507 Shares 4023 views

receptury czekoladowe kiełbasy.


Nie ma nic smaczniejsze niż coś smacznego, gotowane własne ręce. Wiele z dzieciństwa z pewnością pamiętają to magia szybko przychodzi znikąd naczyniu zwanym „budyń czekoladowy”.

Czekolada kiełbasa herbatniki tak łatwe i szybkie do przygotowania, nawet jeśli nazywają przyjaciół i powiedział będą w ciągu godziny, zawsze będziesz w stanie zaskoczyć ich z niezwykłą delikatnością (oczywiście, z zastrzeżeniem dostępności wszystkich niezbędnych składników w domu lub w sklepie).

Dziś chcę wam bardziej „dorosłą” kiełbasek czekoladowy przepis, który nie tylko przypomina o smaku dzieciństwa, ale także poprawiają nastrój.

receptury czekoladowe kiełbasy.

Więc składniki, które musimy:

– 500 g (2 szt) zwykłe herbatniki, to jest pożądane, to jest dobrze rozdrobniony;

– 200 g masła;

– szklanka cukru (można zastąpić mleko skondensowane – dla łasuchów!);

– 4 łyżki. l. kakao w proszku;

– wszelkie orzechy, które są w stanie (orzechy włoskie, migdały, orzeszki ziemne, itp)

– jedno jajko;

– 50 gramów wódki, whisky lub brandy (Punktem kulminacyjnym naszego programu).

Jak gotować kiełbasy czekoladowe?

Aby rozpocząć stopić masło na małym ogniu, dodając do niej cukrów i mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia się cukru i przekształca się w jednorodną masę. Wtedy nie było jajko i dodać kakao i dokładnie wymieszać wszystko, i upewnij się, że nie pozostawiają grudek kakao. Po te produkty są dodawane do otrzymanej masie 50 gramów alkoholu otrzymano brązową mieszaninę homogeniczną jak i aromatyczne przypominający płynnej czekolady. Usunąć go z ognia.

Tymczasem, orzechy, też muszą się smażyć i pokroić na małe kawałki i zmielić w blenderze. Możesz użyć mieszanki nut, również uzyskał szczególny smak.

Tutaj główny pokaz wyobraźnia. To danie jest bardzo oszczędny, a na jaki rodzaj nastroju będziesz miał podczas gotowania zależy od smaku kiełbasy.

Gotowe zmielone orzechy dodać do mieszanki czekoladowej. Również trzeba produkować i ciastka. A opakowanie herbatników niezbędnych do rozdrabniania albo mielenia w mieszalniku prawie do mąki i ugniatać do czekolady. Mieszaninę stopniowo staje się mętna. Druga paczka jest konieczna do zniszczenia już nie tak płytkiego żeby pozostawić białe cząstki kiełbas części podobnych do tłuszczu w salami. Kiedy ciasto ostygnie na tyle grube i mogą być modelowane z jego kiełbasy. Aby to zrobić, jesteśmy na stole położyć folię (można użyć zwykłych worków celofan, cięcie wzdłużne), na taśmie starannie rozłożone czekoladą masa ile kiełbasy, owinąć ją i tworząc zaokrąglony podłużny kształt. Następnie układać gotowe kiełbaski na tacy i umieścić w lodówce przez dwa – trzy godziny (jeśli goście są już w drodze, to jest możliwe, aby umieścić w zamrażarce, a ich przybycie kiełbasa jest gotowa).

Budyń czekoladowy , lub jak to nazywa, Salami czekolada, w postaci mrożonej naprawdę wygląda jak prawdziwa kiełbasa. Jest pokroić w plasterki i podawane z herbaty i innych napojów. Jeśli zrobiłeś wszystko w porządku, goście będą zachwyceni, i myślę, że wieczór się sukcesem.

Oczywiście ten przepis jest odpowiedni dla dorosłych partii herbaty, ale jeśli niektórzy goście są dzieci, zalecamy, aby pominąć składnik, który '50

Dzieci uwielbiają z tego przysmaku, przyciąga ich wyjątkowość i smak. Dobrze, dorośli zazwyczaj przyciąga prosty przepis na czekoladowe kiełbasek.

Nie trzeba mówić o utracie wagi nie może być tutaj. Więc jeśli jesteś siedząc na diecie, dieta jest lepiej odłożyć aż do następnego dnia, bo dziś można znaleźć zaskakująco pyszne, nieskończenie słodkie i wysokokaloryczne posiłki.

Jak widać, przepis kiełbasy czekolady jest bardzo prosta i nie wymaga wiele umiejętności i zdolności, najważniejsze jest twoje pragnienie, aby zadowolić bliskich.

Smacznego!