492 Shares 3468 views

Świadectwo kontroli pojazdów. Dlaczego to ma znaczenie:

Przy zakupie pojazdu, jesteśmy jednym z wielu właścicieli samochodów szczęśliwy. Oprócz wygody i łatwości TRAVEL „nagrody” niektórych praw i obowiązków, których należy przestrzegać. Został on zaprojektowany, aby chronić kierowców pojazdów potencjalnych problemów natury prawnej i technicznej. Aby szybko i prawidłowo reagować na pewne sytuacje związane sferze legislacyjnej, to zajmuje trochę wiedzy, aby uzbroić. Zastanów się coś takiego jak akt kontroli pojazdów (pojazdu).


Dokument ten stwierdza, co następuje:

 • TC data wydania (miesiąc, rok);
 • marka samochodu, rodzaj silnika (głośność, numer, etc.);
 • Dane ciała;
 • TC paszport;
 • Właściciel danych i powiernikiem.

Ponadto, świadectwo kontroli technicznej zawiera szczegółowe informacje na temat zainstalowanego lub braku wad i profesjonalnej oceny (ekspert). Dokument ten pozwala na wykonywanie policja drogowa wszystkie operacje związane z pojazdem, bez bezpośredniego przepisu.

Uzyskać akt kontroli pojazdu może być, mając tę samą procedurę, jak w przypadku rejestracji pojazdu, który podczas ustawiania lub wycofania go z rejestru jest,. Inspektor sprawdza CLP agregaty, wynik tej kontroli jest aktem sprawdzanie stanu technicznego, wskazując dane właściciela pojazdu i samej kontroli.

Sam proces, który jest tworzony na podstawie certyfikatu kontroli pojazdu, w następujący sposób.

Kontrole inspektora:

 • właściciele i przedstawiciele właścicieli pojazdu na centralnym rejestrze osób, a to dochodzenie (w tym Federal), odniesienia, rachunkowości, kryminalistycznych danych FMS;
 • składać do weryfikacji dokumentów za pośrednictwem specjalnej ewidencji federalnych utraconych, skradzionych, rozpowszechniane, odstrzelonych specjalne produkty wymagane do dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego;
 • Jednostki numer pojazdu i połączony przez federalne rejestracji pojazdów zarejestrowanych i tych, które są potrzebne.

Zazwyczaj kontrola jest przeprowadzana automatycznie podczas czynności rejestracyjnych na podstawie informacji i danych wejściowych. Wprowadzanie danych do certyfikatu kontroli pojazdów nie zawsze jest możliwe do przeprowadzenia automatycznie. W tym przypadku, wniosek jest wysyłany do CU przez regionalną lub (i) międzyregionalnej jednostki ruchu.

Wynik potwierdza podpisem z nazwą, osoba, która przeprowadziła kontrolę, datę i godzinę.

Stan techniczny sprawozdanie z inspekcji powinny być poświadczone przez kierownika jednostki, umieścić osobisty podpis inspektora, który potwierdza swoją odpowiedzialność za wydanie dokumentu i jego rezultatów.

Uzyskaj akt może być, jeśli pokażesz:

 • kopia TCP i technicznych dokumentów w pojeździe;
 • formularz (zazwyczaj)
 • Pełnomocnictwo (jeśli wyciągnąć powiernik) ;
 • dokument tożsamości ;
 • Koszty odbioru (płatne);
 • Pojazd przedstawiono do wglądu.

Jest również aktem samochodem rozwiązywania problemów. Niniejszy dokument zawiera listę wszystkich niedociągnięć prezentowanym pojeździe. Że musi być niezależny ekspert w razie wypadku, aby uzyskać firmy ubezpieczeniowej zapłacić „fair”.

Akt samochodu Diagnostyka obejmuje pełną listę błędów, począwszy od przechodnich „niepożądanych” zmieni się na wady ukryte. Sporządzając takie powinny zwrócić szczególną uwagę na centrum pielęgnacji samochodów. Im lepszy mistrz, tym większe szanse masz dostać pieniądze z powrotem z „ubezpieczenia” do naprawy samochodów. Bądź ostrożny jazdy, a przy projektowaniu wszelkich dokumentów!