731 Shares 7304 views

Biografia Jegor Beroeva – słynny rosyjski aktor

Pomimo faktu, że współczesne kino rosyjskie przyjętym winę więcej niż pochwały, jednak istnieją naprawdę utalentowanych ludzi w otoczeniu szarego. Jeden z nich – Jegor Beroev, biografia, które zostaną omówione poniżej. Musiał wycofać się w wielu filmach i był w stanie zdobyć miłość znaczącej liczby widzów.


Aktor Egor Beroev. biografia

Pomimo osetyjskich korzeni, urodził się w Moskwie. Stało się to w 1977 roku, 9 października. Wychowywał się w rodzinie aktorów. I matka Elena i Vadima ojca byli aktorami. Ponadto, Jegor dziadek Vadim Beroev, sławni rosyjscy i radzieccy publiczność za rolę majora „Vortex”. Wujek i babcia Jegor też byli aktorami. Nic dziwnego, że jego życie, postanowił poświęcić go do tego twórczego zawodu.

Z drugiej strony, Biografia Jegor Beroeva mogła rozwijać się w inny sposób. Jego rodzice nie chcą, żeby zostać aktorem. Babka, na przykład, marzyła, że jej wnuk stał się artystą. On nawet nauczył się sztuki rysunku. Miłość do malowania aktor jeszcze nie zniknął.

Jednak, mimo wszystko, pragnienie przekształcenia Beroeva panowały. Egor pierwszy wszedł na scenę tylko dzieci – w wieku 7 lat. I pomimo tego, że ten debiut nie był dokładnie najlepszy (był bardzo nieśmiały dziecko), chłopiec z jego pragnieniem zostać aktorem nie uległa zmianie.

Biografia Jegor Beroeva bardzo ciekawy. W 1994 roku, po ukończeniu szkoły średniej, młody mężczyzna wszedł do szkoły teatralnej (Schepkinskoe). To właśnie w tej szkole został wybrany przez przypadek: nie było tylko jego przyjaciele i krewni, i przyszły aktor chciał uniknąć „kumoterstwo”. Jak sam mówi, na egzaminie , był bardzo podniecony, mówił cicho, ale został zabrany.

Po ukończeniu college'u Beroev staje się członkiem trupy Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow. To właśnie wtedy zaczął grać w teatrze. Jego pierwsza praca była główną rolę w produkcji „Borysa Godunowa” – gdzie grał Fedora Godunova. Później brał udział w sztukach takich jak „Światło w ciemności świeci”, „Ordinary Story”, „Romeo i Julia i jej”, „Ghosts” i wiele innych.

Jak donosi nami Biografia Jegor Beroeva, bardzo szybko zaczął otrzymywać zaproszenia na film w jakiejś serii. Początkowo była to mała rola. Jednak dyrektorzy zauważyli potencjał w aspirujących aktor zaczął zapraszać go częściej. Popularność przyniosła mu rola Andrzeja w serialu „Citizen głowy.” Ale prawdziwa chwała miało nadejść.

W 2005 roku rosyjskie ekrany spośród filmu „Gambit turecki” (adaptacja powieści Borisa Akunina). Nawet duża liczba efektów specjalnych przyćmione Egora Beroeva, który grał Erast Pietrowicz ma Fandorin. W rezultacie, krytyka zauważyć nie tylko dobrą pracę gwiazd, które wzięły udział w filmie, ale także pochwalił Beroeva.

Również w 2005 roku aktor wystąpił w taśmie Mashkov „Tato”. Później zagrała w wielu innych filmach i kontynuował pracę w teatrze.

Beroev żonaty (od 2001) w Ksenii Alferovoy. W 2007 roku ich córka Evdokia urodził.

Zawarcie historię, chcę powiedzieć, że aktor jest poważnie zaangażowany w aikido i konnej. Jest to biografia Egora Beroeva.