547 Shares 7199 views

Regionalny Szpital Kliniczny Uljanowsk: Usługi

Uljanowsk jest głównym ośrodkiem administracyjnym Federacji Rosyjskiej. Zajmuje ponad 600 tysięcy osób. Miasto prowadzi szereg dużych szpitalach. Jednym z nich jest Szpital Regionalny Uljanowsk. Placówki medycznej świadczenia usług dla różnych specjalistów. Dobrze wyposażonego laboratorium oraz urządzenie do metody instrumentalne badania. Szpital Wojewódzki Uljanowsk oferuje zarówno płatne i bezpłatne usługi zdrowotne dla diagnostyki i leczenia patologii chirurgicznej. Ponadto ustanowienie systemu przywilejów dla niektórych grup ludności.

Jakie usługi Regional Hospital Uljanowsk?

Placówka medyczna zawiera kilka struktur, z których każdy jest realizowane w codziennej pracy z pacjentami. Tylko Szpital Wojewódzki Szpital może pomieścić 1000 osób na raz. W ramach Centrum Medyczne lekarzy specjalistów niemal wszystkich sektorach pracy. Doktor nauk medycznych i chirurgicznych obszarach działają w 26 biurach. Według statystyk, pacjenci szpitali są co roku prawie 30 tysięcy osób. Część instytucji medycznej jest polikliniki regionalne, które są otrzymujących 28 specjalistów z różnych dziedzin. Dział diagnostyki szpitala posiada wysokiej klasy nowoczesne udogodnienia. W murach instytucji może zaoferować nie tylko radiologicznych i endoskopowych metod badań, ale również terapię komputerowej i rezonansu magnetycznego, które przeprowadzane są nie wszędzie. W szpitalu znajduje się przy Calle 3rd International, 7.

centrum medyczne Aktualności

Szpital Wojewódzki Uljanowsk ciągle się rozwija i rozszerza swoje możliwości. Jednym z przykładów jest odkrycie niezwykłej Perinatalnej Center w kwietniu 2013 r. Opieka ginekologiczna jest zawsze przeprowadzane w szpitalu regionalnym. Jednak klinika dla kobiet, zdecydowano się poszerzyć i oddzielić od głównego budynku. W ubiegłym roku ogromny remont przeprowadzono w oddziałach ginekologicznych. Największym wydarzeniem jest budowa poszczególnych mieszkań szpitalu położniczym. Obecnie budynek okołoporodowym centrum ma 3 przedziały:

  • patologii noworodków;
  • Urządzenie diagnostyczne konsultacyjnym;
  • resuscytacji noworodków.

Okołoporodowej Centrum udziela pomocy kobietom w ciąży z różnymi schorzeniami, powikłań i zaburzeń u płodu. Na oddziale intensywnej opieki medycznej ma najnowszy sprzęt zaprojektowany do przewożenia dzieci z bardzo niską masą urodzeniową. W najbliższych latach planuje otworzyć oddział operacyjny, który zostanie przeprowadzony wyrafinowany inwazyjne badanie płodu.

Uljanowsk Regional Hospital: Opinie pacjentów

personel medyczny pracujący na co dzień z ogromnym przepływem osób. Wśród nich są nie tylko pacjentów, ale także ich rodziny. Większość pacjentów są zadowoleni z atmosfery w danej instytucji. Pacjenci zauważyć dobrą pracę ekspertów medycznych, aby zapewnić pomoc medyczną i doradczy. Ponadto pacjenci dobrze reagują na terenie szpitala, a także sprzętu do zabiegów diagnostycznych. To samo odnosi się do centrum okołoporodowej, ustalonej na podstawie szpitalu regionalnym. Jedynym minusem, który jest oznaczony przez krewnych pacjentów, personel jest niegrzeczny postawa podczas rozmowy przez telefon.

Szpital nazwany Karamzin

Ta instytucja medyczny stworzył ponad sto lat temu. Największa instytucja w mieście, aby zapewnić opiekę psychiatryczną jest szpital nazwany Karamzin. Uljanowsk może być dumna tej placówki, a jej ściany są traktowane niż 1 tysięcy pacjentów z chorobami układu nerwowego. Budynek szpitala psychiatrycznego obejmuje 16 biur, a dzień szpital i ambulatorium. Ponadto, instytucja medyczna odbywają się niemal wszystkie rodzaje diagnostyki laboratoryjnej i instrumentalnych, prowadzone obdukcji psychiatryczne, istnieją biura rehabilitacji i fizykoterapii.

Obwód uljanowski Szpital Dziecięcy

Placówka medyczna dla młodych pacjentów jest jedną z głównych instytucji medycznych. Tu jest codziennie niemowlęta mianowania z całego miasta, a także innych osiedli w okolicy. Szpital dla małych pacjentów składa się z 15 różnych gałęzi i wielu funkcjonalnych pomieszczeń diagnostycznych. Ostatnio klinika nabył nowoczesny sprzęt dla noworodków resuscytacji. Nowoczesny sprzęt może również pochwalić diagnostyki laboratoryjnej i instrumentalne dziale. Jest uważany za jednego z dzieci Okręgowego Szpitala wiodących instytucji medycznych. Uljanowsk – miasto, w którym w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia dla pacjentów z jakiejkolwiek choroby.