553 Shares 3697 views

Jak gotować ciasta ser z serem na patelni? różne recepty

Jak gotować ciasto serowe z serem na patelni? Przepisy są bardzo różne. Wielu z nas zakochał się w tym naczyniu od dzieciństwa. Kiedy można ugotować sobie coś, co wolisz, zanim mają szeroki wybór. W tej potrawy można dodać swoje ulubione suszone owoce i jagody, zawiniętych w bułce tartej lub mąki. Wiele gospodyń domowych skutecznie rozwiązać problem, jak gotować serniki z serem na patelni bez dodatku jaj. Mogą być pieczony w piecu i gotować dla pary. Spójrzmy na niektóre z najbardziej popularnych receptur.

Jak gotować serniki z serem na patelni

Czy dodać go do posiłku naczynia? Kontrowersyjna kwestia. W klasycznym wykonaniu, są obecne. Ponadto, z dodatkiem mąki przygotowany ser ciasta twaróg z Wysockiego. Będzie trzeba sześć lub siedem łyżek, a trochę więcej dla panierce. To będzie na tyle na pół kilo sera średniej zawartości tłuszczu. Należy również jedno jajko, trochę sody, cukier i sól do smaku. Tak, jak gotować serniki z serem na patelni? Wymieszać ser z jajkiem. Można przetrzeć je przez sito do jednorodności lub użyć blendera. Jajo może być pierwszy wstrząsnąć oddzielnie dla większej okazałości. Dodaj mąkę do otrzymanej pasty i ugniata. Jeśli widzisz, że ciasto osiągnie pożądaną gęstość po dodaniu mniejszej ilości mąki, nie jest konieczne, aby umieścić resztę. Otrzymane ciasto kiełbasy twaróg odbiera się i dzieli na dwie równe małe kawałki. Wali każdy w mące i nadać mu nieco spłaszczony kształt. Może być stosowany wzór na powierzchni każdego widelca serniki lub kraty. Haskala na patelni oleju roślinnego i smażyć na złoty kolor skorupy. Twaróg może być brane za serniki jak w domu i sklepu. Z więcej tłuszczu są bardziej produkt przetargu. Minusem jest to, że mają one ich kształt gorzej i może wymagać dodając więcej mąki. Jeśli nie chcesz umieścić jajko w cieście, nie można tego zrobić, tylko trochę zmienić proporcje. Ćwierć kilo sera trzeba wziąć cztery łyżki mąki i co najmniej dwie łyżki cukru (może być zastąpiony przez wanilii). Najsmaczniejsze sos na serniki – jest, oczywiście, świeże tłuszczu śmietana. Ale można zrobić sos karmelowy z cukrem i śmietaną. Lub złożyć do sernik dżem, dżem, dżem lub masła orzechowego, jeśli chcesz. Jako Panierka może być stosowany, na przykład, owies kukurydza lub płatków. Opcja z twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, płatki owsiane i trzciny cukrowej jest odpowiednia dla diety. W tym przypadku, pół kilograma sera powinni przyjmować dwa jajka (w celu zmniejszenia zawartości tłuszczu może być zastąpiona przez trzech białek).

Pomarańczowe i kokosowego twaróg naleśniki przepis:

Zdjęcia pokazują, że powierzchnia tych produktów mogą różnić się kolorem. To zależy przede wszystkim od stopnia pieczenia. Ale można dodać dodatkowe składniki serniki, jeśli chcesz dać im specjalny kolor. Na przykład, weźmy skórkę z jednej pomarańczy, dwie średnie marchewki, trzy łyżki mąki i łyżką miodu, proszek do pieczenia, wanilia, sól, pięć łyżek cukru i taką samą ilość semoliny, jaj i dwieście pięćdziesiąt gramów sera. Zetrzeć marchew na drobnej tarce sama. Przygotować ciasto z twarogu, jaj, miodu i proszkiem do pieczenia. Dodaj obrać i marchew. Ciasto powinno łatwo trzymać. Postać serniki i smażyć. Podawać z mleka skondensowanego. Aby kokosowy sernik, klasyczny przepis, należy wymienić dwie łyżki mąki kokosa.