87 Shares 9067 views

Przykładowy życiorys Doctor – opracowanie zasad, które nie wymagają wspomnieć

Lekarz – jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów. Głównym zadaniem lekarza – udzielić pierwszej pomocy, wspierania zdrowia pacjenta, postawić diagnozę i przepisać odpowiednie leczenie. lekarzy wymagane są wszędzie, od małych osiedlach dużych miast.


Ale jak każda inna osoba, lekarz szuka lepszej pracy z wyższym wynagrodzeniem, dobrej bazy społecznej i dogodnym terminem. W celu wyrażenia siebie, potrzebują lekarza próba wznowienia.

Dane osobowe oraz dane kontaktowe

Ta część podsumowaniu wskazuje krótki dane osobowe, imię, nazwisko, nazwisko rodowe, jeśli to pożądane. Musisz podać dane kontaktowe dla komunikacji i żądanej pozycji.

doświadczenie

Jest to punkt, w którym objętość pożądane jest, aby w maksymalnym stopniu, by opisać swoje doświadczenie zawodowe w celu wypełnienia obowiązków. Przykładowy życiorys Lekarz zatrudnienia powinna również zawierać informacje na temat profesjonalnych sukcesów. Nie wystarczy napisać, że wiesz, jak używać sprzętu medycznego. Pamiętaj, aby określić, jaki sprzęt jest za pomocą, jaki okres czasu. Opisać metody leczenia są opanowane i stosowane w praktyce. nie powinno ograniczać się do ogólników.

formacja

W tym miejscu należy zauważyć, w każdym semestr szkolono, w niektórych latach, w których instytucja medyczny był staż. Jeśli większa instytucja ukończył z wyróżnieniem, a następnie należy go wymienić.

dodatkowa edukacja

Próbka CV lekarz musi zawierać informacje na temat dodatkowej edukacji. Jeżeli lekarz odwiedza kursy bardziej specjalistyczne, stale podnoszą swoje umiejętności, to jest bardzo ważne dla pracodawcy. To jest bardzo ważne, jeśli lekarz ma publikację artykułów naukowych w literaturze medycznej, to warto wspomnieć o temacie, a gdy został on opublikowany. Ogromnym plusem, jeśli publikacja była w języku angielskim, do tej pory znajomości języków obcych dla lekarza – jest to konieczność.

Jeśli były zwycięzca we wszelkich odpowiednich zawodów, powinien on również pisać.

Umiejętność obsługi komputera i innych umiejętności

dzisiaj znajomość obsługi komputera jest ważne dla każdego zawodu, w tym lekarza, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie w pracy z programami zawodowych. Na przykład, przykładowy życiorys lekarz dentysta może zawierać następujące informacje: „… mam umiejętności do pracy z programem 3D Mistrz VITAPAN” Infodent „…”. Jeśli masz umiejętności administracyjne, a następnie upewnij się, że o tym pisać. To może być znajomość zasad ewidencji i rachunkowości, zdolność do obliczenia tego świadczenia.

Nie będzie źle mówić o swoim hobby, ale nie daj się ponieść szczegóły.

zalecenia

Próbka wznowić praktykę lekarską i powinny być uzupełnione zaleceniami. To może być nie tylko list od pracodawcy, ale również od mentorów i nauczycieli. Najważniejsze jest to, że są one dostępne, a lekarz był w stanie zapewnić im pragnienie nowego pracodawcy.

Co nie powinno być napisane, podstawowy błąd

Nie opisuje całą swoją karierę. Ponad 10 lat doświadczenia nie są zainteresowani prawie każdy pracodawca prawdopodobnie zainteresuje tylko na pierwszej rozmowie.

Nie ma potrzeby, aby opisać ich właściwości fizyczne i przyczyny zwolnienia z poprzedniego miejsca pracy. W żadnym wypadku nie chwalić i nie mówić o swoich niedociągnięć. Naturalnie, żadnych błędów gramatycznych, które nie powinny być w tym dokumencie.

Ważne jest, że wszystkie informacje zawarte w CV były dokładne i, jeśli to konieczne, lekarz był w stanie potwierdzić, zarówno formalne, jak również w praktyce.

I wreszcie, próbka resume Doctor – nie jest to wzór; każdy człowiek jest inny i dlatego autoprezentacja powinny być jasne i wyraziste, odzwierciedlają profesjonalną jakość wnioskodawcy na stanowisko. Streszczenie powinno być krótkie, ale zwięzłe treści.