438 Shares 7207 views

Ilya Gubarev (Bomber): biografia, zdjęcia, żona

Wcześniej tylko dziwadła zwane maniaków urodzonych dzisiaj – wszystkie dziwnych ludzi, różne od reszty. W tym te, które narażają ciała różnych modyfikacji (co przebicia, tatuażu, rozszczepienie języka, wstawia transdermaly niewyobrażalne dysz). Ilya Gubarev – jeden z najzdolniejszych przedstawicieli subkultury a modyfikatory, mające alias Bomber (pseudonim od dzieciństwa). Co wiemy o tym człowieku?


dzieciństwo Bomber

Dzieciństwo Ilya Gubarev, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule, która odbyła się w rodzinnym mieście Togliatti. Nauczyć chłopca nie podoba, a sama szkoła, też. Jego rówieśnicy zastraszany i dokuczał śmiały ponieważ od najmłodszych lat Ilya udział nadwagę. Kiedy miał 12 lat, jego ojciec zmarł. Pierwszy człowiek pozwolił sobie tatuaż, że mama Dina Ilinichna po prostu nie zauważył. W wieku 16 lat, zrobił piercing i tatuaż wypełniły najbardziej poczesne miejsce, nie dbając o opinię krewnych – matka i brat.

W tym czasie człowiek czuje się jak osoba dorosła, staje się z dziewczyną trzy lata starszego od siebie. Po pewnym czasie, to ona stała się jego pierwszą żoną. Ilya Gubarev i jego żona mieszkali razem przez około sześć lat, trzy z nich w małżeństwie prawnej.

Bycie człowiekiem jest łatwo dać się ponieść, to szybko zapalić, ale także szybko i ostygnie. Pierwszy zainteresował się samochodami. Zdobyła tytuł kandydackiej Mistrza Sportu rajdu, a zainteresowanie osłabło. Próbowałem dowiedzieć się psycholog dziecięcy, ale rok później został znudzony dyskutować z nauczycielami, którzy kochali się pomieszać niespodziewane pytania. Karierę rozpoczął jako ołowiu, i że ta aktywność naprawdę go zafascynowała.

Początek podboju Moskwy

Pierwsze sukcesy w zakresie prowadzenia imprez firmowych i uroczystości pojechaliśmy Man do Moskwy. Z małżeństwa dobiegł końca, że jego matka jest bardzo zdenerwowany. Ilya Gubarev obiecała powrót, mówiąc, że po pewnym czasie, będzie zobaczyć go w telewizji. Odrzucona rówieśników z dzieciństwa, rodzaj i wrażliwych pod prysznicem, bombowiec zaczął realizować swoje ambicje.

Pomagając mu w stolicy, nie było nikogo. Mężczyzna chwytając za jakiekolwiek zadanie, aby przeżyć. Wkrótce znalazł się w luksusowej restauracji w centrum Moskwy, gdzie pracował jako kucharz. Coraz wyciągnąć do życia w stylu rock „n” roll. Nie jest chęć odcinają się od ludzi, którzy za jego niezdarny pulchna postać nie chciał zobaczyć jego wewnętrzny świat. Coraz więcej punktacji tatuaże ciała, co sprawia, nakłuć i farbowania włosów w niewyobrażalnych kolorów, szybko zorientował się, że najbardziej komfortowy komunikować się ze swojego stosu tak samo jak on. Aby zrealizować obietnicę daną matce, Ilya Gubarev postanowił stać się pierwszym w sztuce bodimodifikatsii wziął Bomber pseudonimu.

wygląd

W przeddzień trzydziestą rocznicę Ilya świetną robotę na siebie. Już w 2012 roku stracił na wadze (wiele skojarzyć go z znajomy z dziewczyną o imieniu Chloe) i wykonana oryginalną fryzurę. Jego uszy były tunele, tatuaże padły z obu rąk, a niektóre z nich zdobią twarz. Wybierając dla siebie w idealnym wizerunkiem szatana, Ilya Gubarev i jego żona Chloe, odegrał ślub w 2012 roku, zwiększyły swoje kły. Pierwszy z jego otoczenia Bomber zrobiła tatuaż Białka oczu. W rezultacie, nie jest możliwe, aby się wyraz twarzy, i zrozumieć, kim jest obecnie obserwujemy.

W następnym kroku na jego twarzy pojawił się przezskórny implant – małe implanty pod skórą, do której przymocowane są oszukiwać. Na przykład, małe dyski. Cieszymy się na czole transdermaly wytrzymać większe dysze wagi. Należy założyć rogów, w połączeniu z pierwotnym tatuaż. Chociaż było tylko tatuaż.

Ilya 25 nakłuć na twarzy. Aby udowodnić komuś jego chłód, zrobił 12 nakłuć na pośladkach i 3 – w intymnym miejscu, gdzie pyszni mały kolczyk. język krój uzupełnia obraz.

Konflikt z matką

Matka nowego obrazu Syna przyszedł w szoku. Jego otoczenie jest całkowicie zmieniony, a nawet drugie małżeństwo, on połączony z tą samą dziewczyną – bodimodifikatorom. Na weselu Ilya Gubarev (Bomber) i jego żona byli Chloe w kolorze czarnym, farbowania włosów w jasnozielonym kolorze. Wraz ze swoimi przyjaciółmi one szokować publiczność, pokazując dość swobodny charakter w słowach. Dean Ilinichna ślub przybył, ale nowożeńcy get-razem był wyraźnie niepotrzebne, więc wróciła do swojego ojczystego Togliatti. Od tego czasu, matka i syn nie mówił przez około dwa lata.

W 2014 roku, kanał telewizyjny Kijowa w cyklu telecasts „Ojcowie i synowie” przeszedł „spotkanie dominującą” przedstawicieli BME-kultury. Uczyłem się pytanie o ich stosunku do zewnętrznego wyglądu swoich dzieci. Wśród gości był Ilya Gubarev (bombowiec), wykazano na piersi tatuaż z portretu matki. Nie wierzył, że będzie ona pochodzić. Ale kiedy Dean Ilinichna wszedł do studia, syn był szczęśliwy. Jego czarne oczy były prawdziwe łzy. Matka pokazała na przykładzie: jeśli rodzice nie zgadzają się z wyborem syna i nic nie może się zmienić, trzeba się pogodzić i przyjąć sposób, w którym czują się komfortowo.

Życie w telewizji

2012-2015 – kilka lat, w czasie których Ilya Gubarev (bombowiec), którego biografia dużym zainteresowaniem młodzieży, pojawiły się na wielu kanałów telewizyjnych z całego kraju. Od "Alone with all" z Yu men'shovoy, poważnej dyskusji na temat przyczyn danej subkultury, aby uczestniczyć w pokazach rozrywkowych ( "The Dinner Party"). pragnie zaprosić w audio-estrów. Jego marzenie spełniło się, gdy wyrażona przez matkę przed wyjazdem do Moskwy.

Wszystko zaskoczony dysonans pomiędzy pragnieniem straszny dźwięk na zewnątrz, a więc dobry i pozytywny wewnątrz. Zgadza się, że oznaki – nie zawsze jest wyznacznikiem bogatego świata wewnętrznego, ale to jest przesadzone potrzebę autoprezentacji: „Należy zwrócić uwagę na mnie!”. Bardzo szczery, jest on postrzegany jako wielki obłok dobry, ale ma doskonałe poczucie humoru.

Zostało to pokazane w serialu "The Dinner Party", gdzie Ilya, łamiąc wszelkie kanony, udało się wygrać projektu, organizuje imprezę "zombie", a następnie odtworzyć w super finale, zapraszając uczestników do "bum-Party".

życie osobiste

Ilya credo jest, że miłość jest integralną częścią koncepcji szczęścia. Program A. Puszkina „I złożyła pozew o rozwód,” cały kraj był reprezentowany przez nową pasją młodego mężczyzny o imieniu Marina. Chociaż miała jasny wygląd i niekonwencjonalne kolory włosów, przypisać go do BME-kultury nie. Dla dziewczynki Ilya przeniósł się do Petersburga, zaczynając od zera do życia. Jak się okazało, to trwała relacja lat z Chloe zabrakło bombowców zazdrość i niechęć docenić ostatni związek, w którym ona była zainteresowana tylko szokować publiczność. Para mieszkała na pieniądze ze sprzedanych mieszkań Ilya, które mają tendencję do końca. „Nie ma pieniędzy – nie ma relacji” – formuła często stosowane w praktyce.

Ilya Gubarev ale nie włożył ręce w tworzeniu Petersburg hostel, przynosząc stały dochód. On kupuje nowy samochód i mieszkanie, ale nigdy nie będą związani więzami małżeństwa i Marina, wstydliwy jego wygląd. W 2014 roku publicznie wyznał swą miłość pewna Alexander, po jakimś czasie zniknął także z jego życia. W ubiegłym roku, żył z kobietą, którą nazywa Lilechka i jego drugiej połowie, aby podzielić się z nim najtrudniejszy okres swojego życia.

Wypadek i powrót Togliatti

Po powrocie do ojczyzny do przetwarzania dokumentów w podróży za granicą, pod koniec 2015 roku bombowiec był w poważnym wypadku samochodowym na swoim rowerze. Uszkodzona noga usiadł mu na wózku inwalidzkim, lekarze nie wierzą w pozytywny wynik operacji i powrót młodego człowieka do pełni życia. Dziś Ilya Gubarev porusza się na nogach. On się zmienił: drugi etap odchudzania. Dla swoich abonentów w sieci (ponad 23 tysięcy osób), kładzie się raporty fotograficznych jak tam jest procesem. Niedawno udało mu się rzucić 15 kg. Zmuszony pobyt w Togliatti uzna punkt orientacyjny. Wszędzie tam, gdzie żył, nigdy nie siedzi bezczynnie wdrażaniu nowych pomysłów i projektów.

Niedawno odbyło się uroczyste otwarcie jego studio tatuażu „pobije” z udziałem zaproszonych gości z Moskwy, z którą poznał w latach kariery telewizyjnej. Najbardziej wytatuowany kraju przyjmującego pracuje w show o tej samej nazwie, gdzie ludzie walczą o prawo do swobodnego jakości tatuaż z mastera-zawodowej, wykonywania różnych zadań.

Zamiast epilogu

Każda subkultura ma swoje liderów. BME częściowo szczęście, że pionierzy podrosną i można przekazać nie tylko swoim doświadczeniem, ale jego zmienionej perspektywy. Ilya Gubarev (Bomber) i jego żona (jak nazywa Lily) udzielać porad wszystkim myśleć wiele razy przed jego pierwszy tatuaż, i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego muszę” wynika z relacji modyfikacji. Dostania się do subkultury, osoba przestaje liczyć liczbę Tatuaże, piercing i blizn. Kiedy dotarł na najwyższym poziomie, nie chce wrócić, jeśli wrócił? Do stania się dziwakiem, osoba musi zdać sobie sprawę, że resztę swojego życia, bierze na siebie decyzję, aby nie przestrzegać zasad.

Dla siebie, w ten sposób uznaje się za właściwe i harmonijne.