579 Shares 4933 views

Przeciwdepresyjne „Paxil”: Opinie lekarzy

Być może jedną z najbardziej znanych grup leków przeciwdepresyjnych selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny – A „Paxil”. Że preferowane przez wielu, ponieważ jest w stanie radzić sobie zarówno ze stresem i stanów lękowych, to znaczy, aby poradzić sobie ze wszystkimi szeroko rozpowszechnionych rodzajów depresji , a także ataki paniki lub fobii społecznej.


Więcej szczegółów na temat postaci zwolnienia

Na dzisiejszym rynku leków „Paxil” referencje pacjenta – dowód, można znaleźć tylko w postaci tabletek, które są przeznaczone do wykorzystania w recepcji. Z wyglądu jest to zwykłe okrągłe tabletki są białe, powlekane, lekko wypukłe po obu stronach. Różnorodność zakresie jedynie na tym, że istnieją pakiety po 10, 30 lub sto sztuk.

Poznanie

Niezależnie od tego, czy opakowanie z ilu tabletki wybierzesz, każda tabletka jest 20mg substancji czynnej – paroksetynę. Nie bez elementów pomocniczych, takich jak dihydrat wodorofosforan wapnia, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu i inne.

Jako „Paxil” działa na osoby cierpiące na depresję lub ataki paniki?

Jak już wspomniano, „Paxil”, opinie lekarze potwierdzają, że jest zdolny do selektywnego (tzn wybiórczo) do blokowania wychwytu serotoniny, a wynik tego działania jest efektem lek przeciwdepresyjny lub anty-lęk. Dlatego lek ten jest stosowany tylko w tym obszarze.

„Paxil” Opinie lekarzy o to bardzo często spotykane to koło ratunkowe dla ludzi, którzy są w zastoju, a prześladowany myśli samobójcze. Praktyka pokazuje, że lek ten będzie sprostać, nawet jeśli inne leki, które zostały wcześniej podjęte przez pacjenta, byli bezsilni. Nawiasem mówiąc, zaleca się również podjąć w celu zapobiegania nawrotom depresji.

Ale jeśli dana osoba cierpi z powodu charakteru państwowego paniki, „Paxil” (instrukcje użytkowania, referencje i zalecenia lekarzy potwierdzają to) jest najlepiej przyjmować tylko w połączeniu z nootropów leków lub uspokajających, które przepisuje lekarz.

Dlaczego tak wielu przepisać to „Paxil”? Ponieważ jest to lek, który nie ma wpływu jako pomoc snu jednej osoby, natomiast nie miała wpływu na jakość snu, czyli bez dodatkowych narzędzi użyć, nie będzie musiał pozbyć się takich efektów. Chociaż, jeśli pacjent ma problemy ze snem, lekarz prowadzący może zdecydować, czy chcesz otrzymywać tych leków w skojarzeniu.

„Paxil” Opinie lekarzy na ten temat i jak mówią, nie ma wpływu na aktywność mózgu, co jest bardzo ważne, że jest jego praca nie jest hamowana. Podczas przyjmowania leku nie będzie obserwowany krwi spadki ciśnienia lub zmian w szybkości skurczu serca.

Jak szybko można zauważyć, wyniki leku?

Jeśli mówimy o naprawdę znaczącym, bardzo widocznym efektem zastosowania, można zauważyć już w drugim tygodniu przyjmowania leku. A jeśli mówimy o uporczywego działania, jej praktycy zobaczyć w ich pacjentów po dwóch pełnych tygodniach leczenia.

Rozpatrzmy szczegółowo wskazania do stosowania

Mamy już zorientowali się, że „Paxil” wymagane w przypadku wystąpienia problemów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Aby być bardziej precyzyjnym, to jest przewidziany dla następujących objawów i chorób:

 • Depresja. A depresja dowolnego rodzaju, włącznie z tymi, które towarzyszy niepokój.
 • zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne. Są to warunki, w których dana osoba ma nieodpartą chęć do walki z problemami, które mogą się pojawić.
 • Panic disorder typu. „Paxil” pacjent feedback potwierdzić pomaga nawet gdy zaburzenia te są zaopatrzone w strachu otwartych przestrzeniach.
 • fobia społeczna. Dzisiaj, fobia społeczna, wiele atrybut do siebie, widząc w niej jedynie jako mały nerwowości na założeniu, że będzie trzeba mówić publicznie. Ta fobia społeczna jest o wiele bardziej poważne, a pacjent przynosi wiele kłopotów i problemów, dlatego z taką diagnozą może przepisać „Paxil”.
 • Jeśli pacjent jest diagnozowany dzienny zaburzeń lękowych lub zaburzenia lękowe uogólnione, może również przypisać te środki.
 • Jeżeli osoba został naciśnięty przed lub doznał ciężkiego stresu, może być również nadana lekami przeciwdepresyjnymi „Paxil”, temat leczenia to oznacza to w większości przypadków pozytywne.

Oczywiście, taki preparat nie może działać jako główny element leczenia i podobnych nośnikach. stresu pourazowego, zawsze będzie podjęta jedynie w celu leczenia.

Porozmawiajmy o prawidłowym stosowaniu

Od średniej dawki po 24 godzinach – 20 mg, często przypisywano przyjąć tylko jedna tabletka dziennie. Ważne jest, aby wiedzieć, że tabletki należy połykać w całości, nie miażdżąc go przed recepcji i w żadnym wypadku nie perezhovyvaya.

„Paxil”, instrukcje użytkowania, prawdziwi praktycy tego ostrzeżenia, należy podjąć przed upływem tego czasu, dopóki nie zostaną przycięte wszystkie objawy choroby. Często leczenie trwa dłużej niż jeden miesiąc, w każdym indywidualnym przypadku konieczne jest jedynie, aby słuchać zaleceń prowadzącego specjalisty, który będzie monitorował proces odzyskiwania i szybko zadecydować o zakończeniu terapii.

gdy depresja

Na przykład w depresji, „Paxil”, zgodnie z zaleceniami lekarzy, stosować co najmniej dwa do trzech tygodni na tabletki dziennie, po którym będzie można zacząć oceniać wyniki takiego leczenia. Jeżeli lekarz uzna poprawić niedowagę, może to zwiększać dawki leku stawki dziennej. Maksymalna dawka wynosi 50 mg na dobę. Powinieneś wiedzieć, że dawka jest zwiększana bardzo powoli – tylko 10 mg na tydzień i stały nadzór przez specjalistę prowadzącego. Jeśli po pierwszym zwiększenie dawek leków są podejmowane przez okres dłuższy niż siedem dni i poprawić niewidoczny lub dyskretny, może ponownie podnieść dawkę. To ważne, aby regularnie oceniać skuteczność „Paxil” w czasie, aby przerwać leczenie jest dopóki pacjent nie pojawia się uzależnienie od leku.

Średni cykl leczenia może wynosić od 4 do 12 miesięcy, jak już wspomniano, dla każdego wybranego przebiegu leczenia indywidualnego przypadku. Po tym, stopniowe wycofanie leku.

Gdy zaburzenia paniki

Fakt, że lęku napadowego jest bardzo skuteczny „Paxil”, opinie lekarzy potwierdzić. W takich chorobach średnia szybkość dozowania 40 mg dziennie. Maksymalna może wynosić 60 mg na 24 godziny. Podobnie jak w przypadku depresji, zwiększenie dawki może rozpocząć się po dwóch, trzech tygodniach stosowania, które nie przyniosły wymierne rezultaty, a tylko 10 mg na tydzień. Dla dzieci dawka jest znacznie mniejsza w takich chorobach, to jest od 20 do 30 mg dziennie. Maksymalne dopuszczalne dzieci przepisać 50 mg dziennie. Leku rozpoczyna się 10 mg na dzień, a dawka wzrasta, gdy raz w tygodniu 10 mg.

W takich chorobach leczenie trwa średnio 4-8 miesięcy. Po rozpoczęciu stopniowego wycofania leku.

Prawidłowe odbiór w fobii społecznej

Objawy fobii społecznej jest idealnie przycięte podczas przyjmowania 20 mg dziennie dorosłych i 10 mg dziennie, dzieci i młodzieży. Zaczynają się w takich przypadkach lek „Paxil” (odpowiedź od lekarzy i pacjentów się potwierdzić) 10 mg, po dawki wzrasta do 10 mg raz w tygodniu. Gdy lekarz potwierdza, że dawka jest wystarczająca do leczenia, to znacznie zwiększa nie będzie do końca leczenia. Średni kurs trwa 4 miesiące, choć istnieje wiele przypadków, gdzie to było konieczne do 10 miesięcy.

Zaburzenia lękowe i „Paxil”

Instrukcje, opinie lekarzy wskazują, że większość pacjentów 8 miesiącach leczenia jest wystarczający do całkowitego pokonania uogólnione zaburzenie lękowe. Często wystarczy dawka 20 mg co 24 godzin, chociaż może być konieczne zwiększenie się jeszcze 50 mg (10 mg tygodniowo wzrostem dawkowania nie więcej).

zaburzenia stresowe, w tym pourazowe i

Jedna tabletka dziennie w takiej choroby jest wystarczające dla większości pacjentów. Maksymalna dawka jest w takich przypadkach, rozpuścić w ilości do 50 mg, może być zwiększona do raz na tydzień do 10 mg. Gdy takie kwestie pigułka „Paxil” Opinie lekarzy na ten temat można znaleźć często pomagając przez 4-7 miesięcy.

Prawidłowe anulowanie

Recenzje wpadły uzależnienia „Paxil” sugerują, że jeśli nie stosować się do zasad opisanych poniżej, można poważnie uszkodzić zdrowie. Tak więc, „Paxil” – jest to lek, który wymaga powolne i stopniowe zniesienie. Schematyczną sekwencję działań:

 • Ostateczna dawka jest zmniejszana o 10 mg na tydzień, by lek według nowej postaci dawkowania;
 • tygodniowa dawka powinna być zmniejszona do 10 mg lub poltabletki do tego czasu, aż do osiągnięcia dawki 20 mg, w tym ilość leku potrzebne do podjęcia w tygodniu, a potem całkowicie z niego zrezygnować.

Co jeśli pacjent lub lekarz zauważy pogorszenie że zaczęły anulować lek „Paxil”? Recenzje najlepszych współczesnych ekspertów w takich przypadkach zaleca się odnowić starą dawkę leku, nie pić w takich ilościach, ma 2 lub 3 tygodnie, a następnie ponownie rozpocząć proces likwidacji. Jeśli to konieczne, należy zmniejszyć dawkę leku na poltabletki lub 10 mg może być raz na trzy tygodnie, tak długo, jak zniesienie leku nie zaszkodzić zdrowiu pacjenta do poprawy.

Mogę wziąć lek dla kobiet w ciąży i karmiących matek?

Eksperymenty na zwierzętach nie wykazały żadnych zmian lub niepożądanych działań ubocznych stosowania leku w czasie ciąży i laktacji nie ma zmiany w obu płci żeńskiej lub płodu przestrzegane.

Jednak obserwacje kliniczne wskazują, że podjęcie takiego niebezpiecznego leku w pierwszym trymestrze ciąży, gdyż zwiększa ryzyko wad wrodzonych i wad serca.

Jeśli matka otrzymała w trzecim trymestrze „Paxil” skutków ubocznych (responses lekarze potwierdzają to) wyrażono w postaci niestabilnej temperatury, problemy z karmienia dziecka, wzmocnienie odruchów, i tak dalej. D. Powikłania te były 5 razy częściej mają matki, które miały ten lek niż tych matek, którzy nie przyjmowali.

Jeśli mówimy o ludziach, badania wykazały, że „Paxil” jest również w stanie obniżyć jakość spermy, tak, że przy użyciu tego leku w leczeniu poczęcia dziecka powinno być odroczone. Zmiany w nasieniu może zająć trochę czasu po całkowitym zniesieniu stosowania leku, było już konieczne, aby rozpocząć planowanie ciąży.

Czy „Paxil” wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania inne mechanizmy?

Jak monitorowanie pacjentów leczonych tym lekiem ma zmian, pogorszenie zdolności prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych nie zaobserwowano. Mimo to, ludzie powinni słuchać siebie, a jeśli istnieje poczucie pogorszenia, konieczne jest, aby odmówić wykonywania takich czynności.

Co mówią lekarze przedawkowanie?

Jak można wykorzystać podane poprzednio przeprowadzone eksperymenty obserwować skutki uboczne tego leku tylko wtedy, gdy w tym samym czasie wziąć 100 tabletek. Przedawkowanie leku może być wyrażona w postaci znacznego rozszerzania źrenic, ciężkich wymiotów i zwiększyć poziom lęku. W takim przypadku należy natychmiast przemyć żołądek pacjenta i pozostają pod nadzorem specjalistów.

Śmierć z „Paxil” zaobserwowano jedynie w przypadku jej połączeniu z lekami psychotropowymi, które nie mogły wchodzić w interakcje z nim. „Paxil” i alkohol wskaźniki potwierdzają również śmiertelny koktajl niezgodność z dawkowaniem pierwszego i drugiego składnika. Ponadto konieczne jest, aby zrozumieć, że nawet jeśli trochę pić alkohol, jeśli pacjent przyjmuje tego leku, takie działanie spowoduje zmniejszenie skuteczności leczenia do zera. Możliwe jest również, że wysiłki skutków ubocznych stosowania tego leku, jeśli regularnie spożywa alkohol, nawet w małych ilościach.

To jest często obserwowane przypadki?

Czasami pacjenci rozwijać „syndrom odstawienia”, z „Paxil” jest również możliwe. Tak więc, podczas wycofywania się z tego leku mogą wystąpić:

 • zawroty głowy;
 • drobne zaburzenia snu;
 • krótkie okresy zamieszania;
 • regularne nudności, które nie mogą być usunięte właściwej diety lub konkretnych leków;
 • pocenie się rąk lub ciała w ogóle;
 • czasami (bardzo rzadko), biegunka doświadczenie.

Często niektóre z powyższych objawów obserwuje się jedynie w ciągu pierwszych dni od początku odstawieniu leku, ponieważ jest to naprawdę niewielki stres dla organizmu, do którego nie był gotowy. Jako takie konsekwencje mogą być ludzie, którzy przeszli leki nasenne (kilka w rzędzie), ani pić alkoholu. Eksperci twierdzą, że wycofanie potrwa maksymalnie dwa tygodnie, a nie specyficzne leczenie tego pacjenta nie trzeba po prostu przetrwać ten okres, aby powrócić do normalnego życia bez tych leków. Dlatego konieczne jest, aby anulować preparaty opisane w etapach.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

„Paxil” nie jest wskazany dla dzieci poniżej 18 lat w leczeniu stanów depresyjnych. Podobnie jak nie jest zalecany dla dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wieku siedmiu lat. Przed zastosowaniem należy uważnie przejrzeć listę substancji pomocniczych, aby upewnić się, że nie masz indywidualną wrażliwość na nich.

I kilka słów o leku

„Paxil” zdobył pozytywne recenzje od większości pacjentów potrwać. Jak mówią eksperci, negatywne opinie lek ten może dostać tylko w drodze. Jeżeli osoba lub jego lekarz nie zastosował się do instrukcji użycia. Jeśli wziąć te tabletki bez recepty, można poważnie uszkodzić zdrowia lub uzależnić się od antydepresantów. Eksperci zalecają przyjmowanie leku w połączeniu z regularnych wizyt u psychologa i ścisłego przestrzegania instrukcji i zaleceń. Do procesu obróbki, dały lepsze wyniki całkowicie zrezygnować picia alkoholu, nawet w małych dawkach.

323 shares 8803 views
252 shares 5359 views