143 Shares 3001 views

Co ikona – asystent przy porodzie?

Każda kobieta prędzej czy później spadek jest wielki zaszczyt stać się matką. Sakrament pojawieniem się człowieka na świecie – jeden z najbardziej fizjologicznie kompleks tajemnic wszechświata. Ta ścieżka trwa 9 miesięcy i kończy się naturalny proces – narodziny. Większość kobiet doświadcza trochę strach i niepokój przed tym ważnym wydarzeniu kojarząc wygląd dziecka z ogromnym piekielnego bólu i udręki. Dlatego też często szukać pomocy świętych.


Jakiego rodzaju ikoną – asystent przy porodzie?

Wiele kobiet w ciąży w celu ułatwienia dostarczania modlić się do ikony Matki Bożej. Nawet niewierzący kobiety przed porodem pamiętam ją, licząc na przychylność Boga. Niewytłumaczalny fakt pozostaje, że jeśli uciekają się do modlitwy w czasie porodu, ból tłumił matki pojawiają się w życie. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach plemiennych lekarzy wydają się prosić o pomoc się od Stolicy. Ikona Matki Bożej jest jednym z tych, do których najczęściej stosuje się do kobiet w ciąży. Jest on często nazywany „ikona. – asystent przy porodzie” Wizerunek Matki Bożej jest często wisiał na czele łóżku, na którym leżała kobieta w pracy, lub umieścić pod poduszką.

Ikona – asystent przy porodzie. modlitwa

Odwołanie do tej ikony pozwala dostroić się do korzystnego procesu emocjonalnego pracy, jak również doświadczyć Bożej pomocy. Ciekawostką jest fakt, że obraz Matki Bożej uciekają nawet tych par, które z niewiadomych powodów nie są w stanie mieć dzieci. Wiele faktów na całym świecie, co potwierdza lecznicze pomocy ikon, pomaga przyciągnąć potencjalnych rodziców, aby modlić się codziennie i nie tracić wiary. Proste fakty zdrowe właściwości nadal nie można interpretować dane naukowe, ale jedno staje się jasne: gorzej z ikoną modlitwy nie będą dokładne. Jednak ta modlitwa, podobnie jak większość innych jest napisane w starożytnym języku rosyjskim z jego cech językowych i zasad wymowy, które nie zawsze są jasne. Ale jeśli tekst jest trudny do zapamiętania, możemy modlić się własnymi słowami, o ile wnioski były od serca i umysłu zostały zredukowane do jednego – narodziny zdrowego dziecka.

Ikona Matki – w pracy asystenta

Kolejną ikoną „pomocnik w połogu” – Ten obraz NMP. Istnieje kilka wariantów tej ikony. Pierwszy przykład jest obraz Matki Boskiej, na wysokości splotu słonecznego , który przedstawia Jezusa w łonie matki. Inną opcją przedstawia Maryję z odkrył głowę i uniósł ręce do nieba.

W rzeczywistości, wiele z różnicy w obrazie nie jest najważniejsze, że modlitwa do świętego, był prawdziwy, a wiara jest ciągle obecny. Obraz Matki daje nam nadzieję, że w duszy każdego człowieka, potrzebującego pomocy.

Przed porodem, pożądane jest, aby odwiedzić kościół i przyjąć komunię. Procedura ta pomaga wzmocnić się duchowo i skoncentrować siły psychiczne i fizyczne w dobrym kierunku.

Oczywiście, narodziny – jest to dość trudny i bolesny proces. Ale doświadczony mąka, kobieta będzie mogła cieszyć się najbardziej cenny dar w życiu – swoje dziecko. I pomóc w tej trudnej, ale ważnej ikony zadań. Asystent przy porodzie nie przeszkodzi każdą kobietę w ciąży.