674 Shares 2807 views

Przeprojektowany minivan "Mercedes Viano" wyprodukowany w 2011 roku


Niemiecki minivan „Mercedes Viano” odnosi się do klasy samochodów luksusowych pasażerskich. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, to może być jak ruchomy dom na kółkach dla dużych rodzin i wiarygodnego biura lub wygodnej minivan, że grzech nie jest używany do ekscytujących wypraw na wieś. Dostępne minibus od 2003 roku, ale w 2011 roku, grupa przedstawiła publicznej wersji restyling „Viano”, który jest już oficjalnie w sprzedaży w salonach Rosja. Dzisiaj patrzymy na to jest to van (seria 2011), które już udało się podbić serca wielu europejskich kierowców.

projekt samochodu

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w postaci nowego „Mercedes”, jest jego przednia część. Szczególnie zauważalne zmiany w kracie, która jest teraz wizualnie podzielona na trzy linie. Struktura ta krata daje nowy typ produktu samochodów osobowych. Reflektor LED jest teraz nabyte, które odróżniają samochód z podobnym samochodem „Mercedes Vito”. Minivan „Viano” posiada elegancki wygląd, a na tle masy innych pojazdów wyraźnie widoczne jej nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.

wnętrze

Minivan „Mercedes Viano” to naprawdę luksusowe i wygodne wnętrze. Luksusowy i jest obecny w niemal wszystkiego – i w nowej torpedy, ozdobione szlachetnymi inkrustacji drewna i skórzane siedzenia, a nawet w kierownicy wielofunkcyjnej, na którym wielu przycisków sterujących. Inną cechą odnowiony minivan jest obecność w kabinie dwóch panoramicznym włazów, które pozwalają podziwiać niebo i gwiazdy w pełnej krasie, bez wychodzenia z samochodu. Dzięki podnóżki kierowcy i jego pasażerów projektowania można łatwo dopasować do wnętrza, a wiele z boku podłokietniki i wzmacnia stworzyć naprawdę komfortową atmosferę. I fotel kierowcy z ich wygody nie jest gorsza jakość pasażera, który jest rodzajem atutem nowej minibus.

parametry techniczne

Zakres wybór silników do nowych elementów jest wystarczająco duża – klient może wybrać jeden z czterech proponowanych przez producenta. Wśród nich, jeden silnik benzynowy pojemność 258 koni mechanicznych i przemieszczenie 3,5 litrów, jak również trzy warianty z silnikiem diesla. Pierwszy silnik, gdy jego objętości roboczej 2,0 litra ma moc 136 KM. Druga objętość 2,2 litra na 163 jest „jazda”, a ostatni – silnik 3 litrów – i o mocy 225 koni „”. Samochody wyposażone w przekładnie dwubiegowe – 6 kroku „automatyczne” lub „mechanizmy” z 5 prędkością. Na 100 km furgonetki „Mercedes Viano” spędza około 8 litrów paliwa w trybie mieszanym, a maksymalna prędkość 174 km na godzinę.

Minivan „Mercedes”: cena restyled wersji

Niestety, wraz z doskonałą dynamiczne osiągi oraz wysoki poziom komfortu, cena tego minivana jest również wysoki. Koszt nowej niemieckiej „Viano” rozpoczyna się od znaku 1,83 mln rubli.