664 Shares 3165 views

Jak są gęste wzory szydełka: schemat i opis

Wykwalifikowani pracownicy, którzy wolą pracować tylko haczyk, prędzej czy później odkrywają, że ich możliwości są nieco ograniczone. Jest to szczególnie ważne, gdy chcemy skojarzyć coś mocno lub, wręcz przeciwnie, stworzony przypominających szprychy.

tkaczy Problem i rozwiązanie

Pomimo ogromnej liczby wzorów, hak pracy, jest trudne do uzyskania elastycznej wstęgi. Z tego powodu wiele osób korzysta z igły dziewiarskie kapelusze, szaliki i swetry szyi. Oczywiście, można spróbować użyć elastycznych kolumny ulgi hak, ale dobry z niego nie będzie wystarczające.

Jednocześnie tworzyć ciągłą hak internetowej jest znacznie łatwiejsze niż na drutach. Tutaj nierozciągliwa staje się plusem, ponieważ produkt nie jest zdeformowane. Istnieją gęste wzory schematy haczykowe i opis, które pozwalają, aby całkowicie zastąpić ozdoby wykonane z igłami. Jest to szczególnie cenne dla tych, którzy chcą związać płaszcz, torbę lub cardigan szydełka, ponieważ te elementy garderoby powinny być ciepłe i dobrze zachować kształt.

Funkcje gęste wzory

Należy pamiętać, że te płótna będzie wymagać dużo więcej przędzy niż zwykle. Ponadto, należy zwrócić uwagę na grubości nici: wykorzystanie przędzy jest grubsza niż 300 m / 100 g, byłoby niewygodne. Optymalna dawka – 400-500 m / 100 g

Stosując hak gęste wzory (obwody i opis nie chodzi), jest on zobowiązany do drutach próbki do badania skurczu przędzy. Jeśli nie zostanie to zrobione, produkt końcowy może znacząco zmienić jego wielkość po pierwszym praniu.

Gęste wzory haczyk: schemat i opis

Poniższe wzory są zbudowane na tej samej zasadzie, ale mają małe różnice w wydajności.

Pierwszy z nich jest bardziej prosta: zastosować pręty bez sc (podskórnie) i kolumn zwolnieniem z sc (PCCH). Takie gęste wzory szydełkowe (schematy i opisy oferowanych na) są idealne na drutach większość produktów:

  • Są łatwe łączenie z innymi ozdobami.
  • Po zmianie koloru płótna to staje się jeszcze bardziej interesująca.
  • Vyvyazyvayut pach i szyi trzaskiem.

Zaczyna się, jak zawsze, z łańcuchem PE. Dalsze prace nad takim algorytmem:

  • 1 Seria: Wszystkie pętle dzianiny kolumny z sc (CCH).
  • 2 seria: wszystkie pętle provyazyvayut RLS.
  • 3 rzędzie: naprzemienne 1SSN i 1RSSN. Zatem PCCH nie odbywa się w pętli w poprzednim rzędzie, i kolumn w pierwszym rzędzie.
  • 4 seria: wszystkie pętle – RLS.

Aby zbudować wstęg trzeba stale powtarzać trzeci i czwarty wierszy.

Gęsty wzór barów bez nakida

Arkusz ten jest podłączony wyłącznie SC, ale praca w trzecim rzędzie haka vdevayut nie pętlę poprzedniego rzędu i drugiego rzędu na podstawie RLS (to znaczy liczba poniżej).

Przemiennego konwencjonalny podłużny SC (1 x 1) tworzy sztywną i sztywność materiału.

Opisane proste gęste wzory szydełka użyteczne nie tylko dla początkujących, ale również doświadczeni craftswomen.