277 Shares 7864 views

Firma „Wioska Milk”: Opinie

Rzadko ktoś w menu nie są obecne w takiej czy innej formie mleka i produktów mlecznych. Liczba producentów tych produktów rośnie z roku na rok, wybór konsumenta jest świetny, ale pozostaje ważny aspekt – jakość. Aby ocenić jego zwykłego człowieka, są liczne badania w przedsiębiorstwach przeprowadzających kontrole. Wyniki są następnie publikowane w mediach, ale pytania pozostają. Brak konkursów, brak kontroli nie są dokładnym odzwierciedleniem produktu. Dla większości konsumentów, ważnym źródłem w wyborze i jakości oceny jest „głos ludu” – opinie. Produkty „galaretki Rural” Popyt, dostępne w szerokiej gamie i oceny konsumentów pozostają stabilnie pozytywne.

Od utworzenia do dnia dzisiejszego

W 1931 roku „Asino fabryka masło” zostało otwarte w regionie Nowosybirsku. W 1946 roku został przemianowany na „Asino Miasto Dairy roślina”, znajdowała się w tym samym miejscu, ale w regionie zmieniła swoją nazwę i stał się znany jako Tomsk. W okresie 2004-2013 lat firma była częścią holdingu „syberyjski rolna Grupy”. W 2010 roku przeprowadzono remont, w wyniku czego wszystkie zakłady produkcyjne zostały przeniesione do miasta Seversk.

Nowy zakład został zainstalowany zaawansowany pasteryzację, urządzeń chłodzących, aby utrzymać wszystko na jakość mleka i jego pochodnych w trakcie przetwarzania. Opakowanie produktu końcowego miała miejsce w szczelnym opakowaniu Flowpack. Od 2011 roku „Mleko Village” były pakowane przy użyciu PET-line. Proces pakowania ma pełny cykl formowania pojemnika na etykietach opakowań i naklejki na gotowym produkcie.

wskaźniki

Obecnie firma „Mleko Village” produkuje 6000 butelek mleka dziennie, rocznej zdolności produkcyjnej 110 ton recyklingu surowego mleka dziennie. Firma koncentruje się na konsumencie regionalnej, ku zadowoleniu swoich potrzeb i poszerzanie gamy produktów. W 2015 roku odbyła się kolejna aktualizacja i uruchomił włoską linię produkcyjną do wytwarzania miękkich serów (mozzarella, ricotta). Ponadto, firma zaczęła produkować ser, moc do jego produkcji zostały dostarczone z Polski.

Firma „Wioska Milk” jest zdecydowanie największych firm mleczarskich w Tomsk regionu, posiada zaawansowaną technologię i zaawansowane urządzenia, które są przedstawione w kilku miejscach w regionie syberyjskiego. Mleczne produkty firmy zajmuje ponad połowę rynku konsumentów w swoim segmencie.

asortyment

LLC „Wioska Milk” to nie przypadek jest regionalnym liderem w branży. Firma produkuje ponad 50 rodzajów produktów:

 • Picia pasteryzowanego mleka mieści się w zakresie od 1,5% do 6% tłuszczu. Pakowane w różnego rodzaju opakowania: plastikowe torby, karton, szkło, dzbanek. Objętość 0,5 do 1 litra.
 • mleko pieczone. Tłuszcz 4% produktu, opakowanie z 0,5 do 0,93 litra. kartony (pyurpak), butelki PET – opakowania.
 • Kefir. Opakowania do 0,5 litra (pyurpak), zawartość tłuszczu – 4%.
 • Kefir jest z indeksów tłuszczu od 0,1% do 2,5%. Pakowanie: pyurpak, pet, plastikowe torby. Objętość 0,5 do 1 litra.
 • Śmietana odprowadza się z produktu zawartości tłuszczu od 10% do 25%. Objętość 0,35 ml do 5 kg. Opakowanie: plastikowy kubek, wiadro.
 • Twaróg. Wyprodukowany w dowolnym smakiem, o zawartości tłuszczu 1,8% (niskotłuszczowy) do 9%. Ilość: 200 g. do 1 kg. Pakowane w pojemniki z tworzyw sztucznych, opakowania, opakowanie przepływu filmu.
 • Bioyoghurt pitnej. Dostępny w czterech smakach, z dodatkami. Objętość – 450 ml, tłuszcz – 2,5%, opakowania – pyurpak.
 • Bioyoghurt grubości. Do tej pory tylko wydany 2 smaki: truskawka, brzoskwinia. Opakowanie – tworzywo sztuczne zlewki od 180 do 350 g, zawartość tłuszczu w produkcie. – 2,5%.
 • Masło chłop. Opakowanie 180 ° C. do 10 kg. Opakowanie – folia z tworzywa sztucznego kontener. Zawartość tłuszczu – 72,5%.
 • ser Adygei. Jedną z najbardziej przydatnych produktów „Wieś Milk”. Sery wytwarzane w partiach po 300 g, zamkniętych z procedurą termoutwardzalnej, pakowane w folię, soczystość. – 45%.
 • Ser feta. Dostępne w dwóch rodzajach. Z skurczu termicznego: .- 300 g masy ciała, zawartości tłuszczu – 45%, opakowania – folii. Solanka: Opakowania – pojemnik z tworzywa sztucznego masa – 300 gramów, nominalna masa sera – 200 g, zawartość tłuszczu 45% ..
 • Miękki ser mozzarella produkowany przez wadze 100 g do 125 g, opakowanie – plastikowy kubek, pojemnik, filmowej (pizza). Zawartość tłuszczu – 45%.

Zamknięty cykl i otvestvennost

W „wiejskim mleko” (Seversk) dążyć jak najszybciej do przetwarzania surowców, aby nie stracić świeżość. Podstawową zasadą procesu: „od krów do stołu.” Przedsiębiorstwo posiada własną farmę, która zawiera liczbę krów, a mleko pochodzący z gospodarstw. Kolejny cykl produkcji wyrobów mleczarskich, pasteryzacji i pakowania są prowadzone na liniach przedsiębiorstwie.

Główne procesy odbywają się w nocnej zmianie, ale gotowy produkt transportowany rano w punktach sprzedaży. Firma obejmuje około 1500 punktów handlowych, w tym obu gigantów sieciowych i małych sklepów zlokalizowanych w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania.

Nowość: Nordic mozzarella

Włoski ser – to nie tylko modą na dania kuchni śródziemnomorskiej, ale także pragnienie, aby trzymać się zdrowej diety. Miękkie sery, tak kochana i chwalona przez Włochów, były popytu w Rosji. Ograniczenia dotyczące dostaw produktów zagranicznych producentów krajowych pozwalają odpowiednio wypełnić lukę i sprostać wyzwaniom popytu konsumpcyjnego nie zniknął, a firma „Wioska Milk”. Mozzarella, ricotta już dostępna na półkach sklepów w Tomsku.

Produkcja serów miękkich rozpoczęła się w czerwcu 2015 roku, gdy został zainstalowany sprzęt włoski. W sumie 28 g (jedna kula sera) zawiera siedem g białka zwierzęcego, cztery i pół gramów tłuszczu i tylko jednego grama węglowodanów. Ser produkowany w postaci pałeczek, dla wygody przekąskę w dowolnym momencie, a także w postaci kulek zapakowane w odpowiednim pojemniku.

NOWOŚĆ: włoski ricotta

Firma „Wioska Milk” (Seversk) daje inny rodzaj włoskiego sera ricotta -. Produkt ten składa się z serwatki, pomocny w zakresie: poprawę widzenia, że zawiera witaminy A, E, grupy B, wykazuje pozytywny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy. Mleczarnia posiada moce produkcyjne pozwalające produkować 2 tony ricotta w miesiącu. Dziś rozpoczęła produkcję sera z przedłużony do siedmiu dni trwałości.

Praca

Spółka okresowo otwierać zadania, dla których nie jest wybór pracowników. mleko Jobsa Village „Seversk, dla osób bez doświadczenia w otwartej pozycji przeprowadzki, sterowniki, sprzątaczki, pakowacze i tak dalej. Ponadto okresowo otwarte Praca merchandiserów, mistrzowie niektórych zakładach produkcyjnych, wymagane kadra inżynierska.

Recenzje mleka

Mleko z TM „mleko Village” otrzymała tylko pozytywne opinie od klientów. Wszyscy klienci, którzy opuścili swoje CV o tym produkcie zgodzili się, że w krótkim okresie trwałości (5 dni) wskaźnik produktem naturalnym i jej prawidłowym opakowaniu. Kupujący, że zmysł smaku naturalnego mleka, na powierzchni szkła, wylano produktu nie pozostają nierozpuszczone ziarna suchego koncentratu, który dowodzi, pochodzenia naturalnego mleka.

To z przyjemnością, bez obawy, wziąć do karmienia małych dzieci, polecam przyjaciół i znajomych. Wśród nielicznych wad, wiele klienci zauważyli, że czasami nie można go kupić – szybko kończy się na półkach. Produkt doskonale wykazały ich jakości w postaci ciekłego mleka, a jako składnik piekarniczych, zbożowych, napojów i jako podstawa dla domowych jogurtu.

Recenzje: produkty mleczne

Firma „Wioska Milk” (Seversk) otrzymał od konsumentów pozytywną ocenę produktów mleczarskich produkowanych przez spółkę. Śmietana, Rjażenka, jogurt pozostawił nikogo obojętnym. A jeśli w większości przypadków te towary konsumpcyjne opinie są podzielone, produkty tej firmy są akceptowane tylko przez klienta. Obchody koszty budżetowe i doskonałą jakość produktu naturalnego.

Niektórzy użytkownicy trud zapytać swoich przyjaciół, którzy pracują w „Village” Mleko o higienę, jakość dostarczanych surowców i procesów produkcyjnych. Odpowiedzi otrzymane pokazały, że jakość produktów jest oparta na uczciwości w stosunku do produktu, konsumenta i dbają o ich reputacji na każdym etapie. Pozytywne opinie na krem mówić o normalnej konsystencji, bez ziaren, nie jest zbyt długi okres przechowywania i przyjemnym smaku.

Kefir z TM „Wioska Milk” Podobała mi się również fanom tego rodzaju produktów mlecznych. Przegląd podkreślić naturalny kolor, gruba, ale nie zbyt gęstą konsystencję, smak jest produktem naturalnym bez dodatków i aromatów.

Jogurt ten producent jest również oceny ze znakiem plus i szczere uznanie dla klientów. Wiele z nich stały się regularne zwolennicy producenta towarów „w Milk”. Doświadczeni użytkownicy często czytać skład produktu, w przypadku znaku towarowego nikt nie znalazł wzmianki o konserwantów, substancji słodzących i innych sztuczek, aby „poprawić” produkt naturalny. Prawie wszyscy konsumenci twierdzą, że produkty Kupię Tomsk nabiał problematyczne – jest oferowany tylko w kilku placówkach.

Recenzje: Twaróg

Firma „Wioska Milk” (Tomsk) daje regularne i ziarnistego twarogu. Według spółki, odmiany ziarniste nie istnieje duże zapotrzebowanie, ale produkt konwencjonalny odbiega od półkach niemal natychmiast. Opinie konsumentów są pełne pozytywnych ocen zwolenników produktów. Mówić o dobrym smaku, jednolitość, naturalności. W ramach eksperymentu, niektórzy kupujący było badanie na obecność skrobi w produkcie. W tym celu, to spowodowane kilka kropli jodu na kawałku wagowych, jod koloru nie zmieniła się, co oznacza, że bez dodatków (jeżeli występuje skrobia, jod kolor niebieski).

Ci, którzy podążają postać i staje twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, często skarżą się na zbyt kwaśny smak produktu. Twaróg marka „Rustic mleko” nie jest kwaśny, przyjemny smak i wygląd. Konsumenci mają tylko jedną uwagę – szukać trzeba tracić czasu.

Recenzje: mozzarella

Kiedy ogłosił pojawienie się na rynku rosyjskim mozzarella, wiele reakcji z niedowierzaniem do eksperymentu. Ale próbowałem produkt, nawet sceptycy byli zadowoleni smak sera z mleka TM „Village”. Opinie konsumentów o tym serem wykazuje pozytywną ocenę. Ci, którzy mogli porównać włoski produkt krajowy i znalazł małe, ale istotne, różnice w smaku. Różnica ta wynika z specyfiki mleka, z którego gotowego sera, ale klimat w północnej Rosji jest bardzo różni się od promieni słonecznych Włoch.

Tekstury, smak, właściwości topienia sera jak dorośli i dzieci. Opakowanie „ser Mozzarella pizza” jest uznawane przez nabywców dogodną formę dostarczenia towaru – dobry sklep, można wyciąć ładny na przekąskę, jak i krótki okres przydatności do spożycia, to nie leżą na półkach w lodówce. Wartość towarów była również miłym zaskoczeniem dla wielu, w porównaniu z importowanych serów. Z minusów – kończy się szybko i nie zawsze jest możliwe do kupienia.