304 Shares 9651 views

Kolegia Ufa Wnioskodawca Handbook

Ufa – stolica Baszkirii. To miasto jest uważany za jeden z największych w Rosji. Oczywiście, istnieje wiele różnych szkół. Aby pomóc uczestnicy opisują niektóre uczelnie Ufa.


College z kierunkiem prawnej

College of Law Ufa prowadzi szkolenia w różnych dziedzinach: prawnej, reklama, ubezpieczenia, projektowania gospodarki. Dyplom absolwenta tej instytucji ma wielką wartość na rynku pracy.

Można to łatwo wyjaśnić: Regionalne Ufa jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych nie tylko w kraju, ale również w całej Rosji. Po ukończeniu studiów, wszyscy studenci otrzymują dyplom państwowy. On otwiera ogromne możliwości dla młodych ludzi. Poziom szkolenia jest odpowiednie standardy edukacyjne, dlatego zaleca się, aby zwrócić szczególną uwagę na College of Law.

Medical College w Ufie

Ufa College of Medicine jest uważany za najstarszy na terytorium Republiki Baszkirii. Aż do roku 1994 nosiła nazwę szkoły. Stąd wydany najpopularniejsze ekspertów w dziedzinie spraw medycznych. Przez lata działalności uczelni zostały zwolnione tysiące dentystów, pielęgniarek i ratowników medycznych. Absolwenci posiadają prestiżowych miejsc pracy we wszystkich częściach kraju.

Medical College ma gruntowna baza spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Absolwenci tej szkoły mają wszystkie niezbędną wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces i szybki rozwój kariery.

College produkowane następujących specjalnościach:

  • Dental zakwalifikowane jako dentysta;
  • Pielęgniarstwo zakwalifikowane jako pielęgniarka / brata;
  • Dental zakwalifikowane jako technika dentystycznego.

College transportu naziemnego (Ufa)

Ufa transport samochodowy College został założony w 1930 roku i do 1991 roku był nazywany College. Tutaj przeszkolonych około 50000 specjalistów, uczelnia posiada licencję i zdał roczną akredytację.

College możliwe po obu 11 i 9 klas. Szkolenie odbywa się w zakresie:

  • konserwacja i naprawa samochodów;
  • organizacja transportu i zarządzania ruchem;
  • Budowa i działanie autostrad.

Kolegium kierunku finansowego i gospodarczego

Ufa finansowa i ekonomiczna College jest związany z University of Finance. Jej głównym budynku znajduje się w Moskwie. College i kontynuował swoją pracę w czasie wojny, niż nie może pochwalić innych uczelni Ufa. Od tego czasu już ponad 80 lat, jak uczniowie po raz pierwszy otworzył drzwi instytucji.

Dziś uczelnia jest uznawane multidyscyplinarne instytucja edukacyjna wyszkolił tysiące specjalistów dla życia gospodarczego kraju. Szkolenie odbywa się w specjalnościach: zarządzanie, prawo, finanse, ekonomia, ubezpieczenia i bankowość.

Są to tylko niektóre uczelnie Ufa. W rzeczywistości istnieje wiele innych. Chłopaki tutaj staną się popularny zawód, który pomoże im, aby ich marzenia.