483 Shares 7511 views

Snowmobile "Rybinka": cechy techniczne

Potężny, duży i uniwersalny skuter śnieżny dla nienawistnego wędkarza lub myśliwego jest niewątpliwie dobrym zakupem. Ale czy któryś z miłośników zimowych połowów potrzebuje takiego pojazdu, aby podróżować przez ogromne zaspy śnieżne przez wiele kilometrów od cywilizacji do skarbnicy?


Skuter śnieżny "Rybinka"

Fani zimowego wędkowania mogą się cieszyć – teraz mają okazję kupić nowość – kompaktowy, tani i zarazem lekki pojazd zimowy – mini-skuter "Rybinka", który powstaje w dobrze znanej firmie Rybinsk. Ten mały transformator w stanie rozłożonym może być transportowany łatwo nawet w bagażniku prostego samochodu, a montaż i demontaż tego modelu skutera trwa nie więcej niż 10-15 minut, bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi i umiejętności. Snowmobile "Fish" to prawdziwe znalezisko dla miłośników łowienia zimą.

Opis skutera "Rybinka"

Pomimo dość skromnych parametrów technicznych, skuter śnieżny "Rybinka" można bezpiecznie przypisać do pełnego skutera śnieżnego, za pomocą którego nie stoi, nie kłam, ale siedzisz i komfortowo. Jednostka napędowa ma najprostsze, suche sprzęgło odśrodkowe i napędza wał napędowy toru łańcuchem. Urządzenia kontrolne w tym modelu są nieobecne, nawet wskaźnik zużycia paliwa nie. Ale ten pojazd jest wyposażony w pełnoprawny reflektor i elektryczny rozrusznik. Snowmobile "Rybinka" ma unikalne cechy konsumenckie, ponieważ jest to skuter śnieżny-transformator!

Charakterystyka

Snowmobile "Rybinka 2" waży 110 kg, w schemacie projektowym ma 1 gąsienicę i 2 narty, wyposażony jest w silnik jednosuwowy czterosuwowy produkowany przez KOHLER (USA) o pojemności 7 litrów. Z. Ten skuter zawiera jedno miejsce. Dodatkowo jest wyposażony w urządzenie sprzęgające, które umożliwia holowanie przyczepy o masie do 150 kg, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym.

Zawieszenie to walec gąsienicowy, ale ze względu na wymiary toru, który ma długość 2070 mm, szerokość 280 mm, wysokość uchwytu jest 25 mm, zapewnia się wystarczająco dobrą charakterystykę jazdy. Przed nimi jest para nart na teleskopach. Silnik znajduje się na rufie.

Pojemność skutera wynosi 150 kg. Prędkość, która może maksymalnie rozwijać "Fish 2", wynosi 18-20 km / h. Urządzenie posiada elektryczny rozruch silnika, ochronę przed wiatrem, podgrzewane kierownice. Skuter śnieżny "Rybinka 2" doskonale porusza się po luźnym śniegu, nieprzewidywalności iw razie potrzeby nawet na lodzie lub na zwykłym gruncie – gąsienice gąsienicowe mogą wytrzymać takie testy. Trzeba jednak pomyśleć, skuter śnieżny w głębokim śniegu. Pomimo tego, całkowicie się z nim wypełnia, szybko i wygodnie zabiera Cię do miejsca rybackiego przez dziesiątki kilometrów.

Specyfikacje techniczne

 • Model skutera to "Rybinka".
 • Typ – utylitarny.
 • Producentem jest "Mechanika Rosyjska".
 • Wymiary: długość – 1950 mm bez nart, szerokość – 910 mm z nartami, wysokość – 850 mm ze szkłem.
 • Waga skutera to 110 kg.
 • Silnik tego modelu – 4-suwowy, 1 cylindrowy, objętościowy – 211 cm3, moc 7,0 litra. Z.
 • Kompletny zestaw – elektryczny starter, bagażnik pod siedzeniem, ogrzewanie uchwytów, tylny bagażnik.
 • Objętość zbiornika paliwa wynosi 3,6 litra.
 • Chłodzenie – powietrze.
 • Układ hamulcowy jest mechaniczny.
 • Paliwem jest AI-92.
 • Zużycie paliwa wynosi 10 l / km.

Wynik

"Rybinka" to prosty, tani, kompaktowy, ale zarazem bardzo potężny i niezawodny skuter przeznaczony do przewozu osób i ładunku w przyczepie do 150 kg. On pozytywnie różni się solidnością fabryki i niektórych elementów projektu. Jego główną zaletą jest szybki demontaż i transport w bagażniku samochodu.