760 Shares 6411 views

Surowość jak jakość Osobie

Surowość jakości osobnika – tendencja do ścisłego monitorowania jakości i dokładności wykonywanych działań, bez odchodzenia od próbki.


Surowość – rezonans z sercem innej osoby. Surowość ograniczoną miłości. Gdy człowiek pokona umiarkowanych, rozsądnych granic kary, a jej działania będą nazywane inaczej – sztywność, szorstkość lub okrucieństwo. Love – ogranicznik rygor. Osoba kochająca nie może być sztywny, szorstki, a nawet bardziej okrutne. Prawo do ścisłego trzeba zasłużyć. Zapytałem kiedyś siedmioletni syn: – Wiesz, dlaczego cię ukarać? – Tak – powiedział. – Może nie powinienem zrobić? – spytałem. – Nie – powiedział, – robisz prawo. Jesteś ukarania mnie, bo kochasz, że nie zrobili sobie lub inni źle. Dziecko wiedział, że tata nakazanie- jest przejawem miłości.

Daje prawo do nasilenia wzajemnej miłości. Jeśli spojrzymy na szerszy surowości, nie tylko co do edukacji dzieci, osoby mogą być bardzo nasilone, jeśli chce innych ludzi do dobroci i szczęścia. Jednak to nie wystarczy. I misspoke kosztem wzajemnej miłości. Nie można karać obojętny na was ludzie. Na przykład, gdy podwładni nie będą czuć szacunek i sympatię do głowy, a jego lokalizacja nie jest cenne dla nich, i usunięcie z niego nieprzyjemne, aż wszystkie formy kary będzie postrzegany przez nich nie tak rygorystycznie, ale jako tyranii i surowości. Kara bez wzajemnej sympatii i podważa autorytet głowy pokazuje, że jest to słabe zrozumienie tego, co się dzieje. Na przykład, AV Suworow miał osobistą relację z każdym z pięćdziesięciu tysięcy żołnierzy. Zbliżył żołnierzy i zapytał: „Cóż, syn odzyskane?” Albo: „Paul, co piszą z Riazań” Żołnierze kochał swojego lidera i ciężkość postrzegane jedynie jako chęć dostosowania ich do domu żywy i nietknięty. W tym samym rygorem nie musi być osoba, ale do swoich działań.

Miłość i nasilenie są wyświetlane jednocześnie. Często rodzice chcą dzieci, by stać się zarozumiały, cieszyć się nimi. Egoistyczne pragnienie, aby odbierać przyjemności od dziecka pozbawia rodziców rygorów. Oni boją się powiedzieć mu słowo w poprzek, cierpi cały swój czyn nieprzyzwoity. Kiedy osoba naprawdę kocha jego serce musi wykazać silną i niezachwianą rigor względem obiektu miłości, sprawia, że otwarcie mówić mu całą prawdę. To jest prawdziwa rygor, w parze z miłością. Głowa kochającą niewolnika, może być ciężka im. Jego zespół żelazna dyscyplina właśnie dlatego, że kocha, docenia ludzi i zachowują się z nimi ściśle, z obawy, że nie będzie to zrobić przez samego kłopoty, nie zepsuła jego reputację i nie stracić prawo do pracy w tym zespole.

Jest niesamowity prawidłowość: im bardziej się kocha, tym bardziej dotkliwe, że jest obiektem miłości. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nasilenie chcą przedmiotem miłości jest prawdą, że miłość i docenić ją bardziej niż cokolwiek bać się utraty go. Na przykład, tym bardziej ojciec kocha syna, tym ostrzejsze on odnosi się do niego. Życząc dobrego syna, obawiał się, że nie powinien on pogorszeniu pod wpływem ulicy. Bliskiej osoby, pokazując surowość, namoczoną w miłości ma niezwykle silny wpływ na inną osobę, która z kolei kocha go. Jednak, aby mieć siłę zaciskania pasa, konieczne jest, aby prawdziwie kochać.

W przeciwieństwie do żądań, co przejawia się, gdy kraj zadanie, surowość wykryte wynik w recepcji. Jeśli wymagania proszone są „co robić”, rygor interesuje się pytanie „skąd”. Na przykład, naleganie mówi: „Trzeba się poddać sprawozdanie kwartalne do 15 dnia miesiąca następującego po zgłaszającemu jeden. Jako część sprawozdania powinna mieć następującą postać … Odpowiedzialna wykonawców … „przechodzi piętnasty dzień, i nie ma raportu, przekazała go dziesięć dni później. Jeśli zamkniesz oczy – więc nie jest rygor. Kiedy reprymendę, groził pozbawić składki na uszkodzony równowagę i poprosił, aby przerobić – tak pokazał rygor.

W przeciwieństwie do sztywności, dyscypliny, jak już powiedzieliśmy, pełen miłości i szacunku dla ludzi, jest bardziej miękki i ciepły. Nasilenie może być nawet zabawne, gdy głowa w formie komiksu sprawia, że „bicie” niewolnikiem ostatnich niepowodzeń w pracy. Rzadko dochodzi do realnej kary, ograniczonych przypomnień i zagrożeń. Na sztywności humourless charakteru, humor, to nie świeci. Sztywność chłodny, spokojny i poważny. Do jej zagrożenia powinny być traktowane z ostrożnością, ponieważ dla nich, co do zasady, powinna być realizacja. Z myślą o sztywności edukacyjnego jest w stanie dokonać silne obserwacji fizycznych. Twardość ludzi pracuje, a do ładowni rygor.

Surowość rodziny muszą być wyspecjalizowane. Na przykład kobieta, jeśli nie chcą dorosnąć syna Mama, słabej woli, kręgosłupa i nieszczęśliwy człowiek nie powinien wychować syna sama. To przywilej ojca. Surowość dotyczące chłopca sugeruje możliwość pomyłki. Chłopak musi nauczyć się przezwyciężyć trudności, aby być gotowy do testów. Ważne jest nie to, ile razy upadniesz, ale jak wstajesz. Człowiek zbudowany zrozumienia, że chłopiec potrzebne umiejętności, aby pokonać przeszkody życiowe. Jak lalki, on tak samo, jak nie zginać życie, z tą samą siłą z powrotem do jej pierwotnego stanu równowagi, radosny. Matka nie może zrozumieć tajniki nauki życia i zaczyna się psuć swego syna, że łatwiej jest zadać mu ojca testu. Taka szkoda, że jest szkodliwy dla dziecka i niszczy jego los. natura damski nie może spokojnie patrzeć, jak syn przechodzi do realizacji zadań powierzonych jej ojca. Dlatego matka musi trzymać się z dala od edukacji syna. Kochać i dbać o to – proszę, ale wychowywać syna – jego ojciec jest strefa odpowiedzialności. Podając jego syn możliwość absorbowania lekcje życia, więc ojciec daje swój umysł na możliwość dojrzałych i „mięśniami porośniętych”. Istnieje anegdota: Matka postanowiła odtąd trzymać syna nasileniu.
– Gdzie idziesz? – pyta. – Gdzie mam ochoty. – A kiedy wrócisz? – Kiedy się podoba. – Cóż, po prostu patrzeć, a nie minut później.

Jeśli ojciec psuje jej syna, a potem jego żona zepsute, to brak dyscypliny w relacji z mężem. I tu jest ciekawym zjawiskiem. Prawdomówni z mężem – to go kocham. Kiedy kobieta kocha swojego męża, może ona być ściśle z nim, a następnie mąż jest ściśle z jego synem. Surowość miłości nie żyje. W przypadku braku miłości może tylko „get” dzieci i podległe drobni cavils i nic ale odrzucenia nie otrzyma odpowiedzi. Dziewczyna zdecydowanie wychowuje mama. Surowość dziewczyny, pokazywane w trakcie szkolenia jego prawidłowe działanie, wyjaśniając wszystkie subtelności i niuanse relacji międzyludzkich.

W surowości ma swoje sekretne drzwi. Jeśli wiesz, gdzie leży klucz, staje się jasne, że jej mąż był ściśle z żoną na zewnątrz, i rzekła do niego: – wewnętrznie. wewnętrzny rygor znacznie bardziej obcy. Dlatego niewłaściwe jest retoryczne pytanie: „Kto tu rządzi?” – żona trzyma męża w „napięty” wodzy. A siła jego dyscypliny pochodzi z miłości. Kiedy moja żona kocha męża, ona zabiera go do kobiecej odpowiedzialności. Powinien postępować niemoralnie, bezwstydnie, krótko mówiąc, nie jest prawdą, żona natychmiast odkryć złośliwego istotę jego czynu i pokazać, że w naszej rodzinie, to nie będzie działać. Kobieta działa w takich sytuacjach bardzo zdecydowanie, odważnie i nieubłaganie. Mężczyźni wolą uniknąć takiej sytuacji, bezkompromisowej dla nich, ponieważ boi się zobaczyć moją żonę w takim stanie. Więc żona mogła łatwo być surowe w wychowaniu swojego męża, pod warunkiem, że ma moc miłości do niego.