99 Shares 9670 views

Doskonałe miejsce na relaks – regionu Kaluga. Ośrodek rekreacyjny na święta: co wybrać?

regionu Kaluga (Federacja Rosyjska) jest bardzo często odwiedzanym przez turystów z całego kraju. Wybierz miejsce, gdzie można zatrzymać się, że jest wystarczająco trudne. Ten artykuł przedstawi dobre opcje, które nie są mocno dotknięte kieszenie turystów i pomogą spędzić wakacje w dobrym nastroju.


"Golitsyno"

„Golitsyno” znajduje się w czystej ekologicznie okolicy i jest Ecoclub. Jego dokładna lokalizacja – wieś Semenovka (Kaluga regionu). W centrum rekreacji jest oddalony od centrum 30 km. Teren kompleksu rozprzestrzeniania całej 44 ha. Gdzie wiele roślin posadzonych, więc nie ma problemów z krajobrazu. infrastruktura również dobrze rozwinięta baza.

„Golitsyno” będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz spędzić wspaniałe i niezapomniane wakacje. Chodź tu, jak można z rodziną lub samotnie.

"Dove"

Wiele osób zajmuje obszar Kaluga. Ośrodek rekreacyjny „Dove” to przytulne miejsce, które odwiedzający jest nieco przypominający rosyjskiej wsi. Living Lodge w drewnianym domu, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Na pierwszym piętrze posiada werandę. Jest to również znajduje sypialnie (trzy z nich). Zestaw mebli, który znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, mogą się zmieniać w zależności od potrzeb gości. Średnia tutaj jest stół, krzesła, szafy, stoły i tak dalej. D.

Można wynająć dom w całości lub w oddzielnych pokojach. Dzieci do lat 5 pobyt bezpłatny, a dzieci między 5 a 10 znajduje się niewielka zniżka.

Zasilanie dostarczane jest za dopłatą. zdominowane przez rosyjskie potrawy w menu. Wszystkie produkty, które są wykorzystywane w procesie gotowania, domu.

„Las”

ośrodek rekreacyjny „Las” (Region Kaługa) jest złożona z 682 hektarów. Na terenie istnieje wiele łąk, lasów i ponad 10 jezior. Cywilizacja jest daleko od tej zasady, która urzeka wielu turystów. Pogrąża się w atmosferze spokoju i natury, można zapomnieć o sprawach pilnych.

Centrum rekreacji oferuje ogromną listę rozrywki. Z tego święta ludzie wydają się bardziej intensywne i przyjemne. Z gośćmi z wykwalifikowanych ekspertów, która będzie organizować wszystkie wydarzenia prawidłowo.

„Las” – baza składa się z 96 pomieszczeń. Tutaj są apartamenty i standardy, i mniejsze apartamenty. Wszystkie pokoje są przestronne i jasne.

Moc jest w restauracji, gdzie do jedzenia może być 300 osób na raz. Tutejsi kucharze są przygotowane nie tylko do potraw narodowych, ale także włoski, francuski, rasy i innych.

"Milotichi"

Niestety, służby zdrowia nie są rekreacji. Kaluga Kaluga i regionu jako całości – to miejsce, gdzie ludzie przychodzą chorzy często. Będą mogli dobrze wypocząć i nabrać sił, pobyt w „Milotichi” kompleksu.

Obok niego jest naturalnym parku. Sam teren jest najbardziej czyste, zdrowe powietrze tutaj. Wakacjach tu o każdej porze roku, bez żadnych wyjątków. Goście zakwaterowani są w domkach, które są całkowicie wykonane z drewna. Powierzchnia każdego budynku – 80 mkw. m. Wnętrze jest przyjazne dla środowiska materiały, konstrukcja przypomina sobie rustykalny styl. Cena obejmuje następujące usługi: posiłki i kilka zabiegów.

"Ugra"

Ze względu na niezwykle piękna przyroda ciągle odbiera wielu odwiedzających centrum rekreacji „Ugra”. regionu Kaluga od dawna jest popularnym miejscem turystycznym. Kompleks położony jest nad brzegiem tej samej rzeki. Jeśli tam goście to duża firma, oferują one żyć w chacie; w takim przypadku, gdy przyjdzie trochę rodziny, administracja wypełnia je w pokojach hotelowych.

Wszystkie kwatery podstawie 2 gości. Mebli można znaleźć krzesła, szafki, stoliki, komody. Prysznic i toaleta znajdują się w każdym pokoju. W okresie zimnej ogrzewanie jest dostarczana. Ciepła woda jest zawsze.

Moc dostarczana jest do kawiarni-barze, który znajduje się w centrum rekreacyjnym. Można gotować samemu i kuchnię, która jest w pokoju.

„Payn rzeka”

Hotel Holiday znajduje się na pięknej rzeki, „dom” jest regionem Kaluga. Centrum rekreacji oferuje szeroką gamę usług, począwszy od rozrywki, a kończąc na zabiegi odnowy biologicznej. Pracownicy więcej niż przyjazny, natura podziwia nowych gości i pokoje igły pachnie.

Byli złożyć w domkach, które mają dwa piętra każdy. Mogą pomieścić do 40 osób naraz. Jeśli istnieje potrzeba, administracja może zapewnić łóżeczko.

„Sosna”

Położony w pobliżu Oka (Kaluga regionu) rekreacyjnym „Pines”. Gdzie można spędzić wakacje zarówno z rodziną i współpracownikami. Wesela, imprezy firmowe, bankiety, podziałka i inne uroczystości – to wszystko jest zorganizowane na terenie kompleksu. Tutaj wiele altany, ławki. Znajduje się kawiarnia, sauna, sale spotkań. Pracuje w zoo, to jest możliwe, aby znaleźć królika, świnkę, szop. Goście są zakwaterowani w hotelach typu cottage.