692 Shares 9444 views

Jak zrobić odświeżacz powietrza z rękami?

komfort domu zależy w dużej mierze od tego, jak i co pachnie w swoich domach. Jeśli powietrze jest duszne i nieświeże, a następnie liczyć na przyjemny wypoczynek chyba nie warto. Oczywiście, istnieje wiele sposobów, w jaki można to skorygować. W szczególności może to być prosty odświeżacz powietrza z ich rąk.

Co trzeba

  • Ceramiczne butelki atrakcyjne formy.
  • Wszelkie olej dziecko.
  • Olejki eteryczne z własnymi preferencjami.
  • Wódka.
  • Małe trzciny laski (można kupić w sklepach na robótki).

postęp

Po pierwsze, wlać do butelki oleju niemowlęcym. Powinna ona dotrzeć do około połowy zbiornika. Następnie trzeba dodać kilka kropli olejku eterycznego, który jest odpowiedni dla Ciebie i aromat, który jest przyjemny. Pamiętaj, aby dodać kilka łyżek wódki.

Odbywa się to tak, że odświeżacz powietrza (własnymi rękami, aby to dość łatwe) do funkcji: alkohol rozrzedza olej, pozwalając im być wchłonięte trzcinach.

Jak korzystać z trzciny

Określić, że w tym celu konieczne jest, aby te kije, których długość jest dwa razy wysokość ceramicznym naczyniu. Zostały one wprowadzone do oleju jest podgrzewana przez około trzy dni, obrócić na drugą stronę. Więc trzeba zrobić kilka razy, czasami ich mycie ciepłą wodą z mydłem. Z biegiem czasu potrzeba, aby włączyć mniej, jak olejki eteryczne same będą poruszać się w porach trzciny.

inną opcją

Ten dom odświeżacz powietrza jest nieco bardziej skomplikowany w produkcji, ale wygląda o wiele bardziej interesujące, a jego wydajność jest znacznie wyższa. Opiera się ona na normalnej żelatyna, które można kupić praktycznie w każdym sklepie spożywczym.

Co jest potrzebne

W tym przypadku, sama kompozycja odświeżacza powietrza zawiera żelatynę, barwniki spożywcze, olejki eteryczne i małą cynamon. Ponadto postęp patrzeć na niektórych potraw wykonanych z przezroczystego szkła, które z powodzeniem pasuje do wnętrza Twojego domu.

postęp

Szkło wody umieścić dwie łyżki żelatyny, po czym rozpuszcza się powoli, mieszając w zbyt wysokiej temperaturze. Gdy roztwór stał się całkowicie jednorodne domieszane do nich barwniki, olejki eteryczne i cynamon.

Na dnie patelni można umieścić piękne kamienie, muszle, czy coś takiego. Po ustaleniu swoje dzieło, trzeba być ostrożnym, w jaki sposób można wypełnić go z przygotowanej żelatyny. Więc zrobiłeś odświeżacz powietrza z rękami!

Trzecim sposobem

Jest to idealne miejsce dla tych, którzy lubią zapach naturalnego cynamonu. Trzeba będzie butelce, cynamon, alkohol i wodę mineralną. Jeśli chcesz bardziej intensywny zapach przydać wyciągu alkoholowego tym samym cynamonem.

Ponadto konieczne jest, aby pręty rattanowe i barwników spożywczych. Miska wlać 100 ml wody mineralnej, 700 ml i 200 ml ekstraktu alkoholu. Mieszać stopniowo dodając barwnik. Otrzymaną ciecz wlewa się do odpowiedniego pojemnika przesunięty naturalne cynamon i umieścić pałeczki rattanowe.

zalety

Wszystko! Taki odświeżacz powietrza z rękami może zrobić każdy. Zaletą kompozycji opisanych wyżej polega na pełnym naturalności. Są one całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i przyczyni się do poprawy nastroju i samopoczucia wybitnych metod naturalnych!