431 Shares 3320 views

„STALKER: Droga do Prypeci”: biegiem gry, opis, tajemnic i przewodników

Dziś mówimy o grze „Stalker: Droga do Prypeci”, z których przejście zostaną omówione szczegółowo w dalszej części. Prezentujemy podstawowe niuanse i zadania do zrealizowania.


budzenie

Przejście gry „Stalker: Droga do Prypeci” rozpoczyna się z faktem, że nasz bohater budzi się i widzi przed mężczyzną z brakującym prawicy. Rozmawiamy z nim. Z rozmowy dowiadujemy się, że trzeba iść w Prypeci. Dialogi czytać z wielką starannością, ponieważ mają wiele wskazówek. Sprawdzamy plecak. Ostrożnie iść. Rozejrzyj się. My – w wiosce dla początkujących. Idź do Sidorovich. To nie jest. Pozostawiając wioskę. Kierujemy się na północ, do mostu. Na przejściu stalkerów spotkania. Rozmawiamy z nimi.

wyróżnieniem

Dalej opisuje przejście. „STALKER: Call of Pripyat – Droga do Prypeci” – grę, która w dużej mierze opiera się na poszukiwaniu przedmiotów, a także innych członków tej serii. Kierujemy do dystrybutorów i dać mu wszystkie elementy, o których pyta. Otrzymujemy mu nową pracę. Kierujemy do technika. Mówimy do niego. Dajemy narzędzia. Otrzymujemy 30.000 rubli. Wykonujemy kolejne zadanie. Wyjeżdżamy z podstawy. Śledź na wyłączność. Zeby to jaskinia. Jest nadzorca. Zniszczyć.

Część 3: Żywność

Więc, w ostatnim rozdziale, będziemy wykonywać zadania, które przygotowaliśmy dla techników i kupca w grze Stalker „Droga do Prypeci” Fragment przechodzi na naprawy broni, jeśli to konieczne. Przechodząc. Umieszczenie produktów. Będziemy się przydać w przyszłości, chleb – powinno być chronione. Idziemy do budynku. Rozejrzyj się. Widzimy właściwej pożar. Około Stalkerów. Pytamy o pozwolenie, aby usiąść przy ognisku. Potem idziemy spać. Następny spotykamy dwie osoby – a Surgeon General. Rozmawiamy z każdym z nich i wykonywać rozkazy.

spółka

W następnym rozdziale, musimy dostać się znane wielu fanów gry fabryka, która istnieje w modyfikacji „Stalker. Droga do Prypeci” Przejście tego etapu powinno być, aby rozpocząć z wyszukiwania wpisu. On jest drzewo. Wyeliminować najemników. Znajdziemy przejścia. Używamy go i przejdź do Shard. Śledzimy portal. Budzi się do życia w okresie przejściowym, a z maksymalną prędkością podążać prosto na drodze, o lekkim nachyleniu w prawo. Możemy oderwać się od prześladowań i przybyć Shard. Postępuj według naukowców bunkra.

magazyny wojskowe

Dalej opisuje przejście „Stalker” – „Ścieżka do Prypeci” Rozdział 5 przygotowuje nam wiele misji, które będą musiały wykazać całą swoją zręczność. Dojeżdżamy do magazynów wojskowych. Śmiało. Rozmawiamy z NPC. Dostajemy zadanie. Mijamy checkpoint. Dojeżdżamy do rozwidlenia. Przed wrogiem. Nas w przyszłości dostanie zadanie zniszczyć samice krwiopijcy, ale do spełnienia może być teraz, a następnie odebrać nagrodę. Następnie kierujemy się do wsi. Zniszczyć wrogów po drodze. Następnie przejdź do „Wolność” zasadach. Idź do szefa. Mówimy. Mamy nagrodzony wiadomości przekazane. Następnie należy kontynuować na nowych miejscach – it przejazd nad drogą i do szpitala. Rozdział obiecuje pomóc nam sprzętu i broni, ale do tego musimy znaleźć zbiornik gazu. Spotykamy ochroniarza na pierwszym piętrze. On jest głodny. Dajemy mu bochenek chleba. Otrzymujemy nagrodę. Udamy się na gazie. Opuszczamy bazę. Skręcić w lewo. Podążając wzdłuż drogi przez sady. Poszliśmy wokół transporter opancerzony. Docieramy do bunkra na Shard. Podjęcia niezbędnych urządzeń. Jedziemy do fabryki. Schodzimy do podziemi. Dostarczyć karabin Akulov. Otrzymujemy nagrodę w postaci granatnika i innych potrzeb.

Dalszy rozwój

należy wiedzieć o skrytek, które istnieją w grze Stalker „Droga do Prypeci” Przejście może kontynuować poszukiwania jednego z nich. Cache znajduje się przy wejściu do budynku metra. Możemy osiągnąć cylindra, który jest umieszczony w lewe zagłębienie na drodze do wyjścia. Wróć do bunkra. Przejdź do naruszenia, który jest dostępny w ogrodzeniu. Znajdziemy dowódcę długu. Prezentujemy na misji. Śledzimy lej i zaprezentować się w pełnej gotowości bojowej. Mówimy z naukowca. Dostajemy zadanie. Idziemy do magazynów. Idź do bazy. Dajemy aerozolu. Dostajemy kilka nowych miejsc pracy. Kierujemy do kupca. Prosi, aby znaleźć zasilanie. Opuścić budynek. Idź do zbiornika, a następnie skręcić w prawo. Widzimy dwa baraki. Spotykamy prawa innego przedsiębiorcy. Idź w lewo do lekarza i pacjenta. Otrzymujemy od niej dwa zadania. Śledź wyjście. Po drodze możemy odwiedzić stoisko po prawej stronie. Mówimy z NPC. Dostać pracę związaną z eliminacją żeńskiej krwiopijcy. Mamy już to uczynił, abyśmy się zasłużoną nagrodę. Opuszczamy bazę. Śledź prawo na wzgórzu. Widzimy bagno i dom. Dążymy kwiat. Idź w prawo. Widzimy samochody. Śledzimy je. Znajdziemy ciężarówkę. Jest to zasilacz. Biorąc go. Proszę jechać prosto. Znajdź helikopter, a obok niego czarna skrzynka. Biorąc. Wracamy do bagna. Przejść obok domu. Woda w pobliżu drzewa z lewej odebrać kwiat, jeśli nie można to zrobić wcześniej. Powrót do bazy. Zajmujemy się dystrybucją wszystkich istotnych tematów, sprawozdań z realizacji trzech misjach. W koszarach staramy się osobiście medycznej – bóle. Kłopot z nim po przekazaniu właścicielowi kwiatem. Dostać pracę związaną z poszukiwaniem przyjaciela. Za wykonanie zlecenia otrzymujemy kompas. Kierujemy do technika.

północ

Jest też mod dla „Stalker: Call of Pripyat” – „Ostatnia droga”, przekazując go teraz jesteśmy krótko rozważyć. Jesteśmy z powrotem w strefie. Rozmawiamy z Pawłem. Around – grudzień śnieg. Mijamy około kilometra. Widzimy wielkie ruiny. Patrzymy na PRA. Rozumie, że wysypiska z dużą ilością artefaktów i mutantów. Kierujemy do starego przystanku. Nocujemy tam. Po przebudzeniu kontynuować przechodząc imię Paul. Budzimy się. Przetwarza schronienie. Sprostać szczurów. Nieoczekiwanie pistolet do skroni. Rozmawiamy z nieznajomym. Ivan budzi się i zabija sierżanta. Następnie, ukrywając w ruin. To jest po ataku „Svoboda”. W nowym rozdziale wysłaliśmy do Limansk stripping obszar od krwiopijców. W trakcie cesji jest wiadomość od nieznanego. Jesteśmy wezwani, aby być na posąg Lenina. Podążamy tam z dystansem. Na miejscu czeka na nas wiele „Svoboda”. Zadzwoń wzmocnień i angażować się w walce. Spotykamy Ivan i porozmawiaj z nim. On nas skrzywdzić. Tracimy przytomność. Nagle ujrzeć światło i naukowców. Dostajemy uzdrowienie artefakt. Weźmy jeden z martwymi ramionami i przejść do poszukiwań Ivan. Znajdziemy go na moście. Wchodzimy do walki, aby wygrać.

całun

Jest też mod do gry: – „Droga w ciemności”, „Stalker Zew Prypeci” Przejście nim możemy teraz opisać. Wkraczamy do gry w roli stalker, który nazywany jest Całun. Musimy się dostać do strefy. Spotykamy się na obwodzie Borland. Rozmawiamy z nim. Udamy się do punktu kontrolnego wojskowej. Rozmawiamy z Szmatko. Wojskowy wzięty do niewoli przez firmę Borland, gdy próbował wprowadzić miejsce sfałszowanych dokumentów. Na jego żądanie wolności 30 000 rubli. Mówimy z głową wojsku. Śledź checkpoint garażu. Samochodem UAZ odebrać broń OTs-33 Grozy. Kierujemy się do miejscowości przybyszów. Jest nasza droga na dach. Biorąc IED. Znajduje się on w rurze na dachu. Dostajemy oferty od Wolf. Zanim je spotkać, staramy kamizelkę kuloodporną na poddaszu budynku. Zbieramy 40.000 rubli. Idziemy do punktu kontrolnego, i zwrócić pieniądze do wojska. Śledź na ATP z Borland. Uważamy, producentów żywności i porozmawiaj z nim. Wykonujemy swoje zadanie. Przejdź do wyszukiwania szczura. Biorąc PDA i cele, a także „Svoboda”. Powrócić. Śledź do windy. Tracimy przytomność. Po przebudzeniu Przejdź do początkujących wsi. Rozmawiamy z Borland. W dół do Cordon związane z lochu. Rozmawiamy z Sidorovich. Pozostawić przez rurkę.

Dziś przyjrzeliśmy niezwykłej wersji gry: – „Way of Pripyat” „Stalker Zew Prypeci” Tryb Przejście tej modyfikacji, a pozostałe dwa zostały omówione powyżej.