135 Shares 9768 views

"Vestibo" lek. Instrukcje użytkowania

Tabletki „Vestibo” zawierać część dichlorowodorku betahistyny. Lek ma histaminy vazodolatiruyuschim wpływów. Lek o bezpośrednim działaniem agonistycznym na receptory H1 w naczyniach krwionośnych i w wewnętrznej zwieraczy ucha (przedwłosowatych) mikrokrążenia i pośredniczy działanie receptorów H3 przyczynia się do poprawy przepuszczalności i mikrokrążenie w układzie kapilarnym stabilizacji ciśnienia endolimfy w ślimaku, a labirynt, zwiększenie przepływu krwi w tętnicy podstawnej. Leki eliminuje frustrację jako ślimakowego i aparatu przedsionkowego. W szczególności lek przyczynia się do zmniejszenia intensywności i częstotliwości zawrót głowy, szumy uszne, słuchu funkcji poprawy, na jego nieprawidłowości. Oznacza nie wykazują działanie uspokajające, nie powoduje senność. Lek jest narażone na szybkie wchłanianie. Z białkami osocza medycyna ledwo wiąże. Maksymalne stężenie obserwowano trzy godziny po podaniu. Wydzielanie się, jak metabolit w moczu.

"Vestibo" środki. Wskazań. cena

Lek jest wskazany do labiryntu oraz zaburzenia równowagi. W szczególności, lek jest skuteczny w hałasie lub ból w uszach, zawroty głowy, wymioty, nudności, bóle głowy, utrata słuchu. Lek „Vestibo” instrukcja obsługi zaleca błędnika, zapaleniu nerwu przedsionkowego, pozycyjne zawroty głowy łagodny typ (po interwencji neurochirurgicznej, włącznie), z zespołem Meniere'a, obrzęk labiryntu w uchu wewnętrznym. W skład kombinowanego ekspozycji oznacza przypisywane przy encefalopatii (pourazowy) niewydolność kręgowo miażdżycowych w naczyniach mózgowych. Koszt leków z 120 s.

Przeciwwskazania

Nie Lekarze przepisujący lek „Vestibo” (instrukcje użytkowania ostrzec o tym) z pheochromocytoma, nadwrażliwość, astma oskrzelowa. Przeciwwskazania obejmują ciąży, wrzodziejące uszkodzenie w dwunastnicy i żołądka (nasilenie). Zachować ostrożność podczas leczenia pacjentów w wieku dziecięcym. Nie jest konieczne dostosowanie dawki w obecności wywiadu z chorobą wrzodową w przewodzie pokarmowym. Celowości powoływania 2. i 3. trymestrze okresie prenatalnym jest ustalana przez lekarza.

skutki uboczne

Negatywne skutki leków terapii „Vestibo” instrukcja obsługi odnosi się obrzęk naczynioruchowy, niestrawność, wysypka skórna.

schemat dawkowania

Medycyna pić z posiłkiem. zalecanego cieczy do mycia w małej objętości. Lek „Vestibo” instrukcje użytkowania zaleca się dłuższy czas. Oznacza dawkę 8 mg i 16 wyznacza Tabela 1-2. odbieranie częstotliwości – 4,2 s / D. Lek w dawce 24 mg przyjmowana przez zakładki 0,5-1 razy dziennie. Maksymalna dopuszczalna ilość leku dziennie – 48 mg.

Aby uzyskać więcej informacji,

W niektórych przypadkach, wyniki terapeutyczne mogą być widoczne dopiero po kilku miesiącach przyjmowania. Przedawkowania coraz reakcji ubocznej występuje częstoskurcz, podciśnienie, które mogłyby skurcz oskrzeli. Zalecane leczenie zgodnie z objawów.