628 Shares 4471 views

Restauracja „taras”, Saint-Petersburg: zdjęcia, ceny i opinie

Jeśli rangi restauracje gatunków w Petersburgu, z „taras”, być może, wiodącą pozycję. W północnej stolicy prawie nie ma restauracji z panoramicznym widokiem. Oczywiście, na górnych piętrach niektóre z hotelowych restauracji z widokiem na miasto. Jednak poszczególnych działań panoramiczne restauracje, również położone na tarasach przed otwarciem „Terrassa” w mieście nie było. Pomysł jej powstania należy do międzynarodowego holdingu projektu Ginza – jeden z najbardziej udanych firm restauracyjnych w Rosji.


Restauracja „Taras” (St. Petersburg) otworzył swoje podwoje dla pierwszych gości w lecie 2007 roku i szybko zyskał sympatię wielu Petersburgers i gości. Dzisiaj, o każdej porze dnia i nocy, nawet tu trudno znaleźć wolny stolik. Restauracja Sekret sukcesu tkwi nie tylko w dobrej lokalizacji i wspaniałej kuchni, która oferuje turystom naprawdę kulinarne arcydzieła, ale również w programie Variety Show, który obejmuje chef master class.

Restauracja „taras”, Petersburg: Adres i lokalizacja

Ten oryginalny restauracja znajduje się na dachu domu nr 3 przy ulicy Kazańskiej najbliższej Gostiny Dvor. Dom jest jednym z najwyższych w tej części miasta, więc otwierając tu pejzaż zachwyca przepychem. Tuż obok wejścia do galerii butików Gostiny Dvor widać transparent z „Taras” menu w restauracji. Znajduje się tutaj jest uprzejmy młody człowiek w ścisłym pary kieruje wszystkich do odwiedzenia restauracji do windy, która jest w sekundach dojechać do drzwi, gdzie będą spełniać nie mniej niż uprzejmą gospodyni. Nawiasem mówiąc, w restauracji „Taras” (St. Petersburg) otwarty jest codziennie od tygodnia, od poniedziałku do piątku – od 11.00 do ostatniego gościa w, aw weekendy – od 12.00, a także do ostatniego klienta.

ogólny opis

restauracja Terrassa znajduje się niemal na całym obwodzie dachu budynku, o powierzchni 350 metrów kwadratowych. M. Cały obszar jest podzielony na dwa obszary: pokoju z krytym z całkowicie otwartą kuchnią i przestronnym tarasem z widokiem na katedrę w Kazaniu i Newskim Prospekcie. Wnętrze restauracji stosowanego w pastelowych kolorach, niektóre tabele cokołach Dzięki specjalnej niewielkim wzrostem nad drugą, że iluzja sprawia, że są bardziej zaciszne i przytulne. Tabele taras są ustawione pod kątem w stosunku do siebie nawzajem w kilku rzędach. Oczywiście, przy czym liczba ta jest bliżej do krawędzi tarasu, jest uważany za elitę. Oferuje on panoramiczne widoki, a goście mogą zjeść posiłek na nie wstawać, cieszyć się miasta. Z widokiem na centralnych miejscach tak nie jest. Restauracja „Taras” (St. Petersburg) jest jednym z najbardziej poszukiwanych obiektów w mieście. Nie zawsze jest dużo ludzi, i to miejsce może wcale nie być odpowiednie dla ustronnych spotkań i negocjacji. Ponadto wydajne kelnerzy spieszących do zwiedzających z realizacją zamówień, stworzyć atmosferę gwaru, który nie jest również sprzyja relaksacji. Ale tutaj to raj dla smakoszy.

kuchnia

Jak wspomniano powyżej, w restauracji „Taras” Kuchnia jest otwarta dla odwiedzających, aby zobaczyć, co jest największym „cecha” tej instytucji. Mimo wszystko, wiele się zastanawiać, jak przygotowany tych lub innych kulinarnych. Menu restauracji zawiera oryginalne dania z prawie wszystkich krajów świata :. a francuskimi i amerykańskimi, kaukaskich i japoński i rosyjski i włoski i Thai, itp Jeśli jesteś prawdziwym smakoszem, co jest ciekawe, aby spróbować potraw nieznanych i oryginału, na pewno trzeba odwiedzić restaurację „Taras” (St. Petersburg). Zdjęcia potraw, które można zobaczyć w menu na sam widok z nich powodują apetyt i prawdziwą formę naczyń, a co najważniejsze, ich boskiego aromatu i smaku, są w stanie doprowadzić do głowy nawet najbardziej wyrafinowanych konsumentów.

szef kuchni

Główną zasługą popularności „TERRASSA” Restauracja jest, oczywiście, należy do jego szefa – Alexander Belkovich. Ten utalentowany młody kucharz jest prawdziwym asem biznesu. W każdy czwartek wieczorem, trzy obiady stają się uczestnikami w klasie mistrzowskiej pana Belkovich. To jest naprawdę wielki spektakl – nie tylko w celu zapewnienia, że jako kulinarny guru przygotowuje swój niepowtarzalny kuchni, ale także pomóc mu w tym.

menu

banner reklamowy z nazwami dań głównych instytucji, jak wspomniano powyżej, jest zainstalowany w przedniej części budynku, który znajduje się na dachu restauracji „Taras” (St. Petersburg). Ceny podane w menu może wydawać się zbyt wysokie. Jednak, gdy smakują kulinarne arcydzieła stworzone przez studio Aleksandra Belkovicha strony, one, oczywiście, zmieni swoje zdanie. Nawet najbardziej zwykłych jajecznica, gotowane je znajdziesz jakieś specjalne danie. Jednak nie wszystko jest drogie w restauracji. Tutaj można znaleźć posiłki dla bardzo rozsądnych cenach. Na przykład, smażone "Fried" dwóch jaj jest p 180, kanapka z kurczaka (VIP-shaverma.) – 350 rubli, sałatka z piersi kaczki wynosi około 500 p. Rolki z węgorza – 410 s. itd. Dobrze, że to koszt egzotycznych owoców morza może sięgnąć kilku tysięcy. Nawiasem mówiąc, jedzenie można również zamawiać w domu, a wartość zamówienia musi być mniejsza niż 1000 rubli.

program rozrywkowy

Ciekawy i zróżnicowany pokaz program – jeden z „chipy”, które przyciąga gości do restauracji „Taras”. Petersburg ma długą tradycję organizowania programów cateringowe i rozrywkowe. Nowoczesne restauratorów, koncentrując się na aktualnych trendów w rozwoju branży restauracyjnej, nie zapomnij spojrzeć na ciekawym doświadczeniem z przeszłości. W murach tej restauracji można zobaczyć jasne zapalające występy artystów, zespołów muzycznych, etc. Administracja organizuje ciekawe imprezy klubowe, imprez firmowych, do których zaprosimy znanych didżejów i muzyków. Ale najbardziej oryginalne rozwiązanie – transformacja zima lato taras w gigantyczny lodowisko, i to na pewno sprawia, że ta restauracja najbardziej ekskluzywnych obiektów w mieście. W tym samym czasie może odwiedzających wypożyczyć sprzęt sportowy i ciepłe kurtki do jazdy na nartach na prowizorycznym lodowisko, a następnie podgrzać w ciepłym pomieszczeniu jadalnym i uzupełnić spalone kalorie z pomocą niektórych smacznych dań.

rozrywki dla dzieci

Dla najmłodszych w restauracji „Terrassa” Nie ma oddzielne menu dla dzieci, klub dla dzieci i opiekę nad dziećmi. Podczas naszego pobytu w restauracji, rodzice mogą być pewni, że ich dzieci są w dobrych rękach, które nie muszą być znudzony bezczynnością, etc.

Restauracja „taras”, Petersburg: opinie i oceny konsumentów

Cóż, co może być opinie o tym poziomie restauracji? Oczywiście, pozytywne, a nawet entuzjastyczne. Jednak niektórzy użytkownicy w ich opinii wskazują pewien dyskomfort o zbyt blisko siebie tabel, które uniemożliwiają im poczuć się zrelaksowany i wygodne. Ponadto, niektóre z nich narzekają na nieprzyjaznym nastawieniem menedżerów i kelnerów. Oczywiście, jest to subiektywna opinia, ale dzięki nim zarządzanie restauracja może dokonać niezbędnych zmian w wewnętrznej strukturze restauracji i pick up service na wyższy poziom.