497 Shares 6670 views

Jak pozbyć się wrastających włosków tips

Większość kobiet nie wiem z pierwszej ręki, co depilacji, a zatem pytanie, w jaki sposób pozbyć się wrastających włosków, prawdopodobnie wstałem przed każdym czasie. Zwykle powodem tego jest przerzedzenie włosów, jej niezdolność do wzrostu przez skórę. W tym przypadku, rosną pod nim i spowodować pojawienie się wyprysków i stanów zapalnych. Obszar, w którym włosy zakorzenione w skóra staje się zaczerwieniona i swędząca. Aby rozwiązać ten problem nie jest tak łatwe, ponieważ przy próbie podnieść włosy, na przykład igły lub pęsety, istnieje ryzyko wniesienia infekcji i tylko zwiększyć podrażnienie, ale go nie eliminuje.


Aby zmaksymalizować rozwiązania problemu jest konieczne, przede wszystkim, aby zrozumieć, dlaczego włosy rosną. Najbardziej niebezpieczne z tego punktu widzenia, obejmują takie metody ich usunięcia za elekroepilyatsiya golenia i wosku. We wszystkich powyższych przypadkach istnieje tylko zniszczenie górnej części włosów i uszczelnić jego pozostałą część, która zaczyna rosnąć pod skórą, tworząc dyskomfort.

Zanim porozmawiamy o tym, jak pozbyć się wrastające włosy, należy przypomnieć o możliwości zapobiegania temu zjawisku. Jest to przede wszystkim regularne wizyty salon, gdzie przeprowadzenie wszystkich wymaganych procedur będzie ekspertem – specjalistą w swojej dziedzinie. Ale do rozwiązania problemu i można mieć w domu. Aby zacząć dokładnie umyć skórę wodą z mydłem lub żelem pod prysznic, a następnie zaleca się stosować peeling, który pozwoli lepiej oczyszczają skórę, a następnie wyeliminować podrażnienia. Pamiętaj, aby używać podczas golenia pianki, zwiększy poślizg maszynki. Po zakończeniu procedury niezbędnej do natychmiastowego wykorzystania płyn dezynfekujący. Jednak usuwanie włosów w domu jest lepiej nie nadużywać. Nawet przez wszystkich zasad, z częstego korzystania z niej wciąż mogą uszkodzić skórę, a tym samym zapobiega włosy, aby przebić się przez nią, dorasta pod nią.

Teraz, od Rady w sprawie zapobiegania, można nadal kierować zalecenia, jak pozbyć się wrastających włosków. Po pierwsze, obszar dotknięty jest możliwe każdego dnia, aby złagodzić ciepły kompres z mokrymi ręcznikami, przyczyni się do szybszego zbliżenia włosy na powierzchni skóry. Po drugie, będzie je smarować użyteczny środek na trądzik, ponieważ (pryszcze i wrastających włosków) są tej samej natury. Bardziej wykonania Cardinal – jałowe pincety po ekstrakcji położeniu użytkowania powinien natychmiast przetwarzać kompozycję dezynfekcji.

Jeśli wszystko jest mniej lub bardziej jasne skóry w dół, a następnie w jaki sposób pozbyć się wrastających włosków w okolicy bikini, gdzie skóra ma znacznie większą czułość, konieczne jest, aby zatrzymać się oddzielnie. Najpierw musimy zaprzestać używania maszynki do golenia i inne środki do depilacji i poczekać do czasu zmniejszenia zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Ponadto regularne stosowanie peelingu delikatnie i ostrożnie usunąć martwe komórki skóry i sprawiają, że cieńsze i bardziej miękkie, dzięki czemu łatwiej było rosną włosy na zewnątrz.