288 Shares 8626 views

Diety, które naprawdę pomagają: opinie. Domowe diety dla utraty wagi. Przepisy na diecie

Jednym z głównych problemów zdrowotnych, z jakimi borykają się mieszkańcy pilnie 21 wieku, z nadwagą i otyłością. Łączy łańcucha różnych zwłaszcza chorób układu sercowo-naczyniowego i układów wydzielania wewnętrznego. Cukrzyca drugiego typu – prawdziwego towarzysza dodatkowe kilogramy. Według statystyk, co pięć sekund liczba pacjentów z tą chorobą wzrosła o jedną osobę. Najskuteczniejszym sposobem walki o zdrowie i długowieczność rośnie cienka. Obecnie producenci oferują wiele sposobów, aby pozbyć się znienawidzonych kilogramów i centymetrów w talii i bioder bez diety i ćwiczeń fizycznych. Jednakże, podczas gdy my eksperymentowania z herbat, tabletek i gumy do żucia do utraty wagi, waga ludności na świecie stale rośnie. Wydaje się, że bez dobrej starej diety i ćwiczeń walkę z nadwagą ludzkości nie wygra!


Dieta: panaceum czy zło?

Dziś Internet jest pełen tajemnic utrata masy ciała, użytkownicy stale piśmie swoje opinie, a gwiazdy są podzielone Diet Recipes z ekranów telewizyjnych. Moc dla grupy krwi, białka, owoców i mono-diecie … Co wybrać dla najlepszych wyników bez negatywnych konsekwencji dla organizmu? Nie ma wątpliwości, że istnieją diety, które naprawdę pomagają. Recenzje i niezliczone zdjęcia w stylu „przed i po” – do bezpośredniego dowodu.

Zanim jednak przejść do konkretnych przykładów, należy zauważyć, że każda dieta – jest to ogromny stres na nasze zdrowie. Taki test może być przytłaczająca dla układu odpornościowego. W porządku, że organizm może oprzeć się zarazków i stres, potrzebuje władzy, a on odbiera im żywność. Dieta powinna zawierać wiele różnych potraw. Czy dieta pomoc ograniczenie spożycia tłuszczów i węglowodanów? Prawdopodobnie tak. Dodatkowy ciężar jest naprawdę nie ma, ale ciało zacznie zaburzeń metabolicznych nieodwracalne.

Wniosek jest taki: siedzieć na diecie przez długi czas, zwłaszcza jeśli jest to mono-dieta, jest zabronione. Naszym celem – w celu utrzymania i poprawy zdrowia. Utraty nadwagi – to raczej efekt uboczny. Jaki rodzaj diety są nieszkodliwe dla zdrowia i szkodliwe dla dodatkowych kilogramów? Załóżmy zbadać.

Kreml dieta

Nadszedł czas, aby wpływać na dietę, która naprawdę pomaga. Recenzje diety Kremla są bardziej prawdopodobne, aby znaleźć na forach na temat odchudzania. Nawet ci z nas, którzy nigdy nie doświadczyli nadwagą, a nie zainteresowane w temacie odchudzania, musiał słyszeć o tym. Istotą tej diety jest ograniczenie spożycia węglowodanów. Te ostatnie są głównym źródłem kalorii, czyli energii dla naszego organizmu. Dietetycy emitować tzw węglowodany wolno i szybko. Pierwszy zawiera chleb żytni, płatki, pieczone ziemniaki, owoce i produkty mleczne. Te węglowodany są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Druga grupa obejmuje cukier, miodu, czekolady, herbatniki i inne słodycze. Kryterium tego podziału jest to, jak szybko węglowodany są rozkładane w organizmie do glukozy.

Jakie są przepisy odpowiednie dla diety Kremla? Głównymi składnikami diety powinny być świeżych sałatek, na przykład, papryka zielona i czerwona, szparagów, ogórków i cebuli. Do opatrunku, należy użyć oliwy z oliwek. Czerwone mięso jest lepiej wolą kurczaka i ryby. Gotować je dla pary lub piec w piekarniku, skropić sokiem z cytryny. Nie zapomnij o pierwszym naczyniu. Na lunch, doskonała zupa z selera. Gotować trzeba będzie selera, cebula, marchew i papryka. Przepis na niezwykle proste. Warzywa CHOP napełnić wodą i gotować przez 20 minut. W gotowej zupy dodać Zielonych. Na życzenie posiekać warzywa w blenderze. Zaletą diety Kremla jest to, że pozwala nawet desery. Tak, to nie pomyłka. Rub pół jabłka na grubej tarce i wymieszać z serem o niskiej zawartości tłuszczu. Udekorować listkami mięty i deser z posiekanymi migdałami.

Wierzymy, węglowodany

Ale jak obliczyć zawartość węglowodanów w danym produkcie? Dla wygody umieścić jednostkę chleb. Odpowiada to ilości węglowodanów zawartych w kromki chleba żytniego, a mianowicie 10 gramów. W takich konwencjonalnych jednostek i wykonane do pomiaru zawartości węglowodanów w produktach spożywczych. Według diety Kremla, jeśli chcesz krótki czas, aby pozbyć się nadwagi, codziennej diecie powinny być w ciągu 40 jednostek chleba. Ci ludzie, którzy są zadowoleni ze swojej wagi, należy spożywać 60 jednostek konwencjonalnych.

Jeść – nie chcą

Istnieją jednak produkty te, które biorą pod uwagę nie jest konieczne. Niektóre z nich są na pewno nie w lodówce każda rodzina. Kapusta, pomidory i ogórki, squash, zielenie, bakłażan, dynia, okopowe i warzywa można jeść w nieograniczonych ilościach. Jest to jedna z głównych zalet tej diety. Głodny omdlenie Ci dokładnie bezpieczne.

gryka diety

Jednym z najbardziej powszechne w naszych czasach jest dieta gryka. Jak wspomniano powyżej, organizm dla prawidłowego funkcjonowania powinien dostać wiele składników odżywczych, witamin i minerałów. Więc gryka – jest to produkt, w którym ta różnorodność jest obecny. Przez liczbę witamin z grupy B i magnez, które są niezbędne dla zdrowia naszego serca, aminokwasy i procedury jest to jeden z mistrzów. „Jest to dieta, która pomogła mi” – takie sprzężenie zwrotne zatłoczone www.

Przydatne właściwości gryki

Wśród mono-diety, gryka jest jednym z najbezpieczniejszych. Oprócz składników odżywczych wymienionych powyżej, to ziarno ma wysoką zawartość błonnika. To nie tylko poprawia jelit i usuwa z niego żużla, ale również przynosi nam uczucie sytości. Jednym z największych problemów napotykanych przez zwolenników różnych diet, jest przytłaczające uczucie głodu. Jeśli można uniknąć przy takiej mocy. Produkt dietetyczny sprawia, gryki i jej niski indeks glikemiczny. W prostych słowach, węglowodany zawarte w kaszy gryczanej, nasz organizm powoli zamienia się w glukozę. Energia jest uwalniana stopniowo, a my mamy od dłuższego czasu nie czuć głodu.

Jednakże, siedząc na diecie gryki, jak każdy inny, jest to możliwe w ograniczonym czasie, w naszym przypadku – od jednego do dwóch tygodni. Czas zależy ściśle trzymać się diety. Jeżeli jakiekolwiek odchylenia od dozwolonego gryka nie jest obecny, maksymalny czas trwania diety w tygodniu. Pomimo użytecznych właściwości, gryka nie zawiera wszystkich niezbędnych składników odżywczych, minerałów i witamin w naszym organizmie w wystarczającej ilości.

Jak gotować

Gryka – to produkt dla nas dostępne. Pakiet z jęczmienia tam na ladzie każdym supermarkecie, a cena za kilogram jest stosunkowo niska. Jakie są przepisy na dietę? Istnieją dwa sposoby otrzymywania gryki – tradycyjnie zagotowania wody w proporcji jeden do dwóch takich samych lub gotowane na parze. W drugim przypadku, gryka musi wieczorem zalać wrzącą wodę i wlewów w ciągu nocy. Rano trzeba będzie czekać na satysfakcjonujące i, co najważniejsze, zdrowe śniadanie. Dzięki tej metodzie przygotowania i udziału zbóż woda pozostają takie same.

Pozostaje odpowiedzieć na główne pytanie: jakie są wyniki daje gryki diety? Według opinii, tydzień podaży może schudnąć średnio o 5 kilogramów. Jednak to nie jest limit. Wynik zależy od wagi i indywidualnych cech organizmu i ćwiczenia.

I Kreml, i gryki – dieta, która naprawdę pomaga. Opinie o nich w większości pozytywne.

kefir diety

Na naszej liście, nazywa „najbardziej pomaga dieta” jest to niemożliwe, aby nie zawierać kefir diety. W przeciwieństwie do dwóch pierwszych, po to, będzie nieuchronnie napotkać uczucie głodu. Jest bezwzględnym ujemny. Ale są też plusy. Maksymalny czas trwania takiej diety jest tydzień. Ponadto, można dokonać dni na czczo przez okres jednego do czterech razy w miesiącu.

Jest to kolejny domowy dieta do utraty wagi. Nietrudno się domyślić, że miejsce głównego produktu w diecie niskotłuszczowej kefir usunięte. Dzienny wskaźnik wynosi około połowy litra kwaśnym produktem mlecznym. Kefir mono-dieta nie jest jednym z najsurowszych. Oznacza to, że diety niskokalorycznej może zmieniać warzywa, takie jak ogórki, kapusta. W pierwszych dniach diety, można jeść do 400 gramów dodatkowych produktów, do końca tygodnia liczba ta powinna zostać zredukowana do 100 gramów. Pomimo wszystkich trudności kefir mono-diety, wynik będzie cię zadowolić. Nagroda za wysiłek będzie utrata wagi -7 kg.

Wszystkie te diety, które naprawdę pomagają. Recenzje tych ostatnich jest jednak nieco sprzeczne. Pomimo faktu, że przy takiej diecie kilo odejdzie szybciej niż wielu innych, istnieje szereg przeciwwskazań do niego. Na pierwszym miejscu wśród nich – choroby przewodu pokarmowego.