395 Shares 3350 views

Gdzie się udać w Władywostoku z dzieckiem? Gdzie pójść wieczorem w Władywostoku turysta?

Oryginalny i fascynujący drżeć jego wielkość Władywostok był znany z dawnych lat ze swoich otwartych przestrzeniach, fortec. Wielu turystów szuka drogi do najdalszego miasta w Rosji w celu dotknąć wielowiekowe miejsca, Kolumna rostralna, a także zobaczyć ceremonialne zabytków.


I gdzie się udać w miejscowych Władywostok i turystów? Kto zbadamy tę kwestię.

dzioba kolumna

Kolumna – świetny początek dla przyjemności procesji pogodnej popołudnie. Struktura architektoniczna została ujawniona światu z powrotem w 1960 roku na cześć rocznicy dzielnego miasta. Rzucać się w oczy każdej przechodzącej jest kolumna 32-metrowy z dumnym, końcówki, która – elegancki model „Manchu”, wydał jeden z założycieli miasta w Złotym Rogu. Jej stopa przystojny oficer straży dzierżący ogromny kotwicę. Nazwa kolumny uzyskuje się dzięki sprytnie wstawione do zespołu nosami statku.

Puszkina teatr

Trasa powinna położyć do najbardziej luksusowego Puszkina Teatr, który prowadzi tajemniczą Władywostoku. Gdzie pójść do turysty, można powiedzieć żadnej instrukcji lub operatora. Ale mieszkaniec tej luksusowej nadmorskiej miejscowości doradzić zanurzyć się w świat arystokratycznej i bardzo uprzejmy budynku teatralnego, który przyciąga swoją zwięzłą architektonicznego i luksusu. Rok urodzenia swego wierzyć 1908 th.

C tamtym czasie pielgrzymki najzdolniejszych artystów-bryłki nie przestaje tego dnia. Kolorowe plakaty teatralne fani rozkosz wielopłaszczyznowe działek, estetyczne krajobrazy i profesjonalizm obsady.

pomnik Wysocki

Kontynuując porywający spacer do słynnego pomnika pierwszego śpiewu vospevatelyu wolności i miłości Vladimiru Vysotskomu. Brązowa figura znajduje się w przytulnym małym parku Gorkiego teatralnej. Charyzmatyczny Wysocki trzyma ulubioną gitarę i wyprowadza przystojny wyrażania swoich piosenek. Utwory odtwarzane w kolejności losowej. Władywostok Jest uważany za najbardziej oddanym fanem miasta-wielkiego poety.

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie iść we Władywostoku w firmie lub pomocnika dziewczyna, zdecydowanie powinni toczyć do kwadratu teatru i siedzieć w przyjaznej firmy wykonawcy. Nie można znaleźć tylko odpowiednie rozwiązanie dla swoich problemów, ale również zanurzyć się w kolorowych wnętrzach życia artysty.

Kwadratowych miast bliźniaczych

Poza tematem oryginalnych kwadratów może być zalecane, aby przejść do skrzyżowania ulic granicy i Semyonov, gdzie rozciąga się specjalny zespół łuków z nazwiskami prawdziwych miast bliźniaczych słynny Władywostoku. W środku wyposażenie ustalonych ulubionych wszystkich obywateli – zielone słonie, które znajduje się na pniu z kolorowych latarni bezbronnego kotka-podrzutka. Plac jest dość masywny Twin wyspa zieleni w samym sercu miasta, ma też plac zabaw dla matek z dziećmi chodzenia. Wielu rodziców, decydując gdzie pójść z dzieckiem we Władywostoku, przede wszystkim pamiętać o zbiegu wszystkich miast bliźniaczych.

Arsenyev Muzeum

Projekt architektoniczny miasta pozwala podczas każdej wycieczki do odkrywania nowych miejsc i zakamarki, wydawałoby się, już znudzony miasta. Gdzie się udać z dzieckiem we Władywostoku? Na przykład, można odwiedzić Muzeum Stanu Seashore V. K. Arseneva. Regularnie odbywają się wystawy „Dary i dawców” ujawnia ogromne różnice odwiedzających rzadkie dary, które zostały stworzone przez człowieka. Tutaj można znaleźć rzadkie książki, rękopisy, zestawy do herbaty oryginalne ozdoby, rzeźby, a nawet królestwa lalek. Dzieci mogą wziąć przyjemność chodzić wśród luksusowych antyków.

pokój Quest

W kategorii rozrywki najbogatszego miasta Władywostok jest również nie ustępuje centralnych miastach kraju: różnorodnych klubów, kin, muzeów i akwarium, aby pomóc zabawa wolnego czasu w dużej firmie i małej rodziny. Gdzie można przejść do Władywostoku, aby dobrze się bawić? Ustal wiele rodzice powinni zwracać uwagę na sali questów na ulicy Meadow. Perfekcyjnie zaprojektowany program rozrywkowy instytucji ma zadanie dla 2-4 osób, zatytułowaną „Harry Potter w pułapkę”. Pomieszczenia Entourage przebiegły puzzle, nagrody i premie są w całości wykonane w kategorii dzieł legendarnych. Dzienny quest jest dostępny dla gości wziąć udział wystarczy tylko pre-rejestracji.

"Noise"

Uspokoić dzieci mogą bezpiecznie zdecydować, gdzie iść wieczorem we Władywostoku. Nocne życie wspaniałe miasto bogate i jasny. Duża firma, można pójść do klubu pod enigmatycznym tytule „szumu”. Cechą instytucji to połączenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie światła i dźwięku, a także charyzmatyczny wnętrze zwiększa tylko jasność całej atmosfery. Ściany spektakularny „szum” wykonane są z płyt LED, co prowadzi do wysokiej jakości trójwymiarowego złudzenia przestrzeni. Zdjęcie panel Miles Aldridge nasycić życie wewnętrzne i światło. Zawartość muzyczna klubu pozwala korzystać z najnowszych dzieł postępowych grup muzycznych z całego świata.

Dom rekreacyjny „Illusion”

Gdzie się udać w Władywostoku innego? Idąc nad miejscem, którego nie można przegapić jest znana nawet poza domem miasta „Illusion” przyciągania, gdzie można łatwo dostać się do sali luster lub śmiech, i wkraść się do straykbolla światowego lub lustrzanym labiryncie. Firma od 5-6 osób może łatwo wziąć się w tym miejscu na kilka godzin, ponieważ labirynt składa się z 80 ogromnych wzmacnianych luster o wymiarach 2,5 x 0,7 m.

Oceanarium

Gdzie się udać w wentylatorach Władywostok podwodnych flory i fauny? Oczywiście, do akwarium. Jego wielkość – około 1500 tys. m. W Władywostoku Oceanarium „Aquaworld” zgromadził dużą liczbę ryb tropikalnych. Kolorowy design, odkażane teren wokół budynku i przyjazny personel uzupełniają cały zespół długiego znane Muzeum Morskie.