729 Shares 5627 views

Oryginalny asymetryczna sukienka

Sukienka z asymetrycznym dole – jeden z najmodniejszych modeli w tym sezonie. Wygląda to bardzo elegancki, seksowny i romantyczny.


Istnieje kilka odmian sukienki: z pochyła boczny rąbek lub składające się z różnego rodzaju tkanin o różnych długościach, dodatkowo, sukienki, wydłużony tył, ale na krótko przed. Opcje te można znaleźć w najnowszych kolekcji znanych marek: Emporio Armani, Gucci, Carolina Herrera You, Donna Karan, etc. Takie modele zyskują coraz większą popularność, wyparcia półki i maxi wybiegu mody w poprzednim sezonie..

Asymetryczna Sukienka: rozwiązania stylistyczne

Taki model – to świetny pomysł na wieczór, sukienki koktajlowe i plaży. Dzięki nim można stworzyć romantyczną i łagodny sposób. Przy wyborze sukienki, dawno temu w postaci pętli i skróconym przodu, jego właściciel dokładnie otrzymać tytuł królowej wieczoru.

Pewni panie mogą nosić sukienkę z asymetrycznym lamówką na bal lub wesele. Dobrze wyglądać wzór podkreślający talię z gorsetu, jak również skrócenie spódnicy, tylne rozwijanej wielowarstwowa falistej pociągu. Połączenie obcięte dno jest również interesujący z asymetrycznych ramion i szyi.

W tej sukience będziesz niesamowite patrzeć jednocześnie czują się bardzo dobrze, bez konieczności długich spódnic i liczne halki.

Do codziennego noszenia najodpowiedniejszy model z małej asymetrii. Nie są one dozwolone w stylu biznesowym, jak są sexy i rodzaj wolności, który jest zbędny dla takiego kawałka odzieży. Ale bardzo dzielni przedstawiciele łagodnym seksualnych noszą takie stroje kompletne z klasycznym płaszczem lub bolerko.

Asymetryczna Sukienka: style

Model ten doskonale podkreśla kształt A, trapezowe i spalony sylwetki. Tutaj główną rolę odgrywają spódnicy, spalony dno. Podkreśla korzyścią żadnych nieprawidłowości. Wydłużony obszar tłoka może spaść do etapu podłogowej i ma kształt ogona i na brzegu, pochylony w jedną stronę, piękne spada na fali kolana. Oryginalnie wygląda togę sukienka, prawda teraz. Ale do typu „box” pokładzie „Ołówek” i tym podobne nie nadaje asymetryczny hem, więc nie stworzyć pożądany efekt.

Asymetryczna Sukienka: jak nosić?

Do tej sukni ukryte braki i podkreślić wszystkie godności figury, nie pomylisz się przy wyborze modelu, koncentrując się na konkretnym kształcie i wzrostu.

Asymetryczna Sukienka: wybrać buty i akcesoria

Asymetryczny hem w sukni jest wystarczająco jasny, a więc nacisk, dlatego nie ma potrzeby obciążać obraz ogromnej ilości różnego rodzaju akcesoriów, biżuterii agresywnych kolorów i masywnej biżuterii. Modele te świetnie wyglądają z estetycznym pierścień i kolczyki średnich. Zestaw, w razie potrzeby, można również uzupełnić bransoletkę.

Wybierając model z gorsetu, należy podnieść łańcuch z zawieszką lub eleganckie szpilki, że obraz nie stało się zbyt „słodki”. W tym asymetrycznym góry nie wymaga żadnych dekoracji. Ukończyć obraz pomoże eleganckie buty z wysokimi obcasami lub klinami.