250 Shares 8703 views

Gimnastyka poranna dać radość

ćwiczenia rano w ostatnich latach, z jakiegoś powodu, stał się echo przeszłości. Być może wynikało to z faktu, że ludzie są dziś bardzo zajęty i czas wykonywać rano, wielu nie. A niektóre z nich są po prostu zbyt leniwi. konieczne jest ładowanie, aby zapewnić, że każdy nowy dzień z dodatnim ładunkiem, jest doskonale orzeźwia i pobudza organizm po nocy spać. Ponadto, ćwiczenia rano wspomaga utratę wagi poprzez przyspieszenie metabolizmu, ponieważ ruch – to zawsze jest spalanie nadmiaru tłuszczu. A w ogóle, ruch – to jest życie!


Jeśli zdecydowałeś, że poranne ćwiczenia – to jest to, czego potrzebujesz do pełnego życia, należy rozpocząć każdy dzień z rozgrzewką prosto w łóżku (a nawet w weekendy!). Słysząc Serwisu, w każdym razie nie wstać nagle i położyć, rozciągnąć się we wszystkich kierunkach. Najprostszym skręcanie i rozciąganie znacząco poprawić stan zdrowia, poprawić krążenie i wzmacniają naczynia krwionośne. Dlatego gimnastyka poranna jest dobrze udowodnione jako sposób na poprawę nie tylko dane, ale także zdrowie.

Pamiętaj, że jeśli postawił sobie za cel, aby schudnąć i chcesz go osiągnąć, trzeba wykonać ćwiczenia każdego dnia, kilka godzin przed lub po posiłku. Dwadzieścia minut później, po przekąska szkoła jest łatwe, na przykład, zjeść jabłko lub wypić pół szklanki jogurtu.

Oto ćwiczenie dla ćwiczenia rano, każdy robi osiem – dwanaście razy:

  1. Ponieważ mięśnie porannych suchawy i zimno po długim śnie, należy je podgrzać. Na ten pasuje do liny – Pięć minut skakania na niej doskonale rozgrzać mięśnie. Jako opcja – działa lub szybki marsz w miejscu wznosi się wysoko kolana.
  2. Schodzimy na ziemię, początkowej pozycji – leżąc na plecach, nogi zgięte w kolanach, ręce wzdłuż ciała. Wdech – zerwanie miednicę z podłogi, wydech delikatnie opuść ją w dół.
  3. Podnosimy proste nogi do góry tak, że byli na podłodze pod kątem 90 stopni. Kilka sekund, aby utrzymać je w górę, a następnie delikatnie niżej.
  4. Siedząc na dywanie, opierając się na ręce, unieś prostą nogę.
  5. Głębokie przysiady pomóc znaleźć piękne pośladki i nogi. Trzymaj ręce na piersi, nogi nigdy nie opuścił ziemi.
  6. Rzuca się naprzód w pierwszych zastępców do prawej, a potem lewej nogi, tworzą także piękne pośladki. Upewnij się, że powrót był prosty, wjechał na brzuchu. Lepiej trzymaj ręce na talii.
  7. Można dodać zgięć bocznych – stojak tak, że nogi ramię szerokości od siebie, ramiona wzdłuż dolnej części ciała. Czy przechyla się na boki, nie poruszając biodrami. Ten formy ćwiczeń piękne wcięcie w talii.

Ciepłe walking wykończenie, stopniowo spowalnia. Natychmiast po naładowaniu nie można usiąść lub położyć się – wtedy nie będzie żadnego efektu ćwiczeń. Wziąć chłodny prysznic i robić prace domowe lub iść do pracy.

Równie ważne jest ćwiczenie rano dla dzieci. Każde dziecko do prawidłowego i terminowego rozwoju potrzebne ćwiczenia, które obejmuje głaskanie, ugniatanie, zginanie i prostowanie kończyn. Rano gimnastyka dla dzieci i przyczynia się do ustanowienia kontaktu zaufania między matką a dzieckiem, dziecko poprawia nastrój i sprzyja, bo jeśli wszystkie manipulacje towarzyszą rymów i rymowanek, Dziecko prędzej nauczyć się mówić i komunikować. Kompleks ćwiczeń gimnastycznych, oprócz uderzeń i rozszerzenia, dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do podawania squat, short-vis na belce poprzecznej, przechodząc przez uchwyty, gra z piłką (rolling).

Jest on bardzo przydatny do grać z dzieckiem w sroka-kruk, dobra, rogaty kozy i inne gry-treningu. Bawi dziecka i daje mu wiele pozytywnych emocji na początku nowego dnia. Więc nie leń się i aktywnie spędzić czas z dzieckiem!