531 Shares 6231 views

Ice Palace (Moskwa) – popularne miejsce dla sportu i rekreacji

Ice Palace (Moskwa) – to wspaniałe miejsce, które ma wiele funkcji, dlatego jest stosowany do wielu ważnych wydarzeń. Aby się tu dostać, trzeba dostać się do fabryki samochodów „ZIL”, który w przeszłości dostarczanej kapitału dla swoich usług o wysokiej jakości.


Ciało i dusza

VTB „Ice Palace” (Moskwa, Rosja) – jest głównym miejscem, gdzie imprezy sportowe i rozrywkowe na żywo na całym parku Legends. Został otwarty w 2015 roku, 26 kwietnia, więc jest to całkiem nowy kompleks high-tech, w którym piękno i wygodę. Jeśli chcesz dostać się tutaj, trzeba przystąpić do trzeciego pierścienia Transportu. W przypadku podróży na wyjściu metra na „Avtozavodskaya”.

Ice Palace w większości jest grać na swoim terytorium w hokeju na lodzie, ale także pokazać piękne występy łyżwiarstwie figurowym. Można podziwiać trzy place zabaw. Większość z rzędu może pomieścić 12.000 widzów, najmniejsza. – 3,5 tys Te miejsca mogą być dumni z Ice Palace. Moskwa – ogromne miasto, istnieje wiele podobnych budynków. Ice Palace znamienny tym, że posiada część szkoleniową, która może pomieścić 0,5 tys. Man. Te elementy mogą ulec transformacji w odpowiednim czasie.

Wyjątkowość tego miejsca jest to, że można zrobić tutaj jako aktywnych sportów, a także koncerty i pokazy. Pojemność dla widzów wzrosła do 14 i 5 tys. Ludzi odpowiednio. Ice Palace, Moskwa może być dumny, obejmuje w sumie 70 tys. Metrów kwadratowych. klub hokejowy „Dynamo” wybrali to miejsce dla siebie jako arena do domu. Dwunasty grudnia 2015 roku odbyła się wielka arena mecz bokserski pomiędzy Roy E. Johnson i Maccarinelli. W tym roku planują zorganizować mecz między gwiezdnej składu KHL. Ponadto, hokej na lodzie tu zagra w światowej klasyfikacji.

Oaza zdrowia i urody

Innym Ice Palace „Krylatskoe” nadaje się do zawodów w łyżwiarstwie. Istnieje również przeszkoleni wiele znanych gwiazd sportu. Nazwa na cześć tytułowej dzielnicy, w której się znajduje. Ice „Krylatskoye” Pałac zaczyna budować w 2003 roku. Prace zakończono w 2004 roku. Sam plan został stworzony grupę architektów, prowadzony przez Marka Livshin. Uosobieniem projektu w życie zaangażowanego w „Moskapstroy”. Projekt zatwierdzony i pochwalił architekci otrzymali „Architektura 2004” nagrodę, która ma ogromne znaczenie w przemyśle. Ponadto przyznano Grand Prix w konkursie w rozwoju przemysłu sportowego w 2004 roku.

Pauza i odzyskiwanie

Pomimo tak wspaniałej wzrostu, sławy i ludzi interesu w tym miejscu, w listopadzie 2007 roku, nie było nieszczęście. Ma za jakiś czas położyć kres eksploatacji budynku. Pęknięty pręt w jednym stawów należących do układu ślimakowego, który obsługuje rolę pałacu pod dachem został przypisany. Zagrożenie wypadkiem spotkał Ice Palace. Bilety na imprezę są już w sprzedaży, aby ludzie po prostu pod tym dachem nie było bezpieczne. Potem następuje uaktualnienie, trwać latami. Dopiero we wrześniu 2008 roku po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla zwiedzających.

W chwili obecnej, działanie kompleksu jest w pełnym rozkwicie. Każdego dnia odbywają się szkolenia dla figurowe, łyżwiarstwo figurowe. Zespoły grać w hokeja, a nie za pomocą podkładki i piłki. Kiedy dostaje się wakacje lub weekendy, ludzie masowo nie będą jeździć na duży tłum. Ten element ma ogromny teren wraz z otaczającego terenu. – 127,3 tys m². Pole lodu mieści 10,4 tys. M. m. Na platformie może pomieścić 7,2 tys. człowieka.

znaczenie

W skomplikowanym świecie odbywają się liczne imprezy w tenisa, w którym zespoły kobiet wzięło udział w walce o przywództwo w federacji. Ponadto, w 2004 roku została zorganizowana na łyżwach mistrzostwa, a rok później – na klasycznej imprezy połączone w branży. Każdy nowy sezon takie konkursy były powtarzane, miał coraz bardziej zachwycający proporcje. Prowadzone tutaj i wszystko wokół sprinter między mężczyznami i kobietami. W 2010 roku przedstawiciele silniejszej płci popełnił konkurencji na szeroką skalę w hokeja, używając piłki. Ponadto tutaj organizują przetargów dla młodszych odbiorców – mianowicie dla juniorów. Byłem tu i mistrzostwa w krótkim torze w 2015 roku.

Co jest interesujące?

Do całej gamy można iść na siłownię i uporządkować swoje ciało. Jeśli twoje serce jest wrażliwy na piękno i chcą przyczynić się do świata piękna i doskonałości, choreograficzny studio pracuje dla Ciebie. Wiele sportowych mają ważne miejsce w życiu ludzi. Jest na lokalnym obszarze przybywają do pociągu.

Na wszelki wypadek mam wbudowany blok opieki zdrowotnej, jako sport zawodowy jest czasami traumatyczne. Można wziąć prysznic i przebrać się w szatni, pójść do sauny. Do ogrzewania używać własną kotłownię. Woda jest poddawana dokładnej analizy jego laboratoriach.