225 Shares 5004 views

Marina Kovtun: Biografia i kariera osiągnięcia

Marina Kovtun – bardzo znana kobieta, nawet poza granicami regionu Murmańska. Ale mimo to, jej życie osobiste – solidną tajemnica, jak Ona trzyma siedem zamków. Winić kobieta nie jest konieczne, ponieważ bardzo niewiele osób będzie zadowolony, że jego rodzina jest pod ogólnym oka. Ale to jest zupełnie inna sprawa – jej osiągnięcia kariery. Niewiele o nich wiadomo.


Więc pomówmy o tym, kim jest ta sama Maria Kovtun. Co Heights to osiągnął i dlaczego jej imię na słuch dużo ludzi?

Nastoletnie lata i edukacja

Kovtun Marina Vasilevna urodził się 10 marca 1962 r Murmańska. Jej ojciec był znanym miastem Tralmeister Wasilij Tihonovich Kozlov, otrzymał za swoje usługi do honorowy tytuł Bohatera Pracy Socjalistycznej. To był jego wpływ kutej stali ciężka postać w przyszłym gubernatorem miasta.

Wykształcenie średnie otrzymał w Murmańsku. Po ukończeniu szkoły średniej, Marina Kovtun przybył Penza Kolegium handlu Radzieckiego. Po jej zakończeniu w 1980 egzaminów w Wyższej Szkole Komsomołu KC (obecnie Uniwersytecie Humanistycznym w Moskwie).

Po studiach znajdzie pracę w All-Union leninowskiej Młodej Ligi Komunistycznej (YCL), który rozpoczyna swoją wspinaczkę do Olimpu sławy.

Kariera Marina Kovtun: kluczowe daty

  1. 1986 – Powołanie na stanowisko szefa komisji powiatowej Komunistycznego Związku Młodzieży w powiecie Kolskim.
  2. Koniec 1992 roku – szef komisji na młodzieży w okolicy.
  3. 1992 – zarządzanie sektorem a opodatkowanie osób zagranicznych w Państwowej Służby Podatkowej powiecie Kolskim.
  4. 1994-2005 – zastępca dyrektora Komitetu Rozwoju Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki w rejonie Murmańska.
  5. Począwszy od lutego 2005 roku – otrzymał stanowisko zastępcy szefa Federalnej Tourism Management.
  6. 2006-2009 – kierownik Zakładu Rozwoju Turystyki w Departamencie regionie gospodarki Murmańska.
  7. 2009-2011 rok – coraz zastępca dyrektora generalnego JSC „Kola MMC”.
  8. Grudzień 2011 – wygrywa wybory i staje się członkiem Regionalnej Murmańsku Dumy.
  9. Od kwietnia 2012 roku do maja 2014 roku jest gubernator miasta. Na tym stanowisku został on mianowany Vladimir Vladimirovich Putina w związku z przedterminowym odejściu poprzedniego lidera miasta.

Należy zauważyć, że pod koniec maja tego roku, Marina Kovtun został usunięty ze stanowiska gubernatora na jej własnej woli. Było to spowodowane faktem, że chce dostać to stanowisko dopiero po oficjalnym zwycięstwa w wyborach we wrześniu 2014 r. I jej nadzieje dojść do skutku. Począwszy od października 2014 Marina Kovtun – gubernator regionu Murmańska.

Pracy na nowym stanowisku

Ciekawy jest fakt, że Marina jest trzecia samica gubernator Murmańska. Ludzie nawet zacząć żartować, jak mężczyźni i nie konieczne, aby ubiegać się o stanowisko.

Ale jeśli zignorujemy dowcipy, zwycięstwo Marina Kovtun była oczywista. Wcześniej zajmowała się bardzo aktywnego życia społecznego, a ten zdobył uznanie ludzi. Ale staje gubernator, ona okazała się godnym lider i ekspert.

Jednak wada nie jest wykonywana. Tak, mówiono, że niektórzy biznesmeni Marina oddaje miasto i pomaga wyeliminować swoich konkurentów. Jednak, aby udowodnić wiarygodność tych informacji i nie działa, a więc oskarżać ją dopiero co.

Marina Kovtun: miłość życia

Jak wspomniano wcześniej, o życiu osobistym gubernatora regionu Murmańska znana jest nie tak dużo. Z mężem poznała Basil w jego lat studenckich. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a więc bez zastanowienia, pobrali.

Małżeństwo przyniosło mu dwoje dzieci: dziewczynkę i chłopca. Najstarsza córka Marina urodziła się w pierwszym roku życia małżeńskiego, w 1985 roku, chłopiec Sasha dziewięć lat później. Teraz dzieci uczą się i mieszkają w Moskwie.

Należy również zauważyć, że zgodnie z ostatnim Monitoring magazynu „Ogonyok” Marina Kovtun jest jednym z najbardziej wpływowych rosyjskich kobiet. W „Tone-100” to wydanie jest honorowy 55-ci miejsce.