144 Shares 8715 views

czy lek jest skuteczny, „Nurofen” dzieci: recenzje matek i specjalistów

Od małych do dużych dzieci , pediatrzy, lekarze pogotowia ratunkowego i doświadczone matki, zaleca się stosowanie temperatury, bólu i stanu zapalnego syropie i świece „Nurofen” (dziecko). Recenzje większości rodziców wskazują, że lek skutecznie eliminuje temperatury w porównaniu ze środkami „Paracetamol”. Zaczniemy do rozwiązania tego problemu poprzez badanie zgodnie z instrukcjami.


W niektórych przypadkach, środkiem „Nurofen”?

Istnieją dwa zakres zastosowań „Nurofen” lek:

  1. Jako febrifuge podczas nieżytów i choroby zakaźne, SARS, grypy, chorób układu oddechowego, jak i po szczepieniu.
  2. Jako środek przeciwbólowy w trójdzielnego, bólem zęba, bólem głowy, migrena, ból gardła, uszu, skręcenia.

Przypisać wytwarzanie trzech niemowląt w pojedynczej postaci dawkowania, czopki lub syropu. Świece na instrukcjach zalecamy stosowanie tylko do wieku dwóch lat, podczas gdy syrop może odbierać i dorosłych.

Co jest lepsze: świece lub syrop „Nurofen” (dziecko)? Liczba pediatrzy sugerują, że lepiej jest naprzemiennie. Fakt, że dzień nie należy podawać leku dłużej niż 3 razy. A co zrobić, gdy temperatura nie jest zmniejszona i pozostaje w zasięgu 38-40 stopni? W tym przypadku, na przemian dwa lub trzy rodzaje przeciwgorączkowych świece lub syropu na podstawie pojedynczego leku.

Ponadto, w nocy wiele dzieci nie mogą zrobić syrop przełknięcia i pić wodę, podczas gdy inne oferują wymiotów. W tym przypadku pomoc czopki doodbytnicze, które natychmiast zaczynają się topić. Ale z 1,5-2 lat dzieci odmówić iskra, ale z przyjemnością napój truskawki lub syropu pomarańczowego. A dla małego dziecka można kupić i świec oraz syrop dla dzieci „Nurofen” (cena dla dwóch dóbr nie jest wyższa niż 150 rubli).

Do Counter-lek "Nurofen"?

Pomimo zalet i skuteczności, lek nie powinien być stosowany:

  • noworodki do trzech miesięcy;
  • Dzieci z wrażliwości na lek;
  • astma oskrzelowa, nieżyt nosa, pokrzywkę, to znaczy gdy obróbkę towarzyszy salicylany;
  • przy leukopenia, hemofilię słaba krzepnięcia krwi;
  • choroby nerek i wątroby;
  • kiedy hipokaliemia;
  • z utratą słuchu.

W każdym razie, tylko lekarz przepisuje lek „Nurofen” dzieci. Recenzje innych matek i dziewczyn może być również przyjęta. Na przykład, wiele matek wymienić występowanie reakcji alergicznych na skórze z syropu. Ale w rzeczywistości okazuje się, że dziecko ma alergię na truskawki, jak pediatra nie jest znana, a sam kupił apteka syrop truskawkowy. Dlatego, aby uniknąć skutków ubocznych, należy poinformować lekarza o nietolerancji konkretnych leków, alergie i podejmowania innych leków podczas choroby.

Co znajduje się w „” Nurofen dla dzieci?

W skład syropu wchodzą następujące składniki: ibuprofen, wodę, chlorek sodu, cytrynian, sacharyna, gliceryna, kwas cytrynowy, syrop maltitolowy, bromek domifenu, guma do żucia, lub aromat pomarańczowy truskawek, polisorbat-80.

Produkowany lek w wygodnej butelce z strzykawki pomiarowej. Ze względu pokrywa przewijając dziecko nie może otworzyć butelkę. Zaletą leku jest to, że gdy przypadkowo upuszczony syrop butelka wycieknie z gęstej konsystencji, co jest możliwe tylko do wybierania strzykawkę.

Pomimo faktu, że lek „Nurofen” – dzieci, prawdziwi eksperci opisują szereg sytuacji, w których dzieci dostał się do szpitala z powodu przedawkowania z powodu zaniedbania rodziców. W przypadku przedawkowania pojawiają się nieprzyjemne doznania: szumy uszne, bóle głowy, obniżenie ciśnienia krwi, tachykardia, bradykardia, wymioty, bóle brzucha, atsitoz metabolicznych, niewydolność nerek, a nawet śpiączkę. W tym przypadku konieczne jest zapewnienie opieki medycznej na godzinę, aż do wyleczenia nie miał czasu do rozpuszczenia.