547 Shares 3256 views

Film "Freaks": aktorów. Milla Jovovich i Iwan Urgant i inne

Humor, dynamiczna fabuła, piękna historia miłosna – wszystkie te cnoty została usunięta Levan Gabriadze komedii „Freaks”. Aktorzy – jednym z głównych osiągnięć w kadrze. Tutaj można zobaczyć jak gwiazdy i młodzież, po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie, ale imponująca jego naturalności. Więc, co wiadomo na temat tego wspaniałego produktu kina narodowego, który grał główną rolę?


Kilka słów o działce

„Freaks” – film, który rozpoczyna się wraz z pojawieniem się w stolicy nauczycielka z małego miasteczka z zaskakującą tytułowych palców. Nauczyciel odgrywa Constantine Habensky. Chwała Kolotilov marzy o losach autor bestsellerów, stara się uregulować swoją pierwszą powieść w jednym moskiewskim wydawnictwie. Oczywiście, biedni mają nic się nie dzieje, a on musi wrócić do domu.

Nagle w życiu Fame los interweniuje. Beauty Nadia, którego rola otrzymała gwiazdę Hollywood Milla Jovovich, zamierza poślubić jej narzeczony Danya. W drodze do urzędu stanu cywilnego, nagle rzuca Kolotilova powrocie z publikowania w rozstrój uczucia. Między młodymi ludźmi a wybucha namiętność, Nadia zapomnieć o Dan, z którym miała trudne relacje. Powieść rozwija się tak szybko, że kochankowie postanawiają się pobrać. Chwała tylko trzeba iść do palców, rzucić pracę i wrócić do Moskwy na ich ślub. Jednak, aby uciec z ich rodzinnego miasta jest bardzo trudne.

protagonista

Konstantin Chabienski, które widzowie dowiedzieli się dzięki serii „Deadly życie”, gdzie grał Plakhova – z pewnością, głównym osiągnięciem komedii „Freaks”. Aktorzy bez wyjątku radzić sobie ze swoimi rolami, ale najciekawsza postać ma do niego. Nauczyciel chwała wystarczy umieścić na głowie patelni być całkowicie podobny do „Human rozproszone” od słynnego poematu. Dzięki filmowi, widzowie mogą ponownie upewnić Habensky jak utalentowany, zdolny i odważny zabaw Admiral i nieprzekupny operative i plucha-nauczyciel.

Zakochany Kolotilov gotowy zmienić życie dla ukochanej, więc leci w palcach, aby zostać zwolniony ze swoich obowiązków i jak pogodzić się jak najszybciej z Nadii. Jednak burmistrz nagle decyduje, że Glory – idealnym kandydatem na stanowisko trenera piłki nożnej dzieci. Aby Kolotilov nie uciekł do stolicy, Trehgolovich wycofa swój paszport. Sława, zainspirowany miłością, znajduje twórcze rozwiązanie problemu. On gromadzi zespół dzieci ulicy, nigdy nie grał w piłkę nożną, w nadziei na wczesnym strat. Jednak dzieci nie są w pośpiechu, aby zadowolić swojego „trenera”.

Milla Jovovich w roli Nadi

Początkowo gwiazda Hollywood nie miał wziąć udział w ekranizacji komedii, której fabuła koncentrowała się na Kolotilova i jego zespołu piłkarskiego. Jednak Timur Bekmambetov, mówiąc w roli producenta taśmy, od dawna chciałem pracować z tak utalentowaną dziewczyną jak Milla Jovovich. Dowiedziawszy się, że aktorka znana z ról w „Resident Evil”, „Piąty element”, utworzyli „okno” w harmonogramie filmowania, producent natychmiast zaprosił ją do Moskwy.

Wentylatory Jovovich wie, że jej matka Galina Loginova, który również zagrał w „Freaks”, Rosjanin z urodzenia. Komedia warto zobaczyć już, aby posłuchać zabawnych Nadia mówi naszym językiem. Jej bohaterka czeka Kolotilova w Moskwie, przygotowuje się do ślubu, a odpierając zwrócić na siebie uwagę byłego narzeczonego, który stara się ją odzyskać. Nawiasem mówiąc, Milla udaje się nawet pokazać widzom kilka sztuczek w stylu „Resident Evil”.

inne podmioty

Habensky i Jovovich – nie są tylko gwiazdy biorące udział w ekranizacji komedii „Freaks”. Podmioty wykonujące inne role znane są również dla publiczności. Na przykład, prawie nikt nie może nauczyć się odrzucony oczyszczenie Nadi Danya – przebiegły, sprytny biznesmen, który jest całkowitym przeciwieństwem Fame. Gram bohater-kochanek stał się swego rodzaju wizytówką dla aktora, Iwan Urgant, ale tym razem obraz przyprawionym udział cynizmu i arogancji.

Expectedly dobry Władimir Menshov jako potężny burmistrz Trehgolovicha, zakłócanie bohater Konstantina Habenskogo pogodzić się ze swoją ukochaną. Nie zawiódł nas i dzieci-graczy, lider który gra młodego debiutant Savva Gusiew.

Widzowie, którzy szukają taśmy do wzmocnienia nastroju, trzeba zdecydować się na komedii „Freaks”. Aktorzy odgrywają brechny jest prawie każda nowa rama.