307 Shares 5792 views

Jak wybrać aspirator do nosa dla dzieci. Dziecko respiratory nosa Nos: Opinie

Aspirator do nosa dla dzieci – specjalne urządzenie zaprojektowane w celu wyeliminowania niepotrzebnych cieczy z okruchów wylewki. Fakt, że dzieci do trzech lat nie może vysmarkivatsya albo nie rób tego w pełni. A to urządzenie pomaga maluch swobodnie oddychać, a mama jest wielka jednostka, która ratuje ją w sytuacji z zatkany nos dziecka. Teraz dowiemy się, jakie są respiratory. Ich ceny i recenzje rodzice takiego urządzenia zostaną zaprezentowane również w artykule.

typy urządzeń

Aspirator do nosa dla dzieci mogą być następujące odmiany:

 • strzykawki;
 • z ustnika;
 • urządzenie zasilania elektrycznego;
 • Urządzenie próżniowe.

Cechy użyciu strzykawki

Ten nos pompki wykonany w postaci gumowym z silikonu lub końcówki z tworzywa sztucznego. Zasada działania takiego urządzenia jest następująca: przed wprowadzeniem urządzenia trzeba odpowietrzyć powietrze, a następnie wycisnąć część gumową końcówkę i umieścić w kanale nosowym dziecka. W tym przypadku, śluz będzie zaangażowany w worku gumowym.

Zalety takich respiratory-strzykawek jest to, że są one bardzo proste w użyciu, łatwe do opieki nad nimi, a oni są najtańszym jeden dla wszystkich wyżej wymienionych. Przed zakupem takiego urządzenia należy zwrócić szczególną uwagę na materiał i kształt końcówki. Powinien on być na tyle miękkie i niezbyt zaostrzone, tak aby nie powodować uszkodzenia przewodu nosowego pozostaje. Pożądane jest również, że takie strzykawki miał ogranicznik na końcówki, dzięki czemu można go uniknąć głębokie wprowadzenie urządzenia.

Cechy stosując aspirator z ustnikiem

W odróżnieniu od tego typu urządzeń od poprzedniego jest to, że tutaj istnieje dodatkowa słuchawka. Korzystając z tego urządzenia muszą być tak: koniec stożka ściętego jest włożona do otworu nosowego z dzieckiem, a potem moja matka zaczyna ssać śluzu w rurę. Drugi koniec narzędzia prowadzi do specjalnego zbiornika, z którego wieje matkę powietrza. Ten odsysania jest bardziej skuteczne niż w pierwszym, jak opisano powyżej, ale jest również droższa.

Przy użyciu urządzenia próżniowego

Urządzenie to śluz wypływa z nosa, jest usuwany za pomocą tradycyjnego odkurzacza. Kolbę umieszcza się na rury zasysające urządzenia gospodarstwa domowego, a następnie za pomocą regulatora mocy odsysanie następuje.

Elektryczny aspirator do nosa

Innym rodzajem maszyny do usuwania śluzu z nosa, który jest zasilany przez baterie. Zasada działania jest to, że końcówka instrumentu przedstawia okruchy nozdrzy, a potem mama naciska specjalny przycisk, po czym ciecz opuszczającego malucha przewodu nosowego. Zaletą tego urządzenia jest fakt, że w uzupełnieniu do ssania w większości modeli jest również funkcją nawilżania i płukania.

Elektryczne dzieci Zasysanie nosa jest najbardziej kosztowne, ale jednocześnie najbardziej skuteczne.

Liczba rodziców

Najlepszy jest jednostką jest łatwo i szybko pomaga przekrwienie błony śluzowej nosa. Skuteczność urządzenia zależy od tego, jak go obsługiwać. Muszę wziąć, na przykład, urządzenie próżniowe, to nie wymaga żadnych dodatkowych ruchów, przełączyć urządzenie, dźwięk, który może przestraszyć małe dzieci. aspirator elektryczny zazwyczaj otrzymuje pozytywne opinie od tych matek, które rzadziej korzystają z urządzenia. A gdy takie urządzenie jest zepsute, rodzice znowu trzeba używać przestarzałych metod lub zwykły gumowy żarówkę. Trochę pozytywnych opinii na temat wykorzystania strzykawką, i to jest zrozumiałe. Po tym wszystkim, każda kobieta chce dziecka był jak najbardziej komfortowy. Ale niedogodności i problemy w stosowaniu Mechaniczny aspirator powodować mumie negatywne opinie.

Urządzenie B Dobrze WC-150, moms feedback

Aspirator do nosa dla dzieci WC 150 został zaprojektowany specjalnie dla małej wylewki swoich okruchów. Do zalet tego urządzenia są następujące:

– wysokie bezpieczeństwo i skuteczność urządzenia;

– łatwość zastosowania;

– kompaktowe urządzenie – to bezproblemowo pasuje w jednej ręce, może przybrać charakter, na wycieczkę;

– w aspirator do nosa dla dzieci (dostaje różne opinie) daje możliwość rozpraszać dziecka dzięki funkcji, takich jak włączenie muzyki.

Wielu powie jego skutecznego działania – ciecz bez problemów wychodzi dziecka przewodu nosowego. Również wiele pozytywnych opinii o tym, że urządzenie może czerpać z tak delikatnej klas miękiszu z rodzimej muzyki. To jest świetny pomysł, który podoba się wielu rodziców. I kolejnym ważnym kryterium pozostaje cenę: a aspirator do nosa elektryczny dziecko jest tańsze odpowiedniki.

Jednakże istnieją negatywne oceny, które można wyrazić następująco: części przyrządu szybko złamane, zapach taniego plastiku. Ale te punkty są oczywiste: ludzie po prostu stać towary wadliwe, w pogoni za niską cenę. I do tego urządzenia – B Well, dzieci aspirator do nosa, było naprawdę dobre i podawane przez dłuższy czas, przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z certyfikatem dla tego produktu, należy sprawdzić jakość wykonania, aby dowiedzieć się, kto jest producentem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zakradutsya, to najlepiej nie brać tę wątpliwą urządzenie i szukać innej, dobrej jakości.

Cena tego typu aspiratora oscylują 4000-4200 rubli.

Urządzenie niemowląt Vac, opinie rodziców

To urządzenie jest wyjątkowy, ponieważ dostosowuje się i zmniejsza ciśnienie w pracy. Aspirator do nosa dla dzieci niemowląt Vac współpracuje z odkurzaczem, przez który całkowicie usuwa śluz z nosa pozostaje.

Zalety urządzenia:

 • Wysoka wydajność – można osiągnąć rezultat w ciągu kilku sekund;
 • To wyklucza możliwość urazu nosa, ponieważ dysza jest uformowana tak, że matka nie zaszkodzić dziecku;
 • nie ma kontaktu z ustami matki, zmniejsza ryzyko zakażenia krzyżowego i matki dziecka;
 • Urządzenie składa się z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia zabezpieczenie, a także umożliwia kontrolę odprowadzania śluzu przez przezroczystą rurkę;
 • Urządzenie nie wymaga zakupu dodatkowych urządzeń (baterie, rury), proces odsysania posiada wyjmowane wielokrotnego dyszy;
 • wykonane instrumentu na Węgrzech, a nie w Chinach, więc słaba jakość materiałów jest wyeliminowane.

Opinie rodziców o aspirator dla niemowląt Vac prawie wszystkie pozytywne. Momma powiedzieć łatwość użycia takiego modelu jest to, że szybko eliminuje dziobek niepotrzebnych śluzu, ma nieprzyjemny zapach plastiku. Wadą niektórych rodziców czuć hałas w pracy, ale nie jest to bardzo aspirator i odkurzacz, który emituje głośny dźwięk, gdy włączone. Jest to, być może, jedyne zastrzeżenie, która zwraca uwagę dorosłych.

średni koszt

Ręcznie Zasysanie nosa dzieci, których cena może wahać się od 100 do 300 rubli z budżetu dla tego urządzenia zdolnego do jasnego nosowych dziecka ze śluzem.

W następstwie niedrogiego urządzenia strzykawki na liście pochodzi z ustnikiem, który jest średni koszt 400-600 rubli (w zależności od producenta).

Na trzecim miejscu w stopniu wysokim kosztem jest warta jednostka próżniowa, która współpracuje z odkurzaczem. Cena aspirator tego typu – w regionie 800-1000 rubli.

Najdroższe i jest uważane za skuteczne urządzenie elektryczne działa na baterie. Średni koszt aspirator do nosa – w ciągu 3000-5000 rubli, w zależności od producenta.

ważne zalecenia

 1. dzieci Nasal Zasysanie być używane tylko w przypadku, gdy śluz nie jest samo w sobie oznaczać.
 2. Jeśli stale wycierając nos przez to urządzenie, może to prowadzić do zakłóceń w funkcjonowaniu błon śluzowych, to wysychanie i utratę właściwości ochronnych.
 3. Jeśli katar nie jest wirusowe i alergiczne, takie urządzenie powinno zostać zastąpione przez skutecznych leków pochodzenia przeciwhistaminowy, przeznaczenia pediatry.
 4. Jeśli śluz znacznie procedura powinna odbywać się kilka razy dziennie, tak że płyn wyszedł szybko, a dziecko czuje się lepiej. Po aspiracji, musimy kapać do każdego otworu nosowego dziecka zwężania naczyń krople, które można użyć 3 razy dziennie, ale nie więcej niż 5 dni, nie było wciągająca.

Teraz już wiesz, że to aspirator do nosa dla dzieci iw jakim celu jest ona potrzebna. Okazało się, że istnieją cztery rodzaje tego urządzenia, większość z nich jest opcja budżet strzykawka, a najdroższe – urządzenie elektroniczne. Pomimo różnicy w cenie, nie ma kategoryczne negatywne opinie o tym urządzeniu jako aspirator. W każdym razie lepiej jest kupić nawet tańsze żarówkę zdolną dobrym wyjściem ciekłej, zamiast zostawić dziecko z zatkane dysze.