753 Shares 1600 views

zakłady pakowania mięsa w Moskwie i regionie moskiewskim: Lista produktów

Nowoczesne zakłady mięsne oraz mleka w Moskwie produkować szeroki asortyment produktów, który jest inny, a smak i wartości odżywcze. Każda firma może pochwalić się kiełbasy i mięsa przysmaków, stworzony przez markowych leków na receptę. Wędliny są tworzone na zmodernizowanej przedsiębiorstwa, które stale się rozwija swoją linię produktów. Proponujemy listę najpopularniejszych zakładów mięsnych oraz mleka w Moskwie i regionie moskiewskim, gdzie reprezentacja i wyloty znajdują się w wielu miastach naszego kraju.


Klin mięso roślin

zakłady przetwórstwa mięsa Moskwa umożliwić swoim klientom cieszyć się nie tylko smaczny produkt, ale także piękny wygląd zewnętrzny. Klin roślin mięsa oraz mleka w dużo uwagi poświęca się nowoczesność i wygoda opakowania, która zachowuje walory smakowe produktu przez długi czas. Kiełbasy i produkty mięsne rośliny znanej poza Moskwie i regionie.

Ten młyn produkuje około 300 rodzajów kiełbas, Delikatesy, mięsa i półproduktów, które są powszechnie stosowane w codziennych, a na świąteczny stół. Ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego i profesjonalizm pozwalają firmie na wytwarzanie produktów wysokiej jakości zgodnie z GOST.

Ltd. "Ostankino"

Kiełbasy, wędzone przysmaki, pierogi, wyroby mięsne, gotowane kiełbasy i naleśniki – to wszystko tworzy Ostankino Zakłady Mięsne (Moskwa). Produkuje około 500 ton wyrobów dziennie, pod warunkiem że zdolności i wykorzystania sprzętu Europejskiej. Wszystko to w połączeniu pozwala młyn do produkcji wyrobów spełniających wymagania jakościowe i naturalność.

Oprócz tradycyjnych gotowanych kiełbas i wędzonek, firma wyprodukowała:

 • kiełbaski w szerokim zakresie, które są klasyczne recepty, ale konieczne jest, zgodnie z normami GOST;
 • domowe naleśniki, stworzone wyłącznie z naturalnych składników;
 • pierogi w opakowaniach kartonowych oraz zakład zaczął produkować ich przede wszystkim zakładów przetwórstwa mięsnego w Rosji.

Ogólnie rzecz biorąc, zakłady przetwórstwa mięsnego w regionie moskiewskim, a „Ostankino roślin” w szczególności, dostarczając swoje produkty do innych rosyjskich miastach.

„Zrealizować” Sp

Lista popularnych roślin z Moskwy, którzy są zaangażowani w produkcji wędlin i wyrobów mięsnych, zdecydowanie powinien zawierać Zakład „kompetencji”. On jest reprezentowany na rynku rosyjskim od ponad 15 lat, a na przestrzeni lat zyskał jako dostawca pysznych produktów chłodzonych i mrożonych. Nie wiele zakładów mięsnych oraz mleka w Moskwie może pochwalić się taką gamę produktów:

 • gotowane wędzone i wędzone kiełbasy, frankfurterki i kiełbasy;
 • w różnych marynat mięsnych;
 • Półwyrób mięsa;
 • schłodzone mięso;
 • przysmaki.

Produkcja odbywa się jedynie z surowych materiałów wysokiej jakości – wołowina, wieprzowina oraz mięso drobiowe.

"Tsaritsyno"

Roślina ta jest uważana za jedną z największych w Rosji. Ulepszony firma produkuje wiele różnych produktów mięsnych i kiełbas – kiełbasy, salami, szynka, pasztet, wątroba, mięso, a nawet halal. Recenzje Tsaritsyno mięsa fabrykę w Moskwie jest bardzo dobra, a oni najczęściej wymieniane zalety produkcji, jakość, naturalność, wspaniały smak i aromat. Osiąga się to za pomocą nowoczesnego sprzętu: wędzenie odbywa się w doskonałych komorach wędzarniczych, które działają na naturalnego dębu trociny. Ponadto, kupujący zauważyć, że liczba kiełbas można kupić tylko od tego rosyjskiego producenta.

Mikojan zakładu przetwórstwa mięsa

Produkty tej firmy są tak reklamowane, że w ogóle o zapoznaniu się z hasłem kampanii. Jeśli zrobić listę zakładów mięsnych w Moskwie i regionie moskiewskim, Mikojan roślin koniecznie muszą być w nim zawarte, a oto dlaczego:

 • nowoczesny sprzęt wiodących marek wpływają na wysoką jakość produktów;
 • przylegającą do długich tradycji i wprowadzenie zaawansowanych technologii, jest wytwarzanie produktów, które są wymagane przez konsumentów;
 • naturalność i oryginalny smak – klucz do popularności parówek, kiełbas i innych produktów „Mikoyan”.

Do produkcji surowca utworzonego dla własnych gospodarstw hodowlanych. To jest starannie przetworzone na sprzęcie do przetwarzania. A produkty mięsne o wysokiej jakości jest kombinacją świeżego mięsa, naturalności wszystkich składników pierwotnych receptur i dokładnej kontroli laboratoryjnych we wszystkich etapach. Ważne jest również, że tylko transportowane schłodzone mięso, które nie zamarza. A sama procedura, od uboju do przetwarzania i dostarczania na półkach, to maksymalnie 18-20 godzin. Mikojan Plant – nowoczesny sprzęt laboratoryjny, który po raz pierwszy w Rosji zaczęła się identyfikować żywności genetycznie modyfikowanej.

„Pali”

Innym popularnym przedsiębiorstwem – mięso-pakowania roślin „Pali” (Moskwa). Jest on jednym z największych produkcji kiełbas i wędlin. Firma powstała zaledwie 15 lat temu, ale szybko zyskał popularność wśród klientów. Stosowanie naturalnych składników, zgodnie z ekskluzywnych receptur – wszystko lubił nowoczesnego klienta. Spółka zawiera tylko trzy fabryki i dwa kompleksy hodowli bydła.

Nie wszystkie rośliny mięsa oraz mleka w Moskwie zaoferować taką szeroką gamę produktów:

 • przekąski mięsne (pikolina, chipsy), które są obfite lunch lub przekąskę, można je wziąć na drodze i łatwo ugasić apetyt. Unikalne dla rosyjskich produktów są wymagane przez wielu odbiorców, a ich suszenie odbywa się przez specjalną technologię, aby osiągnąć stan ostry.
 • Gotowane, wędzone kiełbasy „Pali” są wykonane według tradycyjnych receptur, co wpływa na stały smak. Zmiana kompatybilność stąd składników zapewnić inny smak i aromat potraw.
 • Marka Ham – to tylko naturalny produkt, który zawiera tylko sól i przyprawy.
 • Kiełbasy – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią szybkie gotowanie.

Młyn linię „Tytoń” Ravioli są przedstawione, które są wykonane elementy świeże i organicznych.

Cherkizovsky Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Opis z wiodących przetwórstwa mięsnego w Rosji byłaby niepełna bez wymieniania przetwórnię mięsa Cherkizovsky. Pojawił się na rynku w kraju jednego z pierwszych i natychmiast zaczęła oferować mięsa i wędlin wysokiej jakości produktów, które różnią się znakomity smak, bogate i naturalne. Wędzone, gotowane, peklowane kiełbaski, różne rodzaje kiełbasy, szynki – to wszystko jest tworzone zgodnie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zaawansowanych urządzeń, przy użyciu unikalnych receptur.

odkrycia

Tak więc, na terenie Moskwy i regionu jest ogromna liczba fabryk, które są zaangażowane w produkcji wyrobów mięsnych. Szeroki wybór tradycyjnych i oryginalnych receptur, z wykorzystaniem naturalnych surowców – to wszystko sprawia, że mięso i kiełbasy jak zażądał. Również flagowe sklepy z zakładów mięsnych w Moskwie, to nie jest trudne – są w prawie każdy obszar miasta.

Produkcja odbywa się zgodnie z nowoczesnej technologii, podejmowania i kiełbasą oraz kiełbas i wyrobów mięsnych spełniają wymogi jakości, naturalności i bezpieczeństwa. Surowe mięso jest wymagane, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci, a włączenie różnych rodzajów przypraw i suszonych ziół istotnie różnicuje właściwości smakowe i smak produktów.

Inną zaletą roślin opisano wyżej – stosowanie wysokiej jakości, która zapewnia opakowaniu próżniowym wysłania do użytkownika końcowego przez cały panel smakowy kiełbasy i produktów mięsnych. Cokolwiek wybierzesz – luksusowy wędzone lub konwencjonalne kiełbaski na obiad, w jednej linii z wiodących rosyjskich spółek, jesteś pewny, aby znaleźć produkty do Twojego gustu i budżetu.