174 Shares 7691 views

10 powodów, aby zatrzymać na sobie buty i buty

Kobiety kochają buty! Jak najszybciej umieścić na mojej pierwszej pary, możemy powiedzieć, że znaleźliśmy pewną zależność. Nosisz buty i kochać ich tak długo, że nie chcą uznać oczywisty fakt, że te buty ma zły wpływ na nogach. Oczywiście, mogą być słodkie, ale po prostu zwariować w dobrym znaczeniu tego zapachu nowe buty! Jednak uważaj na znaki, które prowadzą do złych skutków!


Linia od Słońca

Zdarza się. Słyszeliście, że kobiety, które stale nosił buty były linia od słońca, ale nigdy nie myślałem Dwa miliony dolarów napiwku. Być może siedzieć zbyt długo na słońcu? Lub winę krem bronzer, że zadane na nogach rano? Jest w porządku. Nie potępiam. Ale muszę pożegnać się z tych butów aż nawet koloryt skóry pod kolanem. Nosić trampki w chłodnej pogodzie lub buty, podobnie jak wszystkich normalnych ludzi.

Wydatki na skarpetki

Dziś na obiad jesz makaron, który tak długo był w szafce kuchennej, odkąd byłeś na studiach, a ja musiałem zaoszczędzić na żywności. A wszystko dlatego, że znalazłem bardzo ładny parę koronkowych pończoch lub skarpet. Niedawno szukał dla nich, a oni bardzo potrzebne! W rzeczywistości, trzeba całą masę skarpety, pończochy, które są powyżej ulubione buty do zerkania słodkie. Nie można zatrzymać, a teraz pustą torebkę. Czy warto? A teraz muszę jeść węglowodanów i mnóstwo sodu, a ostatecznie będzie grube nogi.

Nieprzyjemny zapach z nóg

Po długim dniu pracy nóg w butach zawsze nieco spocony. Ale jeśli trwało cały dzień w butach z cienkiej włoskiej skóry, nogi nie tylko pot – śmierdzą. To nie jest tak ostry zapach potu z kapciami lub po długim treningu. Zapach, który pozostaje na palcach po sobie buty na cały dzień, nie może nie złapać swoje receptory nosa.

głęboki choroba

Jeśli będzie nosić buty codziennie przez tydzień, zaczniesz odczuwać pewien dyskomfort. Połączenie mokrych pot, modzele i odciski na palcach prowadzi do różowo wysypki, które stopniowo rozprzestrzenia się od stóp do kostek. Nie pomogło ani duża liczba „oddychanie” skarpet lub spraye potliwości stóp. I po niezręcznej wizyty do ortopedy, ona rozumie, że musi przejść do innego buta. A jeśli nie jesteś gotowy, aby zatrzymać na sobie buty, buty, potem amputacja może być najlepszym w ostateczności, która zadba, aby usunąć jego buty.

Mało miejsca w szafie

Czy masz szafka na buty. I nie jest „tylko” jedna para brązowe buty do jazdy konnej, sześć par połowy łydki z otwartym palcem a klina pięty, jedna para butów z podszewką, jedna para futrzanych butów i jedną parę klasycznym brązowy i czarny kolor, różowe buty, czerwony, niebieski, czarny parę patentów skórzane buty obcasy, klasyczne buty gumowe, kilka par Oxfords czarny, biały, brązowy, szary, beżowy i zielony. A przecież nie ma, być może, para butów zimowych w płatka śniegu i narciarskich butów, nawet jeśli nie jesteś na nartach. Dla porównania – trzeba komoda z pięcioma koszul. Czy nie widzisz nic w tym dziwnego?

Pieniądze wyrzucone w błoto

Masz wybór – być właścicielem całą masę tanich butów lub tylko kilka par drogich butów. Z jednej strony, można kupić wszystko, co zostało wykonane ze sztucznej skóry, papieru lub gumy. Te buty są wykonane ze sztucznych zamienników tańszych, ale są one niepraktyczne, ponieważ szybko zużywają się i trzeba je kupić o wiele częściej. Z drugiej strony, można spędzić połowę swojego wynagrodzenia kupić ręcznie robione buty wykonane na zamówienie lub od znanych marek platerowane złotem prawie. Tak, masz piękne stylowe buty. Ale będą też pozostaje pusty portfel. Nadszedł czas, aby zwrócić się do zakupu bagażnika jest praktyczne i rozsądne.

Naprawa obuwia

Przygotuj się, że będziesz Najlepsi kumple ze swoim szewc, bo nie chce wyrzucić te drogie buty sexy lub podarować je. Może jeśli jesteś flirt głównego lub flirt, koszt naprawy parę markowych butów nie przekroczy kwoty, dla której spodziewano. Każda kobieta powinna wiedzieć, że taka kosztowna naprawa obuwia będzie kosztować więcej niż koszt samych butów.

Stałe problemy zdrowotne

Ile lat cierpi ten ból z ulubionych obcasów, a wszystko dlatego, że są bardzo stylowe? Mimo wszystko, większość butów nie jest tak wysokiej jakości, a to nie ma wewnętrznego wsparcia łuk, lub że nie jest twój rozmiar. W tym przypadku, bez butów lub buty – to najlepsze rozwiązanie tego problemu jako całości.

Nie wiem, jak je nosić

Załóżmy, rozważać i dyskutować najważniejszy powód, dla którego kobiety nie powinny nosić buty. Można to porównać z eksploatacją samochodu bez zezwolenia. Nie wiem, jak je nosić. Nosić wysokie buty z nóg spódnice wyglądać dłużej, ale zapomnieć o wulgarności dwuznaczności taki strój. Niektórzy nie rozumieją, co się Czółenka, jak również to, co łączy się – ze spódnicą lub spodniami. Moda – to z pewnością nie jest fizyka jądrowa, ale wymaga pewnej wiedzy.

Konieczność kupić buty rozmiarach większych

Myślisz, że po upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – osiągniesz swój cel, gdy idziesz na spacer w nowych butach, ale w końcu twoje stopy są jak balony! Zgadnij dlaczego? Po tym wszystkim, z wiekiem opuchniętych nóg znacznie szybciej. Jesteś tak obsesyjnie ich buty, które są rozpaczliwie próbują zastąpić ich rozmiar i kupują buty o jeden rozmiar większy. Nie tylko, że jego nogi poniżej kolana wyglądają jak pnie drzew, więc kobiety także zapomnieć, że są panie, i nie jest dopuszczalne, aby nosić brzydkie buty.

Strzeż buty

Mamy nadzieję, że nauczyliśmy się lekcji o butach. Nie mów, że cię nie ostrzec, gdy czujesz, biedny, nieszczęśliwy, z opuchniętych nóg i poważnych problemów zdrowotnych, a wszystko dlatego, że nie można zamknąć mój zwyczaj nosić buty. Więc, co jest kolejnym krokiem? Jak mówią, uświadomienie sobie, że masz problem – jest to pierwszy krok do odzyskania. Wierzymy, że każda kobieta może to zrobić.