707 Shares 8227 views

Jak prawidłowo napisać artykuł dla witryny.

Teraz postanowiłem napisać o tym, jak napisać artykuł na stronie internetowej, tak że było interesujące czytelnikowi. Pomagając przyciągnąć ruch i uczynić Twoją witrynę odwiedzaną i interesującą.


Niewielkie odchylenie: często początkujący webmasterzy, którzy chcą promować stronę internetową, wszyscy gorliwi i gorliwi, ale nic się nie wyda. Jego zasoby odwiedza niewiele osób, a najczęściej przypadkowo. Jaki jest powód tego?

Główną przyczyną wszystkiego jest treść strony, czy może zainteresować czytelnika. Dlatego też, jeśli chcesz, aby Twój zasób był potrzebny i użyteczny, najpierw musisz martwić się jakością.

Tak więc kilka wskazówek, jak poprawnie napisać artykuł na blogu lub stronie internetowej:

1. Na samym początku zdecyduj się prawidłowo, z kierunkiem działania (innymi słowy, tematem serwisu).

Przeanalizuj, w jakim stopniu informacje te są już przedstawione na stronach internetowych iw jakich informacjach najbardziej przyciąga czytelnika. Opracuj swój własny plan, zgodnie z którym będziesz mieć możliwość kontynuowania pracy, przewiń głowę na niektóre tematy i materiały, które będziesz publikować na własnej stronie.

2. Ze względu na fakt, że witryny są sprawdzane przez wyszukiwarki, ich treść nie może być duplikowana przez inne. Nie można po prostu skopiować informacji z innej witryny. Tekst oczywiście może być podobny, ale tu kolejność słów i zdań powinna być różna. Masz 2 możliwości, co dalej.
Napisz treść siebie, wymaga czasu, ale oszczędza pieniądze.
Drugi sposób na zamówienie treści od copywriterów (freelancerów) – zaoszczędzisz czas, ale będziesz musiał zapłacić.

3. Powinieneś starać się używać słów kluczowych i zwrotów w artykule. Pomoże to zoptymalizować stronę i doprowadzić ją do góry, ale nie wolno wykorzystywać liczby słów kluczowych, ponieważ wyszukiwarki mogą nałożyć filtr w witrynie.

4. Aby jak najlepiej napisać, przyspiesza indeksowanie witryny przez wyszukiwarki. I to pozwala również na przyciągnięcie i zachowanie użytkowników w witrynie ze stale aktualizowaną treścią serwisu.

5. Artykuł powinien być zrozumiały dla użytkownika, a także lakonicznie. Warunki powinny być zrozumiałe i zinterpretowane tak, aby użytkownik po otrzymaniu artykułu odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące tematu zainteresowania.

6. Artykuł powinien zawierać chwytliwy i interesujący tytuł, który odpowiada treści tego artykułu. Jest to konieczne, aby zachęcić użytkownika do przeczytania.

7. Napisz artykuły dotyczące tematów, w których jesteś kompetentny i będą w stanie dostarczyć użytecznych i obiektywnych informacji. Spróbuj napisać z serca i tych, które chciałbyś przeczytać.

8. Rozmiar artykułu powinien wynosić około 1500 do 10000 znaków bez spacji – jest to średnia. Minimalnym wymaganiem musi być 500 znaków. Oczywiście wyszukiwarki takie jak strony zawierające wiele informacji, ale nie zapominaj, że użytkownik może nie mieć cierpliwości, aby przeczytać artykuł, na przykład 50 tysięcy znaków w rozmiarze naraz. Dlatego takie artykuły najlepiej dzieli się na kilka publikacji (postów).

9. Tekst artykułu powinien być poprawnie napisany bez błędów stylistycznych i pisowni. A także prawidłowo zaprojektowany, wyróżniając słowa kluczowe za pomocą znaczników "silnych" lub "B" (pogrubienie).