401 Shares 8899 views

Zabójca Ronald Defeo: biografia

Amityville. Nazwa tego małego miasteczka trzydzieści kilometrów od Nowego Jorku jest znany nie tylko w USA, ale także daleko poza granicami Ameryki. Ale prestiżowy obszar „dla bogatych” nie uwielbiony udane miliarder lub wielkiego naukowca. Amityville stał się znany na dwór Hight Hopes – ponurego domu, w którym amerykański morderca Ronald Defeo zamordował swoją rodzinę.

Ta krwawa historia, zniszczył spokojne życie w małym miasteczku Amityville, wystąpił w 70 latach XX wieku. Od tamtej pory, trzypiętrowy dwór stał się ulubionym miejscem turystów wizyty amator „Horror” gatunku, jak również różne wróżki, media, jasnowidzów, starając się potwierdzić pogłoski o nadprzyrodzonych manifestacji w tym domu.

Zabójca Ronald Defeo Jr. była żywa do dziś. Podczas pobytu w więzieniu, często udzielali wywiadów, dając najbardziej nieoczekiwane wersje wydarzeń tego listopada nocy. Zbrodnia sama, że wykonane Ronald Defeo, udało się stać się „miejska legenda”, zbieranie plotek, spekulacji i „ukazał się nowe fakty i wersje”. Zainteresowanie „Terrible” domu w Amityville słabnie także dlatego, że krwawa historia stała się podstawą fabuły książki i kilku filmów fabularnych. Teraz, w ciągu ostatnich kilku dekad, pisarze spekulacji i dyrektorzy mocno spleciona z oficjalnego śledztwa w sprawie morderstwa fakty DeFeo rodziny.

Więc kto był Ronald Defeo (Jr)? czy mógłby popełnione morderstwo samych kilku osób? I jakie wydarzenia poprzedziły fakt, że Ronald Defeo Jr. w listopadzie 1974 roku zastrzelił całą swoją rodzinę karabinów należących do niego?

rodzice DeFeo

Przyszli rodzice Ronald były na zewnątrz piękny para, mimo że należał do różnych „grup społecznych.” Matka, Mary Louise Brigante, pochodził z rodziny biznesmen i marzył o karierze w modelowaniu. Młode piękno nie miał dwadzieścia lat, gdy poznała swojego coeval Ronald Joseph DeFeo (senior). Decyzja o ożenić został protestowali przez rodziców Louise, która całkowicie złamał komunię z córką. „Lód topi się” tylko wtedy, gdy 26 września 1951 w młodej pary miały swoje pierwsze dziecko – Ronald Defeo Jr.

Po urodzeniu wnuka ojca Louise, Maykl Brigante, zajęło Ronald Sr. do pracy w swojej firmie, a później, po kilku latach, pomógł DeFeo rodzina kupić dom w prestiżowej Amityville.

Dzieciństwo w Brooklynie

Bardzo powszechna opinia, że jest to dziecko, a rodzice są uzależnione przede wszystkim od sposobu, w jaki przyszły wzrosła „słynny” zabójca Ronald Defeo. Jego biografia zaczyna się w Brooklynie, nie najbogatszym rejonie Nowego Jorku. Pierwsze lata życia Ronald DeFeo Jr. pogodnym i szczęśliwym trudno nazwać. Według jego krewnych i przyjaciół DeFeo rodzinnych, wychowawczych, które jego ojciec stosowanych do najstarszego syna, została zredukowana do ciężkiego pobicia dla jakiegokolwiek wykroczenia. Louise nie mogła lub nie zmieni się w stosunku do ojca i syna, według plotek, DeFeo Sr i bił ją.

Ciągły stres i złe traktowanie ojca wpływa na wygląd i Ronald zdrowia, fizycznego i psychicznego. Chłopiec był zamknięty, a także cierpiała na nadwagę.

Szkoła i koledzy

Jak to często bywa, Ronald Defeo, którzy byli bici w domu, w szkole również stał się celem ataków ze strony innych dzieci. Początkowo chłopiec był wyśmiewany z powodu nadmiaru wagi kolegów podszedł do niego przydomek „schab”. O tym, czy było co Defeo przyjaciół w szkole podstawowej, nie jest znana. Zastraszanie i ataki na Ronald trwała kilka lat. Wszystko zmieniło się, gdy nastolatek Roland nie tylko rosło i nabierało mocy, ale zainteresował się narkotykami. Teraz „problem” dla innych stał.

Butch i amfetaminy

Leki, które trwało starszy Ronald Defeo, wykonane agresywny nastolatek. Czasami miała ona prawdziwe napady szalonej wściekłości. Oczywiście, „chop”, aby go nikt inny nie odważył się drażnić, zwłaszcza, że uzależnienie od narkotyków sprawiło, że chude. Nastolatek dostaje nowe imię Butch, nie jest już ofiarą. On odrzuciły agresywne zachowanie Ronalda- starszych. Najmniejszy na tyle, aby prawdziwe fistfight z ojcem powód.

Wtedy rodzice konsultacje specjalisty psychiatry, aby w jakiś sposób ograniczyć agresywne i niekontrolowane Butch. Wizyta u lekarza nie daje rezultaty – Ronald Jr. wprost odmówił pomocy psychiatry. Rodzina musiała znaleźć nowy sposób zarządzania nastolatek uzależniony od narkotyków – pieniądze. DeFeo Jr. regularnie otrzymał od ojca drogich prezentów i pieniędzy „spędzić”. Krewni często Przypomina się „królewski” dar czternaście syna „kochającego ojca” – motorówki, która była warta przyzwoite pieniądze w tym czasie, około piętnastu tysięcy dolarów.

rodzina dzieci DeFeo

Pomimo problemów rodzinnych i rażące agresywne zachowanie DeFeo Sr., urodził się w rodzinie cztery kolejne dzieci: dwie córki, świt Teresa (1956) i Ellison Luiza (1961) i synowie Mark Gregory (1962) i Dzhon Metyu (1965).

Sam zabójca Ronald Defeo, Jr., jest już odbywa karę więzienia, powiedział w wywiadzie, że były problemy z rodzicami nie tylko on, ale także jego młodsza siostra, Dawn. Twarde „metody wychowawcze” ojciec przedłużony do niej, zbyt. Także, jak widać, Daun Tereza odziedziczyła temperament i ciężka Ronald starszych. Butch mówi, że jej siostra nienawidzi swojego ojca, tak że jeden dzień nawet zagroził mu nożem kuchennym podczas kłótni.

Później wszyscy czworo dzieci rodzina DeFeo będzie rozstrzelany razem z rodzicami. Ale w tym samym czasie śmierć braci i sióstr Butch powoduje najwięcej kontrowersji. Według bliskich przyjaciół i krewnych, dzieci były bardzo przyjazny – wszyscy zauważyli, że czuje sympatię dla młodszych nastolatek „trudnych” Ronald Defeo (zdjęcia dzieci Ronald i Louise DeFeo wykonane w Amityville).

Luksusowe Amityville

Poruszanie się w mieście Amityville, spokojne miejsce dla zamożnych rodzin, poprzedzone kilku wydarzeniach, nietypowym życia rodzinnego DeFeo. Zmęczony biciem i wybuchowego charakteru męża, Louise Brigante postanowił zostawić po urodzeniu czwartego dziecka Mark Gregory. Wykonana Ronald S. mało, aby zmienić nastawienie do żony. Aby powrócić Louise DeFeo nawet napisał dla niej piosenkę, którą później śpiewane i nagrane na płytę Dzho Uilyams, popularnego w jazzie czasu. Po uzgodnieniu, para zmieniła swój stary dom na Brooklynie w trzypiętrowej rezydencji „Great Expectations» (Hight Hopes) w miejscowości Amityville. Tam też jest zrodzone z ich piątego i ostatniego dziecka.

Ich pozornie przyzwoite życie jest teraz chmurzy zachowanie ich pierworodnego DeFeo Jr. Wreszcie, uzależniony od narkotyków, siedemnaście Butch porzucił szkołę, relacje z ojcem stał się gorszy dzień po dniu. Sprawa jest coraz przyszedł do wyjaśnienia relacji „z pięściami.” Sytuacja nie zaoszczędzić nawet zatrudnienie Ronald firmy dziadka produkować samochody, „Buick”, gdzie jego ojciec był już działa. Butch przeprowadzenie prostych instrukcji i nie zdarzy, aby pokazać się w biurze na kilka dni.

Ronald Defeo i na zewnątrz domu rodzinnym była inna skandaliczne zachowanie. Młodzieniec przyszedł wiele nieprzyjemnych „hobby” oprócz leku: zakup broni palnej, rozwiązłych kobiet, drobne kradzieże. Ten ostatni jest bardziej niż dziwne, ponieważ pieniądze Butch nie jest szczególnie potrzebne – ojciec nadal go wesprzeć, podkreślając Ronald tygodniowy $ 500 mm.

W ubiegłym roku rodzina DeFeo

Wydarzenia ostatnich miesięcy życia rodzinnego DeFeo, zanim nastąpiła krwawa noc listopada w 1974 roku zdawało się zapowiadać straszne rozwiązanie. Fascynacja bronią i polowania Defeo Jr. zaczęły stanowić realne zagrożenie dla innych. Nawet jego przyjaciele przypominają czasy, kiedy „żartobliwie” mające na kogoś. Po Ronald wziął z oczu rodziców, aby je zatrzymać, kłótnia wybuchła między nimi, i pociągnął za spust. Strzał w tym czasie nie było nie tylko szansa, pistolet wypalił.

Tydzień przed strzelaniną w rodzinnej rezydencji Hight Hopes Ronald, nie krępuj się pożyczać i wydawać pieniądze z rodzinnego domu, poszedłem do zbrodni, przypisując pieniądze firmy, w której pracował. Kiedy DeFeo Jr. zalecono przyjmowanie dużą sumę ponad 20 tysięcy, bank Butch pieniądze po prostu nie „pojechał”, mówiąc, że został okradziony. Mimo odmowy pomóc zbadać „napad”, policja dowiedziała się, że pieniądze przeznaczone Butcha i jego przyjaciela. Z tego przestępstwa kara nie Ronald ponownie nie dostał, ale starsza DeFeo jest rozwścieczony. Ojciec i syn pokłócił duże, Ronald starszy krzycząc, że „diabeł tkwi za plecami” Ronald, co syn groził, że zabije rodzica, nazywając to „tłuszcz cudo”. Te słowa są wtedy często usłyszał w sądzie w sprawie opłat.

Morderstwo i dochodzenie

DeFeo rodzina (rodzice i cztery młodsze dzieci) zostali brutalnie zamordowani w dniu 13 listopada 1974 nocy. Przyjaciele i współpracownicy, którzy widzieli Ronald w ciągu dnia, należy pamiętać, że jego dzień był niemal jak zawsze. On przyszedł do pracy wyjątkowo wcześnie, ale to wynika z faktu, że cierpią na bezsenność i postanowił udać się wcześnie, wychodząc z domu około 4 rano. Butch potem zachowywał się tak, jakby nic się nie stało. W ciągu dnia, zadzwonił do domu kilka razy, aby dowiedzieć się, dlaczego jego ojciec nie pojawił się w pracy. A jednocześnie bardzo „zaskoczony”, że dom nie odpowiada na wezwania. Butch zabawy wieczór spędzony z przyjaciółmi, jak zwykle, z użyciem alkoholu i narkotyków.

Po „imprezie” Ronald udał się do rodzinnego domu, ale szybko pobiegł do „Bar Genri”, który znajduje się na rogu ulicy, w odległości kilku metrów od domu, krzycząc, że cała jego rodzina strzał.

Policjanci sprawdzać domu wieczorem, znaleziono sześć martwych ciał leżących w łóżkach. Zarówno rodzice otrzymał dwa strzały z karabinu myśliwskiego Marlin 336C, każde z dzieci został zabity jednym strzałem. Kraje wykazały następujące: wszystkie ciała leżącego na brzuchu, ubrany w piżamę. Żaden z nich obudził się i próbował wstać, uciec lub ukryć. Śledczy początkowo zdecydował, że wszyscy członkowie rodziny spadł nasenne, ale badania nie potwierdzają tej wersji.

wersja przestępstwo

Na samym początku dochodzenia członków rodzin chorych Defeo morderstw policyjnych detektywów nawet nie uważa się za najstarszy syn jako podejrzanego. Po krótkim przesłuchaniu w kuchni rezydencji Ronald podjętej pod ochroną policji jako cennego świadka. Oczywiście, dla wszystkich przyjaciół i sąsiedzi nie lubią, prawie nienawiść między ojcem i synem nie były tajemnicą. Ale wszyscy świadkowie potwierdzili, że reszta członków rodziny, zwłaszcza młodszych dzieci, DeFeo traktowani bardzo serdecznie i czule. Z tego powodu wydawało się tak nieprawdopodobne, że młody człowiek może popełnić taką zbrodnię.

Spowodowane przede wszystkim świadectwem Ronald, detektywi pojawiła podejrzanego. Stały się one bliski przyjaciel Ronald Sr., który nawet przez pewien czas mieszkał w rodzinnej rezydencji amitivilskom, włoski malarz urodzony amerykańskiej nazwie Louis. Butch powiedział, że ojciec pomógł malarza, odbył się w miejscowej mafii, ukrywanie skradzionych kosztowności w piwnicy domu DeFeo. Wersja policji było to, że włoski zastrzelił całą rodzinę jako świadków.

Ale nie było nieoczekiwane odkrycie w szczegółowej inspekcji domu – pole spod karabinów Marlin 336C, posiadanych przez Butch. Po podejrzanego, Ronald zmienił odczyty tej strasznej nocy. Twierdził, że malarz Louis i nieznane soobschnik gangster obudził go o czwartej rano i, grożąc z pistoletu, wziął karabin, z którego zabił wszystkich członków rodziny. Po ich lewej stronie, jak powiedział Butch, że jest zdesperowany, by zniszczyć dowody, pozbycie pocisków i broni. Najnowsza wersja została całkowicie nieprawdopodobne i spowodował wiele pytań, że Butch nie mógł odpowiedzieć.

Detektyw, który prowadził dochodzenie, zniknęły ostatnie wątpliwości, że był Ronald Defeo zamordował swoją rodzinę. Wkrótce Butch sam przyznał. Zabójca powiedział w szczegółach jak sam strzelać najpierw rodzice, a potem bracia i siostry z karabinu, dokładnie myte, zmywając ślady krwi jak wszystkie ukryte wskazówki, karabin, kasety i ubrania poplamione krwią, topiąc wszystko w Brooklyn ścieków.

Proces Ronald

Pomimo uznania zabójcy, wszystkie szczegóły przestępstwa ustanowionego przez długi czas, początek procesu odbyło się prawie rok po zabójstwie 14 września. Główny argument podniesiony przez advokát Butch, było oświadczenie o szaleństwo zabójcy – Ronald twierdził, że kazano strzelać rodziny „głos”, że słyszał w swojej głowie. Ale po zbadaniu przez lekarza medycyny sądowej, psychiatra, stwierdzono, że pomimo niewielkiego zaburzenia i narkomanii, DeFeo całkiem rozsądne.

Po tym Ronald nie pomogło współpracować w dochodzeniu, ani słowa skruchy i żalu. Ronald Dzhozef DeFeo Jr został skazany zabijając sześć osób i otrzymała łącznie 150 lat więzienia, 25 każdej ofiary. Wszystkie kolejne wnioski o zwolnienia „słynnego” killer wniesionego do tej pory konsekwentnie odmawia. Do tej pory, Ronald Defeo Jr (na zdjęciu poniżej, w 2015 roku) znajduje się w „Zielonej Hiven” (Beekman miasta) – jeden z poprawczych instytucji stanu Nowy Jork.

Lone psychopata lub gang morderców?

Większość ekspertów w dziedzinie kryminologii oraz badaczy innych firm wydarzeniach tamtej nocy w 1874 zgodni, że wykonanie rodziny DeFeo nadal istnieje wiele niewyjaśnionych faktów. Pomijając fakt, że w czasie morderstwa, żaden z sąsiadów nie słyszał ani jednego strzału, a wszystkie dzieci po strzelaninie w sypialni nie próbował nawet wstać z łóżka i wyjść z domu, otworzył jeszcze jedną okoliczność. Zatrudniony ekspert Michael Brigante stwierdziła, że rodzina DeFeo rozstrzelano co najmniej dwa pistolety. Dało to podstawy, by stwierdzić, że Ronald nie działał sam.

Fakt ten jednak pojawiły się nawet w trakcie procesu, nie miał wpływu na werdykt, a Ronald złożył pierwsze oświadczenie w tej sprawie dopiero po 10 latach. DeFeo Jr. powiedział, że rodzina była zaangażowana strzelanie Louise Brigante. Ta wersja została odrzucona jako absurdalne.

W 2002 roku przyszedł publikacji książce nocy DeFeos umarł, którego autor, Ric Osuna, wywiady Ronald. Amitivillskaya historia tutaj przedstawia się następująco: zabójcy były cztery – Ronald jego dwóch przyjaciół i Daun Teresa i siostra, według DeFeo, zaproponował, aby radzić sobie z rodziną. I to ona, według Ronald, strzela młodszych dzieci, które nie było pierwotnie planowane, aby zabić. Zatem, Ronald przyznał się tylko trzy zgony – rodzice i siostra „killer” w dół. Ta wersja Ronald cytowany kilka kontrowersyjnych dowodów. Przesłuchać samych przyjaciół, którzy rzekomo brali udział w zabójstwie, do czasu, gdy nie było możliwe – pierwszy z nich zmarło. A drugi był w ramach programu ochrony świadków w innym przypadku.

miejska legenda Amityville

Pojawienie się aureolą wokół mistyki DeFeo rodziny i historii rezydencji Hight nadzieje, przyczyniły się do następujących właścicieli domu w Amityville. Żona Kathy i Dzhordzh Lutts zakupiony dom prawie rok po zbrodni. Miesiąc później rodzina Lutz wyszedł z domu w pośpiechu, publiczne zgłaszanie nietypowych zdarzeń zachodzących w Hight nadzieje. Infamous dwór wzmocnione stale „prowadzi badania” jasnowidzów domu i mediów, twierdzili, że zjawiska paranormalne wystąpić na rodzinę DeFeo miejscem śmierci stale.

Wszystko to stworzyło tajemnicza legenda „The Amityville Horror”, który zainspirował twórców i pisarzy do tworzenia dzieł z gatunku „horror”. Ponadto, prawa filmowe do historii należą do przygód George Lutz.

Książki i filmografia

Jak już wspomniano, głównym „charakter” całej historii DeFeo Jr. jest wciąż żywa. Jest on odsiaduje wyrok w więzieniu, był żonaty trzy razy i chętnie udziela wywiadów, a wysuwa nową wersję. Pomimo negatywnej reputacji że zarobione Ronald Defeo, jego biografia była przedmiotem książki Rica Osuna, który został wymieniony wcześniej.

Więcej w 1977 roku został napisany przez powieści Jay Anson „The Amityville Horror” na działce udał się do opowieści o paranormalnych Lutz rodzinnym domu. Książka okazała się sukcesem, ale bardzo popularna historia dwór DeFeo, a wraz z nim większość Ronald, zrobił to filmowa adaptacja.

Pierwszy film "The Amityville Horror" wdarł się na dużym ekranie w 1979 roku. Po został nakręcony kilka filmów – sequele, nie znajduje się na „prawdziwych” strasznych wydarzeń. W rzeczywistości, aby powtórzyć sukces pierwszego filmu mógłby remake'u horroru „tylko”, wydany w 2005 roku.