266 Shares 1724 views

Filmy fajne: lista zdjęć różnych gatunków

Znane przysłowie mówi: "Nie ma towarzyszki smaku i koloru". Można to przypisać do wyboru filmów. Dla jednej kategorii widzów najlepszym filmem są popularne zdjęcia biżuterii z wieloma efektami specjalnymi. Dla innych, dom sztuki i minimalne koszty w procesie fotografowania są wskaźnikiem klasy obrazu. Możesz zapytać dwóch przyjaciół, a oni wyrażą zupełnie inne opinie na temat tego, co znają fajne filmy. Lista ich preferencji zależeć będzie od wieku, poziomu wykształcenia, a nawet tego, co dokładnie dzieje się w życiu każdego. Wiele zdjęć znajduje swoich fanów w momencie, gdy widza doświadcza pewnego zakresu uczuć i jest gotowy do emocjonalnego postrzegania tego, co dzieje się na ekranie. Są jednak pewne filmy, które będą powszechnie uznawane za arcydzieła.


Klasyka kina światowego

Nie można uważać się za prawdziwego konesera filmowego, jeśli nie widziałeś ani jednego dzieła z ubiegłego stulecia. Pomimo faktu, że nie ma specjalnych efektów, grafika komputerowa, klasyka kina światowego zawsze będą nazywane "fajnymi filmami". Lista może być bardzo duża. Jest to "Śniadanie w Tiffany", "Przeminęło z wiatrem", "W tylko dziewczynkach jazzowych", wszystkie filmy z udziałem Charliego Chaplina. I nawet to nie ma znaczenia, że te ostatnie są klasyfikowane jako filmy nieme, są nadal najfajniejsze filmy. Lista takich arcydzieł można uznać za rozstrzygającą. Aby spojrzeć na co najmniej kilka zdjęć zadawano każdemu, kto chce zrozumieć głębię twórczości filmowej.

Klasyka rosyjskiego kina

Niezależnie od tego, ile osób mówi, że rosyjskie kino jest bardzo daleko od zachodnich standardów, że filmy nie osiągają wysokiego poziomu, nie można uznać ogromnej zasługi naszych dyrektorów. Obrazy "Cichy przepływ Don'a", "Wojna i pokój", "Żurawie latają" – mimo wielkiego wieku są naprawdę wspaniałymi filmami. Lista może być rozszerzona i komedie Eldara Ryazanova. Nadal nie wychodzą z ekranu telewizora. Będziemy uzupełniać listę filmami Nikity Mikhalkov, które nawet do dziś wykazują wysoki poziom w ich pracy.

Nominowani do nagrody filmowej

To już można uznać za odrębną i niezależną kategorię arcydzieł kinematograficznych. Czy można mieć wątpliwości, że Titanic to świetny obraz? Dosłownie warto zapoznać się z wszystkimi filmami, które wygrały, a nawet nominowane na prestiżowych festiwalach filmowych. Opinia krytyków i miłość widzów wielokrotnie dowiodła, że są to wspaniałe filmy. Lista może rozpocząć się od nominacji z ubiegłego stulecia i rozszerzyć się na każdy nowy rok. Przecież możesz zawsze znaleźć coś, co będzie pasowało do gustu każdego widza.

Horrory i thrillery

Jeśli przeglądarka preferuje określoną kategorię filmów lub jest gorącym wielbicielem jednego gatunku, wtedy każdy z nich może bliżej przyjrzeć się. W naszych czasach zgromadziły się już znaczne przerażające i ogłuszające obrazy. Jest to kategoria, która może być ochrzczona jako "Cool horrory". Listę do przeglądania można skompilować z proponowanych zdjęć. Warto zwrócić uwagę na wszystkie części "Saw" – nie tylko krwawe filmy grozy, ale także obraz, który sprawia, że myślisz o swoim zachowaniu w życiu i trudności z wyborem właściwego. Wiele filmów grozy nie ogranicza się tylko do jednej części, na przykład "Astral", "Turn Not There", "Wzgórza mają oczy" czy "Destination". Jest to doskonały wybór dla dużej firmy.

Melodramy i Kino Dramatyczne

Dla tych, którzy nie są inspirowani przez wiele przemocy i krwi, jest zupełnie inna kategoria. Zasadniczo jej wielbiciele to kobiety w każdym wieku. Ale w niektórych przypadkach mężczyźni nie pogardzają oglądać takich obrazów. Najprawdopodobniej każda dziewczyna może z łatwością sprecyzować listę wspaniałych filmów o miłości. Dla kogoś w priorytetowych filmach historycznych i pasjach minionych wieków – "Jane Eyre", "Duma i uprzedzenie", "Pokuta". Inni widzowie preferują nowoczesne historie o wiecznym uczuciu, np. "Pamiętnik Pamięci", "Pośpiesz się Miłość" lub "Wołaj Gwiazd".

Fantazja i równoległa rzeczywistość

Prawdopodobnie nie ma jednej osoby, która może całkowicie obejść ten gatunek z uwagą. Są miliony fanów wspaniałej trylogii "Władca pierścieni", która marzy o minutę, aby znaleźć się w tym świecie. I historia Harry'ego Pottera, który zdobył cały świat! Widzowie to ludzie w każdym wieku. Nie mniej popularna wśród "Gwiezdnych wojen", zwłaszcza dzięki niedawno wydanej nowej części, która podniosła popularność obrazu na nowy poziom.

Filmy dla nastolatków

Adolescencja jest wyjątkowym momentem. W tych latach powstaje tylko właściwy światopogląd i stosunek do wszystkiego. Dlatego bardzo trudno jest spisać wspaniałe filmy dla nastolatków, ponieważ są bardzo zróżnicowane w swoich preferencjach. Ostatnio bardzo popularny romantyczny romans w duchu "Zmierzchu" lub "Trzy metry ponad niebem".

Ponadto musimy oddać hołd temu, że tak wielu nastolatków lubi naprawdę poważne filmy, które sprawiają, że myślisz i zmieniaj swoje podejście do życia na wiele sposobów.

Zadowolona i niedawna premiera filmu "Winy gwiazd". To tragedia o miłości i tęsknocie za życiem tych, których los jest w dużej mierze z góry ustalony ze względu na straszną chorobę. Mimo to obraz nie opuszcza duszy rozpaczy i beznadziejności. Wręcz przeciwnie, daje przekonanie, że wszystko może się zmienić, jeśli tylko uwierzyć.