutnie wyjątkowy sposób, jakiego prawdopodobnie nie będzie w ogromnym tłumie dzieci obecnych na wigilii.

W tym artykule skupimy się na jak stworzyć kostium przerażenie. Jest to dość ekstrawagancki i dość ciekawa opcja, która nadaje się nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych.

Kim ona jest, brodząc strach?

Aby zrozumieć, w jaki sposób powinna ona odpowiadać pedałem, trzeba zapoznać się z tego wspaniałego charakteru bliższej i podkreślają swoje cechy charakterystyczne i specyficzne cechy.

  • Przede wszystkim, to twoje włosy – powinny być długie i zielony. Jednak to nie znaczy, że trzeba malować własne loki. Ale o tym później.
  • Fagot garnitur musi zawierać odpowiedni strój. To może być długi obrzeże albo koszuli strój i z pewną płaszcza siatki, z którym przycinanie gwint do zawieszania (glony).
  • Szczególną uwagę należy zwrócić i buty – to pewne przerażenie sandały.
  • Aby ukończyć obraz powinien myśleć o akcesoria bagno tematu. Bransoletki i naszyjniki z zawieszkami kulek różnej wielkości – to jest to!

Wszystkie te elementy muszą zawierać dorosłych przerażenie kostium i dzieci. Ale co oni będą – to zależy od wyobraźni.

Co zrobić włosy

Najprostszym sposobem – kupić perukę, ale w rzeczywistości te akcesoria, które są na sprzedaż, to nie jest odpowiednia dla nas, aby stworzyć pożądany wizerunek jako nici w nich zbyt jedwabiste i lśniące. A jeśli przygotowujemy Fagot kombinezon dla dziewczynek, należy zauważyć, że dziecko nie jest bardzo wygodne i komfortowe tańczyć pod drzewem w peruce, zwłaszcza jeśli ich własne włosy są długie i grube. Doskonała wydajność w tej sytuacji – jest fałszywe zamki na zaciskach, co jest całkiem możliwe, aby zrobić samemu. W tym celu trzeba len sanitarnego, którego struktura włókien jest idealna do tej roli kikimorinyh włosy. Można ją kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Materiał ten może być malowany absolutnie dowolny lakier lub farbę zieloną. Sploty przed malowaniem powinna być podzielona i oddzielnie gotować przez 2-3 minut w roztworze farby. Włókna były następnie przemyć i wysuszyć.

Jak sprawić, by pliki z nici

W przypadku lnu oraz schnie, przejdź do formowania pryadok. Długie włókna złożone na pół i dołączone do wiązki nici, albo innym dogodnym sposobem. Gwint muszą być wypełnione na całej długości nici szpilki, przy czym półwyrób jest dołączony do gorącego kleju zaciskowego. W tym celu należy wybrać dobre tight „krokodyle”, że nie będzie poślizgu przez moje włosy pod ciężarem człowieka, „zamków”. Kołki te mogą być 5-10 jednostek, w zależności od pożądanego wyniku. W ten sposób można zrobić wspaniałe zielone włosy, które doskonale uzupełniają przerażenie kolorze w Nowym Roku. Klamry dołączyć korzenie włosów, ze względu na to, co fryzura wygląda bardzo organiczne i naturalne.

Odzież dla przerażenie obrazu

Jak już wspomniano, garnitur może być reprezentowany Kikimora sukienkę, spódnicę lub spodnie z koszuli z peleryną. A w każdym przypadku ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał. Spodnie i T-shirt jest najlepszy do szycia dzianin, takich jak welur lub SUPPLEX. Materiały te mają atrakcyjny wygląd i dobrą rozciągliwość, która sprawi, że strój montażu. Dobrych peleryny nadające siatki, które można również nabyć w sklepie tkaniny. Może to być srebro lub złoto oczek przeplatane Boucle. Dla peleryny trzeba segment w dwóch długościach, które będą musiały zostać złożone na pół i wyciąć otwór na głowę. Na obwodzie siatki, można zrobić poszarpaną krawędź, dodając kilka nacięć na większą kolorze effektnosti.

Jak uszyć spódnicę

Szyć spektakularne przerażenie kostium z ich rąk – to proste! Wielowarstwowy z tiulu, siatki, organzy i satyny będzie tu na odpowiedni moment. Aby tego dokonać, konieczne płaty kwadratowych, które są nałożone na siebie, przez zmianę kąta segmenty przymocowany w środku i wyciągnąć szczegółowo koła równej objętości w kontur pasa + 6-8 cm. Dalsze odpowiednie długość przyszytej do żucia. Aby skrawki tkankowe nie są postrzępione, powinny one neaten.

Spódnica może być zszyte w prostszy sposób. Wykroić taśmy o pożądanej długości tkaniny. Jeśli chodzi o szerokość, powinna być równa 3-4 obwodu bioder. Pierwszy szew boczny zszywano, a następnie poddano produkt dolny i górny nastrachivayut wewnątrz na zewnątrz, tak aby uzyskać otwór do wkręcenia do żucia. Do tego spódnica wyglądał interesująco, należy podnieść, że piękne tkaniny zasłony dobrze dla niej. I tak trzymała formularz, należy poczynić halki tiulu.

Jak uszyć sukienkę

przerażenie suit w nowym roku może składać się z sukienki i płaszcze z siatki. Aby wyciąć strój na strój dla dzieci, trzeba będzie dziecka t-shirt, który jest przedstawiony na konturze, a od wyjściowych pach bocznych szwów w formie trapezu z zasadą, dziecko może łatwo tam chodzić. Również otaczać rękawy i cięcia po obrysie części.

Strój może być odcięcia spódnica – krotnie lub wielowarstwowa. Aby to zrobić, trzeba będzie prostokątny kawałek materiału, który zamierzamy Basting ścieg i przyszyć do jarzma.

Na górę ubrań najlepiej jest wziąć dzianiny. Ponieważ łatwiej jest pracować, nie wymagają specjalnego dopasowanie i doskonale leży na rysunku. Ale dla spódnicy można odebrać bardziej interesujący materiał, takie jak cekiny lub kwiaty rzeźbione. Do spódnicy był soczysty i dobrze utrzymane formę, trzeba halki tiulu. Usieciowany pasmo mniejszego cięcia i zbiera się na wierzchu żywicy, oraz w dolnej nastrachivayut kilka poziomów marszczona, które umożliwiają uzyskanie pożądanej objętości. Należy pamiętać, że głównym spódnica powinna być nieco szersza, tak że upadł na pięknych halki.

Jak wyciąć spodnie i koszulkę

W celu, aby garnitur przerażenie z ich rąk, trzeba rozmiaru odpowiedniego ubrania dla dzieci, na których dzieje wzory. To może być legginsy i bluzka z długim rękawem. Ubranie na lewą stronę, nakłada się na spodzie sprawy, lub kredy krawieckiej otaczać ołówkiem i wyciąć. Aby odzyskać legginsy wzór powinien dołączyć jedną nogę do siebie i zacząć śledzić produkt do spoiny krokowego, wznoszące się w kierunku linii środkowej, a następnie wzdłuż górnej i przesunąć w dół przez bocznym szwie. Zgodnie z tą zasadą zarys przednich i tylnych połówek nogę, dodać dodatki szwów i cięcia części.

Shirt otaczać kontur, malowanie szyję, pachy na rękawach, które również wykonać kopię i wyciąć osobno.

Po części są szyte, top spodnie składany do wewnątrz, aby uczynić kuliske dla gumy.

Jak zrobić sandały

Które pasować bez przerażenie bagno naturalnych? Jest to szczegół sprawi, że obraz szczególny urok. Bast można połączyć z grubej haka przędzy lub pocięte paski dzianiny odpowiednim kolorze. Ponieważ nasza postać strachu, to lepiej, aby zatrzymać wybory na zielonym lub żółtym odcieniu.

Więc Hook Dial łańcuch 10 pętli nadziemnych i dzianiny w kręgu, aż będzie gotów płacić żądaną wartość. Powinno być co druga kolumna jest dziana z dołu jednego ogniwa łańcucha. Po podeszwa jest gotowy, trzeba vyvyazat wysokość Łapot (około 2-3 cm). Następny vyvyazyvayut skarpetka, zamykając go od góry. W środku górnej części pięty w prawo w taśmie vdevayut tkanina lub ciąg wykonane z tej samej tkaniny, i go naprawić. Długość sznurkami do ściągania powinna wynosić około 60 cm (każda lina), aby umożliwić im oplesti nogę i zapiąć dziecko w kolanie na dziobie.

Akcesoria przerażenie wizerunek

Jak zrobić kostium Kikimora jeszcze bardziej interesujące? Oczywiście, dodając akcesoria. Długi naszyjnik z dużymi zielonymi kulkami splecionych wokół jego szyi, bandaż na głowie z żabą gumowej lub dużym kapeluszu z welonem, pasem z wiszącą liście i włókna w postaci alg, bransoletki z długimi wisiorki, które żartobliwie zawisną z podniesionymi rękami – wszystkie te elementy ożywają i uzupełnia obraz. Cokolwiek kostium Kikimora własnych rąk został stworzony (fot kilka ubrania są prezentowane w tym artykule), to może być doskonałym źródłem pomysłów i inspiracji. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny, harmonijny i, co najważniejsze, wspaniały strój, który spodoba się dziecku i jego przyjaciół.

zamiast wniosku

Co lepiej zrobić Kikimora spełnić swoje ręce? Zdjęcia prac gotowych – jest dobrym narzędziem dla początkujących craftswomen. Mówią ci, w jaki sposób można pokonać ten czy inny szczegół. Jednak staram się wnieść coś własnego, sen, improwizować – musisz wychodzić! I najważniejsze: aby zdecydować, w jaki sposób powinny być noworoczny powinien pasować Kikimora dziecko, ponieważ cały proces twórczy stworzyć karnawał kostium ma jedynie przynieść radość ulubionego dziecka. Aktywuj dziecko, a następnie urlop będzie niezapomniany dla jej bajki.