733 Shares 8827 views

Nie ma nic lepszego niż użytecznej pocałunku

Ach, randki i całuje na zachód słońca … Nie uważasz, że to jedna z najlepszych chwil warto żyć? I, oczywiście, nie ma nic lepszego niż zdrowego pocałunku. Tak, dobrze słyszeliście, to naprawdę jest. Według badań, przeprowadzonych przez naukowców z całego świata, okazało użyteczne niż pocałunek. A odpowiedź jest banalna – tworzenie hormonu szczęścia. Ujmując to w kategoriach naukowych, w czasie pocałunek w naszym organizmie zaczyna produkować dwa hormony serotoniny i endorfiny. To oni są odpowiedzialni za tworzenie nasze dobre samopoczucie. Ponadto, są one doskonałym lek przeciwbólowy. Dlatego dzisiaj pigułki ból głowy są mniej skuteczne niż użytecznej pocałunku. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do leków, pocałunek wpływa na nasze ciało tylko pozytywnie. Dlatego lekarze zalecają, że osoby zaangażowane w biznesie tak często, jak to możliwe.

Teraz zastanówmy się dlaczego pocałunek, które zdjęcia są fascynujące dla jego piękna, otrzymał ogromną popularność. Dlaczego jest on uważany za lek, jeśli nie od wszystkich, a następnie większość chorób? I czy to prawda?

  1. Dobry nastrój. To jest pierwsza rzecz, która może dać nam pocałunek z ukochaną osobą. Wynika to, aby zwolnić dwa „hormon szczęścia” czujemy poprawę nastroju i samopoczucia. Naukowcy Uniwersytetu w Berlinie wykazały, że pocałunek rano dvadtsatisekundny można zrobić dobry nastrój na cały dzień.
  2. Weight Loss. Według badań przeprowadzonych przez naukowców z USA, jeden pocałunek (nawet jeśli nie zapamiętały) spala około pięciu kalorii. Jest to świetny sposób, aby schudnąć, ponieważ jest prosty i bardzo przyjemny.
  3. Poprawa odporności. Czy zauważyłeś, że kochankowie iść do lekarza, znacznie rzadziej? Jest to kolejny plus pocałunki, jak w organizmie człowieka zaczynają gromadzić neuropeptydów – maleńkie organizmy, które przyczyniają się do niszczenia bakterii i wirusów. Nie twierdzą, że nasz organizm ma już podobną funkcję, ale neuropeptydów wykonać jego najbardziej skuteczne.
  4. Pozytywna energia. W Japonii, uważa się, że jeden pocałunek może przynieść pozytywną energię wszechświata. Dlatego kraj wynalazł sztukę kissing – sepun. I rzeczywiście, co może być lepszy niż pocałunek przydatna? A odpowiedź jest oczywista – nic!
  5. Wzbudzenia. Jeśli pocałunki spowodować nam tylko pozytywne emocje, to namiętny obudzić najgłębsze pragnienie w siedemdziesięciu procent ludzi. Jeśli pocałunek języka jest zaangażowany, uważa się za dobry początek do gry wstępnej.
  6. Ochrona przed próchnicą. Naukowcy byli w stanie udowodnić, że guma do żucia jest mniej skuteczna niż użytecznej pocałunku. Uważa się, że minut pocałunek przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w ustach. To jest to, co pomaga zmniejszyć ryzyko próchnicy.
  7. Długowieczność. Naukowcy z American University, udowodniono, że kochankowie przywiązane do pocałunku, żyją przeciętnie nieco dłużej niż ludzie, którzy nie chcą, aby zrobić to świetna zabawa.