432 Shares 2997 views

Dlaczego dzieci nie spać w nocy?

Prawie wszyscy rodzice przynajmniej raz w życiu do czynienia z problemem snu dzieci. Zdaniem ekspertów, jedna czwarta dzieci w wieku poniżej pięciu lat, miał trudności z zasypianiem lub czas odpoczynku nocnym. Dlaczego dzieci nie spać w nocy, i jak pomóc im prawidłowo wyłączony w porze nocnej w odpowiednich rodziców?

Po urodzeniu dziecka pierwszych miesiącach jego życia niemal zawsze w śnie. On oszczędza energię, która pomoże mu rosnąć i rozwijać, dostosowywać się do otaczającego świata. Jednak od pierwszych dni, wiele dzieci nie spać w nocy. A powodem staje się kruche żołądkowe dzieci – a raczej wzdęcia i skurcze żołądka, które towarzyszą trawienie pokarmu. Z jakiegoś powodu wieczór i noc, aby stać się najbardziej szczyt szerzy te procesy chorobowe. Zazwyczaj „samochody GAZ” i „kolka”, ponieważ są one często nazywane, torturowali dziecko do sześciu miesięcy. Potem do niczego, a zatem – sen wyrównane normalnego sen. Dziecko spać w nocy, gdy był jeszcze bardzo mały, konieczne jest dla niego zrobić masować brzuch, do rozprzestrzeniania karmienia na płaskiej powierzchni kopii zapasowych, a także napar wody koperkowym lub kopru herbaty, które pomagają wyeliminować procesy, które uniemożliwiają okruchy dobrze spać. W okresie karmienia piersią należy monitorować swoją dietę, aby zmniejszyć ryzyko powstawania gazów w żołądku dziecka.

Po sześciu miesiącach są problemy opisane powyżej, ale pojawiają się nowe powody, dla których dzieci nie spać w nocy. A pierwszy z nich – wspinaczki zęby. W tym czasie stan dziecka zdrowia jest tak źle, że w nocy staje się, że nie spać. Złagodzić stan, w tym przypadku pomoc dla chłodzenia żelu gumy, przeznaczony w szczególności dla dzieci ząbkowania.

Ale teraz, że dziecko już przekroczył wieku jednego roku, wspiął zęby GAZ samochody przeszły. Dlaczego dzieci nie spać w nocy po roku? Z tym wieku dziecko zaczyna nie tylko aktywnie poznawać świat, ale także je analizować, aby doświadczyć emocji. Czasami przez cały dzień takich doświadczeń jest tak dużo, że do wieczora przeciążony umysł dziecka nie jest po prostu w stanie przełączyć się na tryb wakacyjny. Taki, na przykład, może pojawić się podczas podróży lub rozszerzonym zakupy lub po pierwszej wizycie w przedszkolu. Tak w ogóle, nawet najprostsze działanie wykonywane przez dziecko po raz pierwszy, może łatwo doprowadzić do takiego przeciążenia, aw rezultacie – zepsute snu. Jeśli dziecko nie śpi w nocy po doświadcza stresu, należy skonsultować się z neurologiem – w rzeczywistości zwykle występuje już przełączania mentalność następnego dnia, ale często powtarza się taki stan może być oznaką problemów.

Aby umieścić swoje dziecko do łóżka po ciężkim dniu, można spróbować jednego z następujących sposobów: odkupić dziecko w ciepłej kąpieli, zwykle uzdatniania wody wieczór relaksujący wpływ na dzieci; niech pije nocy szklankę ciepłego mleka z miodem – naturalny środek uspokajający jest nie tylko użyteczne, ale także smaczne; Można również spróbować niemowlę woda herbat ziołowych, takich jak rumianek, który również ma łagodne działanie uspokajające. Aby uśpić dziecko, starają się śpiewać mu kołysanki w nocy lub poczytać bajkę – głos mama lub tata mogą mieć na efekt hipnotyczny dziecka.