212 Shares 3848 views

Jak sadzić tulipany na jesieni, aby cieszyć się pięknem wiosnę?

Jak wyglądają niesamowite rośliny, takie jak tulipany! Mimo wszystko, większość życia tego pięknego kwiatu odbywa się w zimnych porach roku. Od momentu lądowania, upadek, na tulipan zaczyna aktywnego wzrostu i rozsady liści żarówki, które osiąga powierzchnię gleby. I to jest w tym stanie jest wielki roślina spędza całą zimę. A w ciepłym sezonie, kiedy wszystkie inne kwiaty korzystających promienie jasnego słońca, roślina staje się uśpiona, podczas którego w bańce matka zaczyna tworzyć nowe bud.


Jak sadzić tulipany w upadku i nie popełniać błędów?

Prawdopodobnie nie na gruncie jednej osoby, która przynajmniej raz nie być kuszony przez piękno tej rośliny czy innego rodzaju i nie starają się rozwijać go na własny cud żarówek. Ale z niewielu udało się znaleźć w niniejszym przypadku powodzenia. Ciągle myśleć o tym, jak sadzić tulipany na jesieni, ale nie znalazł na to pytanie jest poprawna odpowiedź, popełniają te same błędy i nie osiągnąć pożądany rezultat. W końcu, po prostu poddać się przyjemności podziwiać tulipany. Ale jeśli wziąć i nic nie rozumieją w praktykach rolniczych tego wspaniałego kompleksu roślin nie występuje, a wszystkie tajemnice hodowli, oparte przede wszystkim na znajomości biologii typowego przedstawiciela cebulki kwiatów.

Jak jesienią tulipany sadzenie prawda?

Przed rozpoczęciem sadzenia kwiatów, trzeba stworzyć optymalne warunki dla nich miejsce, aby być całkowicie chronione przed zimnymi wiatrami i dobrze oświetlone. Jeśli słońce jest bardzo nisko, zakład będzie ciągnąć i łodygi stają się krzywe, które mają negatywny wpływ na całą zewnętrzną formę roślin. W cieniu cebulek po prostu nie są w stanie gromadzić pewien zapas substancji mineralnych. Ale chodzenie po posadzeniu wiatru nie tylko znacząco skraca czas kwitnienia, ale może złamać pachnący cud.

Jak sadzić tulipany przed zimą i obserwować wszystkie warunki ich kwitnienia?

Optymalna temperatura dla przyspieszenia wzrostu żarówki wynosi 6 – 10 stopni Celsjusza. Jeśli wyższe lub niższe wartości korzeni rozwijać znacznie gorzej. W związku z tym, musi być zasadzone rośliny, podczas gdy w glebie na głębokości 15 cm, temperatura spadnie do 9 ° C. Połowy października – jest to ostatni okres lądowania, ponieważ proces ukorzeniania trwa około 3 tygodni i powinna zakończyć się przed nadejściem zimy. Odmiany, które zaczynają kwitnąć wcześniej niż inne, konieczne jest posadzić kilka tygodni wcześniej.

Jak sadzić tulipany na jesieni, więc oni zachwyceni wczesną wiosną?

W celu zapobiegania różnym chorobom, które są individualistic obfitości, cebula musi wytrzymać 0,15% roztwór nadmanganianu potasu przez kilka godzin. Następnie są sadzone w ziemi, ponieważ wilgoć wspomaga rozwój układu korzeniowego. Odległość w rzędzie i głębokości siedziska są bezpośrednio zależne od wielkości cebul, ponieważ jest większy niż rozmiar, tym bardziej będzie to potrzebne składniki odżywcze. Zasadniczo głębokości docelowej jest zdefiniowana jako wysokość głowicy 3, do dużego – 15 cm, o grubości 2 – jak średnicy bulwiasta nasion. W tym obwodzie sadzenia roślin może zmieniać się, podstawowe – przestrzegania schematu gęstości Bezpośrednie małych – 70 sztuk na metr kwadratowy, a duże żarówki – około 50 sztuk na metr kwadratowy.

W tym artykule, mówiliśmy o tym, jak sadzić tulipany w upadku. Teraz wszystko zależy od chęci i pragną cieszyć się wiosenny rozkwit tych pięknych roślin.