441 Shares 5330 views

rabuś kostium dla dziewczynek – fantazyjny strój, który można zrobić w 5 minut

Dla wszystkich rodzajów gwiazd muzyki pop i kostiumach dziewcząt wakacji często ubierać się w księżniczkę, śliczne małe zwierzęta i bohaterki popularnych kreskówek. Ale dlaczego nie wybrać bardziej oryginalny sposób? Gdzie mogę znaleźć naprawdę niezwykły strój dla maskarady? Dlaczego wyglądać gotowy, bo rabuś kostium dla dziewcząt, na przykład, można tworzyć własne ręce w ciągu kilku minut materiałów, które istnieją w każdym domu.

Aby dopasować obraz?

Reinkarnacja w maskaradzie będzie bardziej imponujący jeśli wybrany obraz naprawdę pasuje mała aktorka. Kto byłby zainteresowany, aby zatrzymać złodzieja? Obraz ten jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych i złośliwy dziewcząt, a tym samym, że matki są po prostu boi się ubierać w sukienki księżniczki. Oczywiście, przed udaniem się do produkcji strojów, omówić to z moją córką. Pamiętaj, że wszelkie święta i spektakle odbywają się przede wszystkim w celu proszę dzieci. Jeśli Twoja córka nie chce rabuś kostium dla dziewczynek, spróbuj razem wybrać inną, bardziej pozytywny wizerunek. Jednak, jak pokazuje praktyka, dzieci nie są tak podatne na stereotypy i lubią eksperymentować. Tak więc pomysł, aby wygłupiać trochę i wyróżniać się na tle księżniczek i wiewiórki będą mieli większość dziewczyn.

Z pnia babci …

W każdym domu znajduje się miejsce, gdzie można przechowywać starych i niepotrzebnych rzeczy. Usuń z poddaszem, jak torby, walizki lub pęczek i oferują moja córka bardzo ekscytujące gry. Pamiętaj zdjęcia z książek dla dzieci i filmy animowane – bandytów ubranych koniecznie z czyimś ramieniu, wyglądają trochę zaniedbany i zawsze mają klejnotów. Czy strój rozbójnika karnawałowy dla dziewczynek, zaczniemy z wyborem podstawowej odzieży. Niech to będzie spódnica na podłodze w stylu cygańskim młodości matki, jasne bluzki kupionej babki, i jakiś rodzaj peleryny na kilku rozmiarach większych niż naszego modelu. Można użyć wszelkich rzeczy „z ukrycia”, w tym ludzi. W razie potrzeby, można dalej „nosić” rzeczy, a zwłaszcza ich łzawienie, lub poprzez umieszczenie plastra.

Jak zrobić strój rozbójnika dla dziewcząt z ich rąk niezwykłego ubrania?

Co z tymi, którzy nie trzymają stare ubrania i szmaty, tak na wszelki wypadek? W rzeczywistości, sprawiają, fantazyjny strój Bandidas możliwe i na zwykłych rzeczy. Odebrać zestaw ubrań dziecka, które nie jest szkoda psuć. Teraz twoim zadaniem jest przekształcenie najzwyklejszych rzeczy realnych szmat. Jak zrobić strój rozbójnika dla dziewcząt z rękami w cywilu? Po prostu – rozcieńczyć gwasz ciemnych odcieni i arbitralnie dostać brudne rzeczy. Gdzieś może być nieco rozdarcia tkaniny lub specjalnie wycięcia. Jeśli jest to pożądane, około nasheyte i niedokładnie różnych kolorowych plam. Bardzo interesujący rabuś kostium dla dziewcząt będzie wyglądać, jeśli uzupełnić ją ze sztucznym lub naturalnym futrem. Szyć kawałki na losowo wybranej odzieży lub zadekoriruyte pasa / kołnierz. Uwaga: strój bandyta będzie wyglądać bardziej imponujące, jeśli składa się z kilku warstw, a wszystko będzie zauważalnie nie być łączone ze sobą. Zaproponuj córkę nosić spódnicę nad spodniami i zapomnieć na chwilę zasady właściwego doboru kolorów i odcieni.

Parada opcja garnitur młody Bandidas

Jednak nie zawsze jest to złodzieje przebrani brudny i bez smaku. Oferujemy Ci możliwość prawdziwie świąteczny i jasnych strojach Bandidas. Jako podstawę dla potrwać białą koszulę (najlepiej z pełnymi rękawami i falbaną) i lekkiego rajstopy. Potrzebny będzie również wystarczająco puszysty spódnicę do kolan, jasną kamizelkę i buty. Kij stary styl dwuczęściowy mogą być wykonane z aksamitu lub innej gęstej tkanki, wymagane jest, aby udekorować ozdobnych warkocz i koronek. Taki strój bandyta dla dziewczynek w kolorze Noworocznym doskonale. Pożądane jest, aby uzupełnić go o odpowiednie i nakrycia głowy, na przykład, hat-odbezpieczony.

Akcesoria – ważnych części obrazu

Co to są małe rzeczy, aby obraz z młodych Bandidas najbardziej uderzające? Nie zapomnij o broni. Najprostszym rozwiązaniem – aby kupić zestaw zabawkowych pistoletów i noży w dziale zabawek dla chłopców. Jednakże, w razie potrzeby, mogą być wycięte z tektury mieczem i pomalować lub użyć jakąś pamiątkę. Wszelkie rabuś kostium dla dziewcząt, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, jest właściwy do dekoracji ozdób. Biżuteria, imitujące złoto i kamienie szlachetne, można pożyczyć z zapasów matki. Kolejny spektakularny akcesoria – worek monet, jest to dość łatwe do wykonania i powiesić się na taśmie.

Włosy i makijaż

Jeśli fashioned kostium Bandidas-dziwki, możemy wyciągnąć na ślady policzkach dziewcząt brudu ". Użyj do tego celu specjalnych farb do ciała ołówkiem kosmetycznego lub cieni do powiek. Można także wykonać pełny makijaż. Wszelkie rabuś kostium dla dziewcząt będzie wyglądać spektakularnie podświetlone jasnym make-up kreskówki. Narysuj czarną strzałkę na oczy, usta nakraste czerwona szminka, możliwe jest, aby podkreślić policzki rumieniec. Jeśli masz pod ręką pojawił rozczochrane kręcone peruki, należy go używać do maskarady. Można swobodnie rozczochrany umieścić własne włosy. Jest to również świetne dodatki opcja pasować rabuś – chustka, podwójnie dobra wola, czy wzór na nim będzie zupełnie ciemno, na przykład, czaszka pirata i skrzyżowane piszczele.