554 Shares 1970 views

Caterpillar buty – buty dla młodych i śmiały!

Każdy światowej sławy marka ma swoją historię, ale nie każda marka może pochwalić się tak oryginalnych wydarzeń, takich jak Caterpillar. Buty, spółka ta została pierwotnie nawet nie powinien produkować. Wszystko zaczęło się w 1890 roku …

Pod koniec XIX wieku, dwa amerykański wynalazca, Daniel Najlepszy i Benjamin Holt, rozpoczęła swoją działalność na rozwoju parowych ciągników gąsienicowych. Już w XX wieku, pierwszy ciągnik i kilka paliwa ciągnika, dla którego była benzyna został zwolniony. W roku 1925 firma Caterpillar Tractor Co zostało utworzone, który z biegiem czasu stał się prawdziwym imperium. Produkcja opracowała żywy, przyciąga coraz więcej nowych pracowników, zwiększając podaż na całym świecie. Ale jak to wszystko jest połączone z butami? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Imperium rosło, robotników, który pracował dla korporacji, setki tysięcy i znajdują się w 200 krajach. To było wtedy, że zarządzanie i postanowił stworzyć dla swoich pracowników dobre buty robocze. W latach 80. ubiegłego wieku i marki Caterpillar obuwie został zarejestrowany.

Początkowo Caterpillar buty z podeszwami silnych, jak ślady ciągnika (i ze stalowymi noskami) dostarczane wyłącznie do klasy robotniczej. Wytrzymałe i wygodne buty jak mężczyzn, robotników w fabrykach i kopalniach. Dość szybko firma stała się liderem w produkcji obuwia zawodowego. Rebranding nastąpił w 1994 roku, kiedy Caterpillar buty stały się częścią korporacji Wolverine Worda Szeroki, marki, produkując sportu, turystyki i codziennego buty. Więc pierwsze codzienne Caterpillar buty zostały opracowane.

Nikt nie mógł przypuszczać, że na początku XXI wieku Caterpillar przypadkowi buty staną się pozazdroszczenia popularność wśród młodzieży. Jeśli przed 2000 segment butów do codziennego noszenia był tylko 10% pojemności rynku, a następnie kilka lat później ta osiągnęła prawie 85%! Gwałtowny skok w popularności Caterpillar ze względu na nowe trendy w modzie młodzieżowej. Tak więc, w trend od kilku lat, dorywczo i unisex. Caterpillar buty mają swój własny, unikalny, niepowtarzalny styl, przyciąga uwagę i łączone z różnymi odzieży. Ponadto, są one tak silne, że mogą one służyć Ci więcej niż jedną dekadę.

Nie trochę nadąża za nowymi trendami mody, marka nadal produkować coraz więcej nowych modeli butów. Ale ona nie spuszczała klasycznych kanonów. Caterpillar symbol można nazwać słynne żółte buty. Kto nosi Caterpillar buty? Studentów, rockers, wypełniacze, sportowców, turystów … Co je wszystkie łączy? Duch wolności, pasja dla komfortu i wyrażania siebie, samodzielności i niezależności od konwencjonalnego stylu! Młodych i dzielnych bojowników o osobowość przyciąga najbardziej niezwykłe!

Caterpillar buty zimowe są również popularne wśród ludzi młodych i aktywnych. opracowali unikalną technologię które sprawiają, że nogi nie zamarzają nawet w mróz. Futro, antypoślizgowa podeszwa ciągników smaku podeszwy – to tylko część elementów buty zimowe z Caterpillar. Przy zakupie butów tej marki, można zagwarantować nie tylko wygodę i komfort w każdych warunkach pogodowych, ale znajdzie swój indywidualny styl.