520 Shares 4307 views

Kamienie dla Ryb – idealny prezent

Ostatnia konstelacja w kręgu zodiaku to znak – Pisces. Ten znak zodiaku jest jednym z najbardziej niesamowitych konstelacji. Ryby mają sprzeczny charakter, więc tylko ich najbliżsi ludzie mogą zrozumieć swoje działania i zachowanie w pewnych sytuacjach. Głównymi cechami charakteru są hojność, wierność, dowcip, dowcip, lojalność i, oczywiście, tajemnica. Zioło, które posiada Ryby, jest rodzajem magnesu przyciągającego przedstawicieli płci przeciwnej. Dla Ryb w człowieku najważniejszą rzeczą jest dusza i serce, a materialny dobrobyt człowieka jest absolutnie nieistotny. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo utalentowanymi i artystycznymi osobowościami, ale często skromność i nieśmiałość uniemożliwiają osiągnięcie wysokich wyników.


Niewątpliwie każdy znak zodiaku ma talizman, nie jest wyjątkiem i Rybami. Często w Internecie można przeczytać pytanie, jakie kamienie szlachetne są odpowiednie dla Ryb, jakie talismans dać? W talizmanach wszystko, co w ten czy inny sposób łączy się z wodą, będzie idealnym prezentem dla Ryb. Przedstaw się na jakimkolwiek festiwalu postać w postaci przedstawicieli środowiska wodnego, a ty nie staniesz się zakładnikiem zawstydzającej sytuacji.

Kamienie dla Ryb są kolejną doskonałą pamiątką. Będąc pod auspicjami Neptuna, Ryby będą najbardziej zadowolone z akwamarynu, diamentu, perła, bursztynu, szmaragdu itp. Jak już wspomniano, dla Ryb – pieniądze i dobre samopoczucie są popychane do ostatniej płaszczyzny, więc szczęście przedstawicieli tej konstelacji jest zamknięte w karatach kamienia To samo.

Kamieniem, które pasuje do ryb, są przede wszystkim perły i koralowce. Pomogą znaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Talmany – kamienie chronią Ryby przed "złym" okiem, od niezadowolonej, niezmordowanej miłości. Pearl jest wskaźnikiem zdrowia i nastroju. Kiedy człowiek jest chory, kamień traci blask, zaczyna blaknąć. Warto odzyskać – połysk pereł zdobywa nową siłę.

Kamienie dla Ryb mogą znajdować się zarówno w dekoracjach, jak i na ubraniach. Od niepamiętnych czasów, mieszkańcy Indii haftowane suknie ślubne z perłami, wierząc, że kamień ratuje życie przed nieszczęśliwym małżeństwem. Według legendy, gdy Kazimierz Wielki dał córce Jadwiga małżeństwo, kilka osób poprowadziło go do ołtarza: oblubieńca, brata panny młodej i trzech stron niosących piórkę haftowaną perłami.

Kamienie dla Ryb, takie jak diament i szmaragd, pomagają osiągnąć niesamowity sukces w karierze. Właściciele diamentów przyczyniają się do sukcesu i sukcesu w całej ich życiu. Realizacja idei i osiągnięcie wyznaczonych celów nie potrwa długo.

Ametyst – kontrowersyjny kamień, jeśli możesz to nazwać. Z jednej strony przynosi spokój i dobroć do stosunków rodzinnych, az drugiej strony kobiety powinny być ostrzegane, jeśli ich druga połowa została przedstawiona jako pamiątka z ametystą. Ten kamień wywołuje wzajemną miłość do dawcy, zatruwając stare uczucia. Mimo to, ametyst został nazwany kamieniem lojalności, oddania i miłości. To dlatego, że wdów i wdowy biją biżuterię tym kamieniem, co wskazuje na ich jedyną miłość.

Ametyst pomaga i ludzie, którzy się kłują, cierpią z powodu koszmarów lub bezsenności. A jeśli kamień jest w złotej ramce, Ryby otwierają nadprzyrodzone zdolności.

Jeśli nie wiesz, co dać na urodziny, na chrzciny, na urodziny lub na inne wakacje, otrzymasz kamienie dla Ryb, które staną się talizmanem chroniącym waszego posiadacza przed problemami i nieszczęściami, od nędzy i chorób, od złych słów i złych oczu , Od awarii i awarii. Ale bądź ostrożny przy wyborze kamienia, ponieważ może to powodować całkiem nieoczekiwane konsekwencje, zarówno dla Ciebie jak i dla krewnych i krewnych.