864 Shares 4779 views

Jak gotować pyszne zupa grzybowa z pieczarkami

Mówi się, że biały borowikami – król wszystkich grzybów. To nie tylko gotować, smażyć, dusić, marynowane, ale także suche. I grono zachowują swój pierwotny smak i bogaty aromat nawet po roku. Gdy odpowiednio przechowywane, oczywiście. Dziś będziemy przygotowywać zupę grzybową z borowikami. Aby przygotować potrawę można wziąć sznur suszonych borowików lub otworzyć słoik z domu przygotowane. Ale jeśli gotować zupę w jesieni, na wysokości sezonu, idealnym rozwiązaniem byłoby, aby przygotować 300-500 g świeżych pieczarek, świeżo zebranych w ekologicznie czystej okolicy. Fakt, że gąbczasta kapelusz zebrać wszystkie metale ciężkie i inne szkodliwe substancje.


Jesień zupa grzybowa z pieczarkami

Najpierw trzeba oczyścić owocniki. Jeśli grzyby zostały zebrane na terenach piaszczystych i wytrzymały w dotyku, po prostu porysowana, usunąć przylegającą trawy, usuwania brudu z nóg. Jeśli je znaleźć wśród błocie i deszczu, to pierwsze miejsce, grzyby w misce i zalać wodą z dwoma łyżkami zupy soli. To zmusi potencjalnych robaki opuścić swoje schronienie. Pół godziny później grzyby umyć i oczyścić.

Gdy prace przygotowawcze zostały wykonane, można rozpocząć przygotowania zupa grzybowa z pieczarkami. Grzyby (pół kilograma) pokroić na kawałki, duży, bo po ugotowaniu zmniejszają swoją objętość co dwa lub trzy. Złożyć je w garnku, wlać trzy litry zimnej wody i w ogniu. Po gotowaniu, nadal gotować przez kolejne pół godziny albo czterdzieści minut. W tym czasie mamy czas, aby oczyścić, umyć i pokroić w drobną kostkę lub kostki 3-4 średnich ziemniaków. Ponadto drobno shinkuem dwie żarówki. Niektóre przepisy nadal używane i posiekane drobne julienne marchwi i brudny, ale brak jednego można zrobić bez niego. Tak więc, w oleju roślinnym passeruem cebuli, aż lekko rumiane. Wtedy pan dołączy mu marchewki.

Po czterdziestu minutach rzuca się w ziemniakach pot, gotować przez kolejne piętnaście minut. Po tym, dodać zazharku z cebuli i marchwi. Zupa grzybowa z pieczarkami Ma osobliwość, że nie potrzeba przyprawy. Świeże grzyby i tak nada potrawie bogaty smak. Dlatego wszystko curry, oregano i estragon urlopu dla innych bulionów. Rzucać na patelni z tylko zupa grzybowa liściem laurowym ale szczyptą czarnego pieprzu. W przypadku ziemniaków będą zmontowanym dodać drobno posiekanej świeżej koper, gotować przez następne pięć minut, z ognia i dają naparu przez pół godziny, pod maską. Służyć to danie jest wykonany z kwaśną śmietaną.

bulion zima

Gotowanie zupy z suszonych borowików odmiennych od klasycznej receptury dopiero początek procesu przygotowawczego. Usuń borovichki z gwintem i moczyć je w letniej wodzie przez około trzy godziny. W tym czasie grzyby puchnąć i dać część swojej płynnej smaku. Dlatego niniejszy nie odprowadza wody i grzyby połowowe łyżką cedzakową i opłukać je pod bieżącą wodą. Krotnie gazika 4-5 warstw. Starannie odcedzić napar. Rozcieńczono z zimną wodą do całkowitej objętości cieczy był trzy litry. No to zrobić zupę z białych grzybów nie będzie trudne. Odnoszą się do powyższego przepisu, a godzinę później trzeba będzie gotować pyszne i aromatyczne pierwszy kurs.

584 shares 1955 views
Jak upiec kurczaka
561 shares 9300 views
Gdzie i jak przechowywać wino?
259 shares 1896 views
Moscato, szampan: Opinie
184 shares 1765 views