560 Shares 3581 views

Jak zrobić diament z papieru i jak zastosować we wnętrzu

Najlepszym dekoracji dla domu – dekoracja wykonany własnymi rękami. Po umieszczeniu w nim swoją duszę, siłę, a wynik jest zawsze tak różne. Należy więc nauczyć się jak diament z papieru. Znaleźć zastosowanie taki słodki drobiazg jest dość prosta.

objętościowy diament

Najważniejszą rzeczą w kwestii jak zrobić diament z tomu papieru – to szablon. Trzeba go wydrukować na papierze. Lepiej po prostu do tego, z którego chcesz zrobić rzemiosła. Wyciąć szablon i wsunąć igłę na wszystkich liniach (jest to konieczne w celu uczynienia go łatwiej zginać). Zrobić to za pomocą linijki. Teraz, w oparciu o zdjęcie gotowego rezultacie zagiąć wycięte kształty. Kłucie trójkąty – jest to część, w którym diament jest przyklejony. Jak widać, to całkiem proste.

Nie był to jedyny sposób, aby stworzyć diament luzem. Jest też inny, nawet jego wzór nieco łatwiejsze. Czy taka sama, jak w pierwszym sposobie, pasty i części w celu utworzenia bazy diamentu trapezowym (sześciokątnym).

Innym wykorzystania diamentów luzem – girlanda. Do jego stworzenia, zrobić otwory po obu stronach w każdym szczególe, i ciągnąć nić przez nich. Na wejściu gwintu i miejscu wyjścia diamentu zrobić węzłów. Zapobiegnie to slajd z diamentami w kupie.

oktaedr

Jak diament, aby papier łatwiejsze? Drukuj skan ośmiościanu. Spędź igłę wzdłuż linii zagięcia i kleju w odpowiednich miejscach. Z daleka postać jest dość przypominający pożądana.

Jest ona odpowiednia, jeśli chcesz stworzyć coś jak niezwykłe zasłon diamentowych. Przekłada wzorów sugerowanych powyżej, w celu przeprowadzenia igłę w każdej linii i zbierać diament jest o wiele trudniejsze niż ośmiokąta. Oraz z dużej liczby ośmiościennych tworzy tylko odpowiednie wrażenie!

kapsułka

Jak zrobić kartonik „diament”? Broszura szablon aukcji. Różowy i pomarańczowy oznaczone obok diamentu i białym – miejsce, w którym włamywanie klejonej. Hexagon – to skrzynki pokrywy.

Aby utworzyć duże pudełko w kształcie diamentu, należy:

 • Arkuszy papieru.
 • Złoty taśma.
 • Jasne taśmy.
 • Nożyczki.
 • władca
 • Ołówek.

postęp:

 1. Narysować sześć trójkątów i trapezy Państwo odpowiedniego rozmiaru, albo skorzystać z szablonu.
 2. Mniejsza podstawa trapezu obkleyte złota wstążka. Odciąć nadmiar.
 3. 5, klinów zgięcie łączące przezroczystą taśmę w środku. Zaczynają podnosić rzemiosła, tworząc diament. Aby rozwiązać ten formularz, dodać ostatniego trójkąta.
 4. Do podstawy każdego kleju trójkąt trapezie.
 5. Wyrównać zniekształcenia trapezowego do wewnętrznej strony przezroczystej taśmy klejącej.
 6. Wszystkie połączenia zewnętrzne obkleyte złota wstążka.

Gotowe!

origami

Jak zrobić diament z papieru w technice origami:

 1. Weź kwadratową kartkę papieru. Złóż go w dwóch przekątnych i dwa razy na pół. Wyprostować. Okazało się linie zagięcia.
 2. Połącz linie utworzone przez zginanie po przekątnej. Ja ma być romb.
 3. Umieść arkusz otwartej górnej części i skrajne zakątki kolei w centrum ze wszystkich stron.
 4. Odciąć część wystającą.
 5. Usuń kąt i otworzyć ją, stosując do arkusza. Czy to na każdym rogu.
 6. Wchodzisz na dwóch rogach po obu stronach środka.
 7. Rozwinąć postać.
 8. Dokonać innego taki szczegół.
 9. Nakładający klej stronie.

Dość skomplikowany montaż obwodu. Od pierwszej chwili może nie być możliwe, ale nie rozpaczaj i przymierzyć!

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić diament z papieru. Jedna kopia, jest mało prawdopodobne, aby znaleźć aplikację, ale jeśli dużo wielokolorowych diamenty zrobić, oferuje dużo miejsca dla wyobraźni. Na przykład, w sposób przejrzysty miski i wypełnić go z tych klejnotów, lub umieścić je w doniczce. Wygląda to bardzo ładny i stylowy. Nie wyrzucaj wzór, na pewno będzie on nadal się przydać. Po tym wszystkim, to opatrunek będzie rozcieńczyć żadnego nudnego wnętrza!