392 Shares 9327 views

Użyj rosyjski kąpiel. Jak kąpać w rosyjskiej łaźni

Niestety, co obecnie nazywa rosyjska łaźnia, absolutnie nie. Jest to również rura, a temperatura i wilgotność w nowoczesnych pary. Takie przesunięcie nastąpiło po obrót dla bardziej szybkiego ogrzewania wody. Użyj rosyjskich kąpiele znane od czasów starożytnych. Jest o wiele ładniejszy do jednego zwanego obecnie rosyjski, i rzeczywiście pomaga zdrowiu. To jest, aby zrozumieć, kim jesteś, nie mylić.

piekarnik

Jakie są osobliwości rosyjskiej łaźni? Jest to główny piekarnik parowy. Jest on wykonany z kamienia i cegły, i jest ogrzewany wyłącznie z drewna. To pozwala równomiernie ogrzać parę do żądanej temperatury. Jeśli weźmiemy pod uwagę, szczególnie rosyjskich wanny i piece, grzejnik w ten musi być zamknięty. rozpryskiwania wody na nim w małej ilości, a para nie jest jednolity strumień poparzenia.

projekt kąpieli

Budowa rosyjskiej łaźni jest również niezwykłe. Po pierwsze, w łaźni parowej muszą być małe okno, które otwiera się po każdym wyjściu. Ciepło przyjdzie przez niego, a świeże powietrze wchodzi. Następnie łaźni parowej jest wypełnione tlenem, który jest tak brakuje w zwykłej wannie. Nie jest wymagane, aby zorganizować Ogrzewanie. Z jego pokoju szybko gnije. Podłogi w łaźni parowej jest ciągle w wodzie, więc najlepiej jest wykonywać swoje płytki. Półki są montowane w tym na tej samej wysokości, która jest równa 70 cm.

Szerokość każdego powinno być trochę więcej niż metr, na znacznie bardziej wygodne kłamstwo. Druga seria półkach lepiej nie robić wyższa, ponieważ Banshchikov być niewygodne. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę miejsc, to lepiej, aby rozszerzyć obszar pary. Materiały mogą być różne – od standardowego drzewa na bardziej nowoczesne.

Temperatura i wilgotność

Temperatury i wilgotności warunki rosyjskie WC również różni się od zwykłej. Najbardziej komfortowa temperatura – 40-70 stopni Celsjusza. Wilgotność było 40-70%. Pomimo faktu, że temperatura jest znacznie niższa niż zwykle, w ekscytujący gorąco wystarczy. Jednocześnie ciało nie jest zbyt gorąco i nie palić. Korpus jest ogrzewany równomiernie głębokie. W takiej temperaturze nie wpływa na błony śluzowe, to ciśnienie nie wzrasta i nie głowy.

Szczotka w kąpieli

Rosyjski kąpiel z miotłą, też ma swoje własne cechy. Po pierwsze, przed użyciem szczotkę nie moczy się w gotującej się wodzie. jest moczony w zimnej wodzie, a następnie ogrzewano na łaźni parowej. Błędem jest myśleć, że jest ona sucha. Z takiego przygotowania liści miotły nie tracą swoich korzystnych właściwości. Bicz miotła też nie jest konieczne, jest to konieczne, a wręcz przeciwnie, stopniowo, wzywając pary dotykać skóry.

Te cechy łaźnie rosyjskie odróżniają go od niezbyt poprawne rówieśnicy. Zatem charakterystyka wrzaskliwy, teraz porozmawiajmy o jego wpływ na organizm

Rosyjski Bath: korzyści i szkód

Kąpiel może być szkodliwe. To stwierdzenie mogłoby pogrążyć fani amortyzatory rozgrzać. Zasadniczo szkody spowodowane przez nadmiar. Ale parowy w rosyjskiej łaźni? Ciągle jest to niemożliwe do zrobienia. Najlepiej jest odwiedzić łaźnia parowa wynosi nie więcej niż dwa razy w tygodniu. przynosi również zaszkodzić odwiedzić kąpiel z mokrą głową. Może to doprowadzić do przegrzania. Aby tego uniknąć, sucha głowa powinna nosić czapkę wełnianą lub Fedora.

Do złych skutków w łaźni parowej spowoduje pełnym żołądkiem. To nie kosztuje wiele, aby jeść i pić przed kąpielą. Alkohol może służyć jako dodatkowy. Upojenie ze względu na ciepło jest szybszy i silniejszy. Po wizycie w łaźni parowej, zbyt, nie trzeba wiele, aby jeść i pić, działanie to będzie gorzej, a obciążenie na ciele – powyżej. Na pusty żołądek nie może również wzrosła. Organizm potrzebuje energii, aby odwiedzić miejsca z nieznanym otoczeniu.

Użyj rosyjski kąpiel wpływa na wszystkie układy organizmu. Wizyta w łaźni parowej zwiększa witalność, łagodzi stres i leczyć choroby. Od samego początku, ciało w temperaturze pary jest wysoka. Ciśnienie wzrasta w tym czasie, rozszerza naczynia krwionośne, a tętno przyspiesza. Zaczyna się aktywną wydzielanie dwutlenku węgla. Zatem istnieje szkolenie egzekwowanie. Następnie rozpoczyna się obfite pocenie. Pot i gruczoły łojowe zaczynają pracować dramatycznie.

Rosyjski użyciu kąpieli jest to, że w wysokich temperaturach zatkane rozkurczające mięśnie, napięcie zostaje usunięte. Wraz z czym rozpoczyna się uwalnianie szkodliwych lub toksycznych substancji. Użyj rosyjski kąpieli jest oczyszczenie porów i złuszczanie martwych komórek naskórka. Ludzie, którzy regularnie uczęszczają miejsce rzadziej cierpią z powodu przeziębienia, większej wydajności i wytrzymałości.

Łaźnia rosyjski: wskazania i przeciwwskazania

Warto odwiedzić to miejsce nie tylko dla ludzi zdrowych. Istnieją również wskazania do tej procedury.

  • Bath – najlepszy pomocnik dla osób podatnych na przeziębienia i wirusy. Dopiero takie procedury muszą być hartowane.
  • Podczas wizyty w łaźni ciało pozbywa się żużlem, dlatego jest przydatna dla osób cierpiących na nadwagę i odżużlania.
  • Łaźnia parowa odpręża, poprawia wydajność i wytrzymałość. Zmęczenie – to wskazanie na wizytę.
  • W wannie trzeba idzie dla osób cierpiących na zaskórniki, trądzik, cellulit i innych defektów skóry kosmetyczny.

Jak w przypadku każdego zabiegu, rosyjska sauna ma swoje przeciwwskazania. Należy je przeczytać przed wejściem do łaźni parowej. Ponieważ może to doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji:

  • Nie można przejść do kąpieli dla osób cierpiących z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Organy słabe może nie wytrzymać obciążenia.
  • Przy wysokich temperaturach przeciwwskazane również odwiedzić łaźnia parowa. Ciepło może tylko pogorszyć sytuację.
  • Wraz z rozwojem nowotworów i guzów wysokich temperaturach przyspiesza ten proces. Dlatego lepiej nie kąpać się w rosyjskiej łaźni z takiej diagnozy.
  • W chorobach układu nerwowego jest niepożądana wizyta w łaźni parowej, a konsekwencje mogą być bardzo zaskakujące.
  • Podczas ostrej choroby należy odłożyć wyjazd do rosyjskiej łaźni. Wysoka wilgotność i temperatura mogą dodawać dyskomfort.
  • Dzieci, kobiety w ciąży i osób starszych jest pożądane, aby przyjąć ostrożne podejście do wizyty pary. Te kategorie osób słaby organizm, i po raz kolejny nie jest konieczne, aby załadować.

Saunie lub kąpieli

Jak zadzwonić, rosyjski kąpiel lub sauna? Kto zbadamy tę kwestię. Kąpiel i sauna to nie tylko nazwa, ale również urządzenie.

Pierwsza i najważniejsza różnica – to wilgotność. W rosyjskim kąpieli podwyższonej wilgotności, co zwiększa ciepła z wystarczająco niskich temperaturach. W tym przypadku, pot paruje i gorzej, gdyż zostały maceracji skóry i parzona. Ze względu na tę wysoką wilgotność kąpieli niepożądanej spacer z niektórych problemów zdrowotnych.

W saunie, a wręcz przeciwnie, powinien on być bardzo niska wilgotność. To sprawia, że spędzanie czasu w nim łatwiejsze. Gorąca para nie ma. Potu ulatnia się szybko z powierzchni korpusu, przy czym chłodzenie. Sauna oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji i ogrzewa narządy wewnętrzne, ale nie złuszczają martwy naskórek. Coś takiego jak rosyjskiej saunie nie istnieje. Pod tym pretekstem może być zwykłym saunie lub łaźni. Więc nie wierzę takich napisów

Z sauny mogą być dzieci, osób starszych i osób cierpiących na choroby serca i naczyń krwionośnych. Inne przeciwwskazania są takie same jak w rosyjskiej łaźni. Suche powietrze w saunie nie pogorszy stanu zdrowia. Wręcz przeciwnie, takie uczucie gwałtownie wzrastać będzie przyjemne i dyskomfort wysokich temperaturach całkowicie nieobecne. Mioteł sauna również nie wykorzystywane jako pary. Ale obecność w basenie nie ma różnicy z kąpieli w saunie. To może być obecny lub nieobecny w obu gatunków, a także inne formy rozrywki.

Alkohol i inne niezbyt użyteczne produkty mogą być obecne w kąpieli. Ale idealnie nie powinno być. Ponieważ prawdziwy rosyjski kąpieli i sauny powinno być przyjemne, a nie inne rzeczy. Więc warto odwiedzić takie miejsca do poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, co rosyjski kąpiel. Korzyści i szkód – są to dwie ważne kwestie, które omówiono szczegółowo w artykule. Mamy nadzieję, że informacja była przydatna.